پنل سقفی

پنل سقفی توکار ۱۸ ۷ ۳۰ وات

پنل سقفی نسل جدیدی از چراغ ها هستند که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند؛ این محصول با بهره گیری از تکنولوژی های روز مصرف انرژی کمی دار د و به همین خاطر به سرعت جایگزین لامپ ها و مهتابی های پر مصرف شده اند. پنل سقفی توکار ۱۸ و ۷ و ۳۰ وات از نمونه جدیدی از پنل ها بوده که با نوردهی بالا و صرف انرژی کمتر هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ کیفیت بسیار عالی و مناسب هستند.

انواع پنل سقفی

پنل های سقفی از نظر نصب به دو روش توکار و روکار و معلق  موجود هستند و افراد بنا به سلیقه و فضایی که دارند می توانند آن را انتخاب کنند . از آن جایی که تنوع و طرح های پنل های سقفی بسیار زیاد است افرد می توانند به راحتی با طراحی های متنوع  و نورپردازی های مختلف جلوه زیبا و جذابی را به محلی که از این محصول استفاده می کنند بدهند.

در پنل های روکار یک قاب به عنوان نگه دارنده اصلی بر روی سقف نصب شده و در انتها پنل مورد نظر در داخل آن قرار می گیرد؛ همچنین می توان پنل ال ای دی های توکار را به رو کار تبدیل کرد.

بسته به نوع سقف و میزان نوردهی که می خواهید می توانید پنل های سقفی را در نمونه های زیر تهیه کنید :

  • پنل سقفی مربعی :

این مدل پنل برای محیط هایی استفاده می شود که طراحی آن به گونه ایست که افراد دوست دارند همه طراحی ها به صورت قرینه انجام شود. این پنل ها در ابعاد مختلف و در بازار موجود وقابل تهیه می باشد. ان نکته قابل ذکر است که هرچه تعداد ال ای دی های کار شده در این محصول بیشتر باشد روشنایی بیشتر و برای محیط های وسیع تری قابل استفاده اند.

  • پنل مستطیلی :

این پنل ها یکی از پرکاربرد ترین نوع پنل هایی است که در بازار موجود می باشد ودارای توان های مختلفی اند. در مورد این مدل پنل ها باید این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه فاصله لامپ های این پنل کمتر باشد پنل توان بالاتری دارد.

  • پنل گرد :

پنل های سقفی به شکل گرد هستند ابعاد از طریق اندازه قطر این پنل ها مشخص می شود که قرار است در سقف کار شوند.

نور دهی پنل های سقفی

از نظر نوردهی پنل های سقفی این محصول در دو دسته  edge light ,و   back lightقرار می گیرند و بر اساس میزان نوردهی که دارند افراد می توانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند . پنل های edge light  به پنل های اسلیم نیز معروف هستند که منبع نور در اطراف و قسمت های مرکزی نور را منتقل می کنند و نیز در پنل های  back lightنور در قسمت پشتی قرار دارد و پخش نور به صورت مستقیم انجام می شود . هر کدام از این نوع پنل ها در مکان هایی که سقف بلند دارند مناسب هستند و نور بدون استفاده از هیچ گونه لامپ اضافی به همه نقاط می رسد.

در مقایسه با این پنل ها باید گفت که ضخامت پنل های edge light کمتر از نوع back light است و در ادامه راندمان نوری مدل  back lightبیشتر و ۲۵ درصد بالاتر از نوع دیگر است . پنل سقفی توکار ۷ وات و پنل سقفی توکار ۳۰ وات و نیز پنل سقفی توکار ۱۸ وات از نمونه های پنل سقفی هستند که در سایت ما با بهترین کیفیت ارائه شده و افراد به راحتی می توانند با قیمت های به صرفه آن راتهیه و خریداری نمایند.

مزایای استفاده از پنل ها در مقایسه با لامپ های رشته ای

شاید برای شما سوال باشد که استفاده از این نوع روشنایی چه مزیتی در مقابل استفاده از لامپ ها دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

  1. جلوگیری از آسیب رساندن به چشم ها :

از آنجایی که پنل سقفی نور زیادی را توزیع می کند اما هیچ گونه ضرر و آسیبی برای چشم ها ندارد و و افراد حاضر در مکان به راحتی و اطمینان بیشتری می توانند از این محصول استفاده کنند.

  1. دوام وطول عمر بالا

پنل های سقفی توکار و در مقایسه با لامپ ها طول عمر بالایی دارند و نیاز به تعویض مداوم لامپ ها در آن ها نیست و علاوه بر آن در اثر نوسانات برقی به گونه ای ساخته شده اند که بسیار مقاوم هستند و بهترین گزینه برای استفاده از مراکز اداری و تجاری هستند. عمر چراغ های ال ای دی بیش از ۳۰ هزار ساعت بوده و می تواندر مدت زمان زیادی از آن ها استفاده کرد.

  1. مصرف پایین انرژی

چون در این نوع مدل از پنل ها از ال ای دی های فلوئورسنت تولید شده اند مصرف انرژی کمتری داشته و موجب می شود هزینه ای برق مصرفی کمتر شود.

  1. نصب سریع و آسان

نصب این مدل از روشنایی ها هزینه زیادی را برای افراد در بر نخواهد داشت و افراد می توانند بدون هیچ گونه تخصص و دانش فنی ای این کار را انجام دهند .

  1. تنوع نورپردازی

از آنجایی که نسل جدید این نور پردازی ها دارای تنوع و سایز های متنوعی می باشد افراد می توانند با هر نوع کاربرد و نورپردازی که مدنظر دارند متناسب با دکوراسیون و رنگ بندی زرد آفتابی و مهتابی و یخی را انتخاب کنند.

پنل سقفی توکار قیمت

قیمت پنل سقفی توکار در بازار داخلی بستگی به مدل و میزان نور و جنس بدنه و توان این محصول بستگی دارد. پنل سقفی توکار قیمتی مناسب داشته و در مقایسه با سایر روشنایی ها بسیار به صرفه و سودمند خواهد بود.

امروزه با گسترش خرید های اینترنتی شرکت های تولیدی این محصول با ارائه بستر های آنلاین نیز رفاه بیشتری برای مشتریان خود فراهم کرده و افراد می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت های مدل های مختلف پنل سقفی به این سایت ها مراجعه کرده و اطلاعات لازم را بدست آوردند.

اگر شما نیز به دنبال خرید پنل سقفی با قیمتی مناسب و به صرفه و در عین حال باکیفیت هستید می توانید با مراجعه به سایت ما و بهره مندی از مشاوران و پل های ارتباطی از بهترین خدمات بهره مند شوید.