پخش پنل ال ای دی سقفی روکار چهارگوش

پنل ال ای دی سقفی در دو مدل روکار و توکار اقدام به تولید آن شده است که از لحاظ شکل ظاهری هم انواع مختلفی را شامل می‌شود که نوع چهارگوش آن یکی از پرطرفدارترین انواع پنل ال ای دی روکار می باشد، پخش پنل ال ای دی سقفی روکار چهارگوش به صورت عمده و مستقیم از مراکز اصلی تولید و فروش آن این امکان را برای خریداران فراهم آورده است که بتوانند این پنل با کیفیت و مدل را برای مصرف خود انتخاب و به کار بگیرند، پنل ال ای دی چهارگوش در سایزهای کوچک و بزرگ متناسب برای تمامی محیط هایی می باشند که احتیاج به روشنایی دارند.

پخش پنل ال ای دی سقفی روکار چهارگوش

مزیت های فوق العاده پنل ال ای دی

مزیت های فوق العاده پنل ال ای دی پنل ال ای دی در انواع مختلف آن در واقع جزوه چراغهای روشنایی مدرن و پیشرفته می باشند که مزیت اصلی آنها این است که به شکل قابل توجهی توانسته‌اند مصرف انرژی را کاهش و روشنایی بسیار عالی برای محیط های مختلف داشته باشند در واقع این نوع از پنل ها به عنوان چراغ های روشنایی امروزه تا حدود ۸۰ درصد امکان مصرف انرژی در این زمینه را کاهش داده اند و همچنین نوری که پخش می شود بسیار بیشتر از نور چراغ‌های روشنایی دیگر بوده است.

علاوه بر این که به شکل قابل توجهی توانسته اند مصرف انرژی را کاهش بدهند یکی دیگر از عواملی که به عنوان مزیت این پنل ها در نظر گرفته شده است طول عمر بالای آنها می باشد بدون اینکه از میزان روشنایی آنها کاسته شود توانسته در طول عمر بسیار بالا مورد استفاده قرار بگیرد و هزینه‌های تامین چراغ‌های روشنایی را به حد قابل توجهی کاهش بدهند.

انواع پنل ال ای دی امروزه در وات های کم و زیاد اقدام به تولید آنها شده است که دست خریدار را هنگام خرید برای بهترین انتخاب و باز می‌گذارد که بتواند بر اساس محیطی که قرار است پنل در آن نصب شود نوع مناسب آن را تهیه کند.

مدل های مختلف پنل ال ای دی سقفی

مدل های مختلف پنل ال ای دی سقفی خرید ال ای دی سقفی در کل به دو مدل روکار و توکار اقدام به تولید آن شده است که مدل توکار آن متناسب با ساختمان های جدید است که ساخته می شوند چون از همان ابتدا جای اصلی را برای آنها در سقف تعبیه کرده اند و توانسته اند و متناسب با نوع آن محیط پنل ال ای دی سقفی توکار با کیفیت برای آن استفاده کنند، پنل های توکار سقفی همواره از لحاظ سایز با همدیگر متفاوت می باشند ولی بیشتر آنها شکل ظاهری مربعی مستطیل و دایره ای شکل دارند.

پنل ال ای دی روکار تنوع مدل بیشتری داشته است چون به صورت خارج از سقف آن را نصب می‌کنند و امروزه با به کارگیری پیشرفت‌هایی که در زمینه تولید این پنلها شده است توانسته اند مدل های مختلفی از آن را تولید کنند که در هنگام خرید توانسته دست انتخاب کننده را برای انتخابی مناسب باز بگذارد.

پنل های توکار متناسب در تمامی محیط ها می باشند و همینطور پنل های ال ای دی روکار هم، ولی با این حال بهتر است که متناسب با محیط های مختلف سعی کنید که نوع مناسب از آن را انتخاب کنید که هم در این روشنایی بالا توانسته باشد به دکوراسیون آن محیط هم زیبایی قابل توجهی ببخشد.

سفارش پنل ال ای دی سقفی روکار ۳۶ وات

سفارش پنل ال ای دی سقفی روکار 36 وات سفارش پنل ال ای دی ۳۶ وات سقفی روکار در مدل و شکل های مختلف به طور عمده و جزئی از مراکز اصلی تولید و فروش آن امکان پذیر بوده است معمولا بیشترین سفارشات به صورت عمده از مراکز عمده فروشی صورت می پذیرد و خرید های جزئی هم از مراکز فروش کوچکتر برای این نوع از پنل ال ای دی امکان پذیر بوده است.

قیمت پنل سقفی روکار با توجه به تعداد وات و مدل آن و همچنین حجم خرید و روش خرید کردن آن متفاوت می باشد یعنی تمامی این عوامل در تعیین قیمت نهایی این چراغ های مدرن و پیشرفته تاثیر گذار بوده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.