مرکز پخش پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

از جمله تجهیزات پرکاربرد و پر طرفدار روشنایی می توان به انواع پنل های ال ای دی اشاره کرد. این پنل ها دارای مزایای مفیدی برای مصرف کننده هستند و همین مورد موجب افزایش تقاضا برای این نوع پنل شده است. پنل های LED در انواع روکار و توکار و همچنین در ابعادمختلف و مناسب برای انواع فضا های مختلف طراحی و تولید شده اند. یکی از پرکاربرد ترین ابعاد در بین انواع مختلف آن ، پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار می باشد.

مرکز پخش پنل ال ای دی 60*60 روکار

مشخصات پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

مشخصات پنل ال ای دی 60*60 روکار همانطور که گفته شد مزایای زیاد این نوع پنل موجب استقبال زیاد برای مصرف آن شده است. اما منظور از مزایا چیست ؟ اول از همه می توان به جنس بدنه این نوع پنل اشاره کرد که از جنس آلومینیوم می باشد که عنصری با مقاومت ، پایداری و طول عمر بالایی است. همچنین به دلیل انعطاف پذیری آلومینیوم در طراحی ، می توان انواع مختلف پنل را با ظاهری جذاب طراحی و تولید کرد. بعد از آن می توان به بخش داخلی پنل اشاره کرد که تکنولوژی ساخت آن بسیار پیشرفته تر از انواع محصولات و تجهیزات روشنایی است.

این پنل ها از اجزای مختلفی درست شده اند که شامل : دیفیوز ، صفحه هدایت کننده نور و… است. به علت عملکرد مناسب و بی نظیر دیفیوز و صفحه هدایت کننده نور ، بعد از متصل کردن پنل به منبع برق ، نوری یکدست و بدون هیچ گونه قطع و وصلی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این پنل ها هیچ گونه اشعه مضر و سرطان زایی مانند اشعه مادون قرمز و ماورای بنفش از خود ساطع نمی کنند. یکی دیگر از مزایای این نوع پنل در بخش تولید آن این است که هیچ گونه آسیبی به هنگام تولید آن به محیط زیست نمی رسد.

این پنل ها همچنین دارای مصرف برق بسیار کمی نسبت به انواع نمونه مشابه هستند و بسیاری از هزینه های مصرف برق را کاهش می دهند. و نکته آخر این که این پنل ها قابل بازیافت هستند و پس از پایان عمر مفید مصرفشان قابل بازگشت به چرخه بازیافت هستند در نتیجه می توان گفت که این پنل ها دوستدار محیط زیست می باشند.

کاربرد پنل ال ای دی ۶۰*۶۰

کاربرد پنل ال ای دی 60*60 گفتیم که استفاده از انواع پنل ال ای دی به دلیل مزایای زیادی که دارند بسیار رایج و پرطرفدار است. یکی از کاربرد های انواع پنل ها در منازل مسکونی است که مصرف برق را به صورت چشم گیری کاهش می دهد. مورد دیگر آن پاساژ ها و مراکز خرید می باشد که به دلیل بزرگی مساحت آن ها درصد زیادی از ستفاده از انواع پنل در این مکان ها کار می شوند. کاربرد دیگر این نوع پنل در مراکز آموزشی ، تحصیلی ، دانشگاه ها و… می باشد. در این مراکز با استفاده از پنل ها باعث بیشتر شدن تمرکز افراد می شوند و همچنین محیط خوبی برای برگذاری کلاس ها آماده می کنند.

بیمارستان ها یکی دیگر از مکان هایی هستند که از انواع پنل در آن استفاده می شود. بیمارستاه ها مخصوصا اتاق های عمل یکی از مکان هایی اند که به وجود این نوع پنل ها نیازدارند تا محیطی آرام را برای بیماران و پزشکان فراهم کنند.

استعلام قیمت پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

استعلام قیمت پنل ال ای دی 60*60 روکار فروش پنل ۶۰*۶۰ و انواع دیگر پنل با مشخصات متفاوت توسط فروشگاه های لوازم الکتریکی صورت می گیرد. شما همچنین برای خرید پنل در ابعاد و طرح های مختلف و همچنین برای خرید پنل ۶۰*۶۰ می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید از این فروشگاه ها کنید. همچنین می توانید خرید خود را به صورت غیر حضوری و از سایت های معتبر فروش محصولات الکتریکی انجام دهید. توجه داشته باشید که قیمت پنل ها با توجه به ابعاد و کاربرد آنها متفاوت است. برای مثال قیمت پنل روکار و تو کار با ابعاد مختلف ، متفاوت است.

فروشگاه اینترنتی رودیکو پنل از جمله فروشگاه های معتبری است که می توانید با خیال راحت از نظر قیمت و کیفیت از آن خرید کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.