پخش انواع پنل ال ای دی روکار مربع

در پنل ال ای دی روکار مربع، کل صفحه LED به شکلی از صفحه شکل می گیرد که توسط قطعات کوچک زاویه دار که دارای صفحه هستند و توسط داخلی سقف گچ پشتیبانی می شوند، نگه داشته می شود. این سیستم در سقف های کاذب قابل نصب است. وزن پانل LED بسیار کم است، بنابراین اتصال به سقف واقعاً ساده است. برای پشتیبانی از بارهای زیاد، هیچ سیستم اتصال پیچیده ای لازم نخواهد بود. پخش پنل ال ای دی روکار مربع توسط این مجموعه صورت می گیرد.

پخش انواع پنل ال ای دی روکار مربع

بررسی انواع پنل ال ای دی روکار مربع

بررسی انواع پنل ال ای دی روکار مربع پنل ال ای دی مربع ۱٫۲۰ طول x 30 سانتی متر عرض بزرگ است، بنابراین نور در تمام آشپزخانه کاملاً همگن است. شکل مستطیل کم و بیش از ابعاد مستطیل شکل آشپزخانه پیروی می کند و می تواند کیفیت نور اتاق را بیشتر بهبود بخشد. قدرتمند حداکثر توان ۴۵ وات، به گونه ای که به روشنایی کلی ۵۹۰۰ لومن می رسیم که کاملاً زیاد است. این عالی است، زیرا از این طریق می توانیم در آشپزخانه بسیار راحت کار کنیم.

این توان معادل ۳۲۲ وات برای لامپ های رشته ای قدیمی است. از نظر شدت نور قابل تنظیم است. به صورت یکپارچه، پنل دارای یک سیستم اتوماتیک است که اجازه می دهد شدت در ۳ مرحله تغییر کند: شدت کل، ۶۰٪ از کل یا ۱۲٪. و مکانیزم تغییر شدت نمی تواند ساده تر باشد: اگر یک بار فشار دهید کلید روشن ۱۰۰٪ روشن شود. اگر فوراً خاموش و دوباره فشار داده شود، در ۶۰٪ روشن می شود.

ماندگاری طول عمر LED ها بسیار زیاد است. در مورد تابلویی که ما در آشپزخانه قرار داده ایم، عمر مفید ۲۵۰۰۰ ساعت است، با برآورد احتراق حدود ۱۵۰۰۰ ساعت. برخی محاسبات ساده در استفاده روزانه می تواند ما را به بحث در مورد سیستم های روشنایی با عمر مفید حدود ۸ تا ۱۰ سال سوق دهد. تضمین تعداد احتراق های تضمینی نیز بسیار مهم است.

بازار فروش پنل ال ای دی روکار مربع

بازار فروش پنل ال ای دی روکار مربع ما برترین بازار فروش پنل ال ای دی روکار مربع هستیم. یک سیستم عالی با عمر مفید بسیار طولانی اگر قیمت آن گزاف باشد هیچ فایده ای نخواهد داشت. آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده این است که قیمت LED ها آنقدر کاهش یافته است که جدیدترین مطالعات نشان می دهد با توجه به قیمت سایر فناوری ها و تعویض های لازم برای برابر کردن عمر مفید آنها، ممکن است سودآورترین فناوری باشد.
تنها سیستمی که به آن نزدیک می شود، فلورسنت است، اما این سیستم ها باید چندین بار تعویض شوند تا عمر مفید LED ها برابر شود، بنابراین به طور کلی مقرون به صرفه ترین سیستم، صفحه های LED است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.