یکی از بهترین منبع روشنایی برای منازل و ساختمان های بزرگ تجاری و فضای بیرون مثل پارک ها انواع پنل ها می باشد که با درجه نور و وات های مختلفی تولید می شوند. پنل ال ای دی 5 وات یکی از پر کاربردی ترین مدل های می باشد که تولید و در کشور پخش می شود. پخش این محصول به صورت عمده در سراسر کشور انجام می شود. پخش پنل ال ای دی به صورت مستقیم از خود شرکت تولید کننده و بدون واسطه صورت گرفته است.

پخش انواع پنل ال ای دی 5 وات

مدل های متفاوت پنل ال ای دی 5 وات

مدل های متفاوت پنل ال ای دی 5 وات پنل در زیبایی مکان های مختلف تاثیر چندان زیادی دارد و از لوکس ترین منبع روشنایی می باشد که در مدل های مختلف و در ابعاد های مختلفی وجود دارد که می توانیم به چند مورد اصلی آن اشاره کنیم. این مدل ها بیشتر گرد، مربع یا مستطیل می باشد. مدل های گرد اغلب در لوازمی مثل ویترین یا در گچ بری ها دیده می شود که در رنگ بندی های مختلفی بوده و برخی از آنها دارای چندین رنگ مختلف است.

مدل دیگری که موجود می باشد به صورت مربع یا مستطیلی که در بیشتر فضاهای بیرونی به چشم می خورد حتما آنها را در پارک و فضاهای سبز دیده اید این نمونه ها در بیمارستان ها یا سالن های بزرگ یا هتل ها نیز کاربرد ویژه ای دارد. علاوه بر نمونه های ذکر شده می توانیم به مدل نصب آنها نیز اشاره کنیم که به صورت زیر می باشد.

  • نصب توکار: این نصب در داخل دیوار بوده و به کمک دو قلابی که در دو طرف پنل قرار دارد به داخل دیوار نصب می شود.
  • نصب روکار: این محصول به طور کلی بر روی دیوار نصب می شود و تمامی اجزای آن به چشم می خورد که کمتر از مدل های تو کار جذابیت داشته و مورد پسند افراد خاصی می باشد.
  • نصب آویزان یا معلق: این محصول بر روی پایه های مخصوصی بوده و آویزان از سقف یا هر مکان دیگری می باشد.

فروش انواع پنل ال ای دی 5 وات

فروش انواع پنل ال ای دی 5 وات اگر شما هم دوست دارید در مصرف برق صرفه جویی داشته باشید و علاوه بر آن دکور زیبا و شعاع نوری مناسبی را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که با خرید پنل های مدل دار زیبایی 5 واتی این کار را به نحو احسنت انجام دهید. فروش پنل ال ای دی به صورت عمده با قیمتی مناسب صورت می پذیرد.

فروش این کالا به صورت آنلاین صورت گرفته که بهترین فرصت برای خریداران این کالا بوده که بتوانند به صورت مستقیم از خود تولید کننده این کالا را تهیه کنند. برای خرید می توانید از این وب سایت اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *