پخش عمده پنل LED دور شیشه

پخش عمده پنل LED دور شیشه با بالاترین میزان بازدهی و ماندگاری زیاد و زیبایی مضاعف در بازار انجام می شود و همواره مشتریان اعم از نمایندگی ها و عمده فروش ها برای تامین اقلام خود به این مراکز مراجعه می نمایند. پنل دور شیشه ۱۲ وات می باشد و جایگزین بسیار خوب و مناسبی با چراغ های هالوژنی به شمار می آید و از طیف رنگی متعددی برخوردار است.

پخش عمده پنل LED دور شیشه

پنل LED دور شیشه چگونه تولید می شود؟

پنل LED دور شیشه چگونه تولید می شود؟ در ساختار تولیدی این پنل از تکنولوژی برتر استفاده شده و از سایز و کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردار هستند. این پنل ها یک قاب دارند و با جنسی از آلومینیوم طراحی شده اند و به لحاظ وزن بسیار سبک می باشند. از لایه های متعددی تشکیل شده که می توان گفت قسمت درونی آن دیفیوزر تعبیه شده است.

رابطه مستقیمی بین دیفیوزر و صفحه هدایت کننده وجود دارد که موجبات یکنواختی نور را فراهم می نمایند. پنل در اشکال مختلفی تولید می شود . لنزی که در این پنل ها به کار می رود باعث می شود نور به شکل کاملا یکدست و یا سرعت خیلی زیاد همه جا پخش شود.

فنری که در آن تعبیه شده به لحاظ تحمل فشار وزن پنل می باشد که بسیار طولانی مدت است. ضمنا یک درایو آ سی هوشمند در آن ها به کار رفته که می تواند ضریب ایمنی را افزایش داده و جریان روشنایی را کنترل نماید. نصب آ ها به شکل روکار، توکار و معلق می باشد و روی هم رفته باید گفت عملکرد بسیار خوب و مقرون به صرفه ای دارند.

تولیدی پنل LED دور شیشه

تولیدی پنل LED دور شیشه تولیدی پنل LED دور شیشه این محصول را با کیفیت و کارایی خوب با قیمت عمده و مستقیم روانه بازار می کند. اصولا تولید کنندگان این محصول را به صورت توکار و همچنین روکار و وات های مختلف در اختیار مشتریان قرار می دهند.

پنل های دور شیشه در مدل های متفاوت اعم از دور شیشه گرد شیله، شش وات سه حالته، هفت وات دور شیشه و….طراحی و تولید می شود. پخش پنل LED با قیمت کلی و حذف واسطه ها با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه شده و به لحاظ کیفیت و قیمت اقدام به خرید می نمایند.

فروشگاه های غیر حضوری اعم از سایت در خصوص فروش این محصول با قیمتی که متناسب با کمیت و کیفیت آن است می تواند به خوبی مرتفع کننده نیاز شما مشتریان باشد.

در صورت تمایل به خرید می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش سفارش خود را ثبت نمایید. در اسرع وقت و با صرف حداقل هزینه ها به آدرس شما ارسال خواهد شد. کیفیت محصول و مشتری مداری هدف اصلی ماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.