پخش کننده پنل توکار دایره ای LED

پنل توکار دایره ای LED از مجموعه های کوچکی که درون یک قاب دایره ای شکل وجود دارند تشکیل شده و برای نصب در دیوارهای کاذب مانند کناف، پی وی سی و غیره تولید می شوند. این پنل ها با قطرهای متفاوت و مختلفی نسبت به محلی که نیاز به آن دارند خریداری می شود و هر چه محیط کوچکتر باشد از پنل های دایره ای کوچک تری استفاده می کنند. در مکان‌های مختلفی همچون راهروها، منزل، محیط‌های کار و سرویس‌های بهداشتی با فاصله های منظمی توسط نصاب متخصص نصب شده و پردازش نور بالایی دارند.

پخش کننده پنل توکار دایره ای LED

مواد اولیه مرغوب پنل توکار LED

مواد اولیه مرغوب پنل توکار LED در تولید پنل های ال ای دی نسبت به چراغ های دیگر از مواد اولیه مرغوب تری برای افزایش هرچه بیشتر کیفیت در محصول تولید شده استفاده می کنند تا بازار فروش خوبی داشته باشد و خریدار به خرید دوباره این محصولات تشویق شود.این مواد اولیه دارای مقاومت و استحکام بالا و طول عمر بیشتری نسبت به چراغ های دیگر هستند و هرچه پنل های توکار ال ای دی از مواد ولیه ی بهتری تولید شوند دارای پردازش نور بالا و زاویه نور بهتر برای روشن شدن محیط هستند.

پنل توکار LED اصل دارای مصرف بهینه برق و دارای تراشه هایی هستند که ساطع کردن نور را چندین برابر می کند و همچنین و قاب هایی بر روی لامپ های ال ای دی قرار گرفته تا از نفوذ گرد و غبار و برخورد ضربات و عوامل خارجی به داخل آنها جلوگیری کرده و سلامت پنل ها را به حداکثر خود برساند. این پنل ها در اشکال مختلفی همچون دایره، مربع، مستطیل و غیره به عنوان روشن کننده محیط یا برخی از آنها به عنوان تزیین برای سقفهایی با ارتفاع کم به کار می روند و از شلوغی محیط جلوگیری می کنند. پنل های ال ای دی در انواع مختلفی ساخته می‌شود که یک نمونه از آنها دارای منبع تغذیه است و در هنگام قطعی برق از منبع خود استفاده می کند و خاموش نمی شوند.

میزان ضخامت پنل توکار LED ایرانی

میزان ضخامت پنل توکار LED ایرانی پنل توکار LED ایرانی با کیفیت بالایی تولید می شود و دارای بازار فروش خوبی است که در سراسر ایران در فروشگاه های مختلف قابل تهیه و خریداری است. این پنل ها باید میزان ضخامتی داشته باشند تا پس از نصب بر روی سقف، هم سطح با سقف قرار گیرند و حدود ضخامتی که در داخل سقف قرار می گیرد پنج تا ده سانتی متر است که در دو طرف بعضی از این پنال ها دو عدد فنر وجود دارد که این فنر ها در داخل سوراخی که برای نصب پنل در نظر گرفته اند از داخل قلاب می شود و باعث نگهداری پنل های تو کار می شوند.

این پنل ها بسیار سبک هستند تا این قلاب ها بتوانند آن ها را نگهداری کنند و ضخامت زیادی ندارند تا به راحتی قابل نصب باشند و درون سقف کاذب قرار گیرند. نصب این پنل های ال ای دی توسط برق کاران و نصابان مخصوص انجام می‌شود تا در کار ایمنی وجود داشته باشد. ضخامت پنل های توکار نیز با توجه به سایت آنها در نظر گرفته می‌شود که هرچه سایز کوچک تری داشته باشند دارای ضخامت کمتری هستند و مکان کمتری را برای نصب نیاز دارد.

قیمت خرید پنل توکار دایره ای LED

قیمت خرید پنل توکار دایره ای LED قیمت پنل توکار با توجه به سایزی که خریداری می شود و کیفیت محصول دارای تنوع است و در مجموعه تجاری ما بهترین پنل های توکار برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است تا بتوانید با استفاده از سایت شرکت و یا شماره هایی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است سفارش خودتان را ثبت کنید و به صورت غیر حضوری در هر مکان و زمانی خرید خود را انجام دهید و این پنل ها را با قیمت مناسب در محلی که خودتان انتخاب میکنید تحویل گرفته و از طول عمر بالای این پنل ها اطمینان داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.