مرکز فروش پنل ال ای دی مربع

پنل های ال ای دی یکی از پیشرفته ترین ابزار های روشنایی ساخته می باشد که بهره وری نوری در آن ها بالا بوده و به شکل های متنوعی ساخته می شود که یکی از آن ها پنل های مربعی شکل است.

مرکز پخش پنل ال ای دی مربع، پنل های ساخته شده از مواد اولیه مرغوب به روش استاندارد را به صورت تکی و کلی به فروش می رساند و قیمت های متفاوتی نیز برای آن ارائه می گردد.

مرکز فروش پنل ال ای دی مربع

آشنایی با روش تولید پنل ال ای دی مربع

آشنایی با روش تولید پنل ال ای دی مربع روش تولید پنل ال ای دی مربعی شکل روشی نسبتا ساده بوده و در ادامه به آن اشاره ای خواهد شد؛

  1. ابتدا قالب پنل، ابعاد و شکل آن تعیین می شود تا برش آن آغاز شود، جنس قالب از آلومنیوم است که فلزی سبک بوده و می تواند در سقف بدون ایجاد سنگینی و خرابی نصب شود.
  2. پس از قالب اصلی، یک لایه دیگر بر روی آن قرار می گیرد تا پشت پنل شکل بگیرد و بر روی این صفحه که عمدتا از مواد عایق ساخته می شود، لامپ های ریز ال ای دی قرار دارند.
  3. این لامپ ها به شکل پراکنده ای در آن پخش می شوند و بر روی آن ریفیوزد قرار می گیرد، ریفیوزر همان صفحه ای لست که نور از آن به بیرون پخش خواهد شد.
  4. جنس آن به گونه ای است که می تواند با صرف کم ترین انرژی، بهترین و بیش ترین نور ممکن را از خود ساطع کند.
  5. به همین دلیل است که به این پنل ها، پنل های کم مصرف گفته می شود و استفاده از آن ها به سرعت در حال گسترش است.

توزیع کننده برتر پنل ال ای دی مربع

توزیع کننده برتر پنل ال ای دی مربع

  • توزیع کننده پنل ال ای دی مربع شکل، از جمله تولید کنندگان برتر این نوع پنل ها در کشور بوده که آن ها را در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط تولید کرده و سپس به شکلی مسقیم عرضه می نماید.
  • فروش پنل ال ای دی به این روش سبب می شود که قیمت آن به شدت کاهش پیدا کند و به این ترتیب دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف برای خرید آن ها نیست و امکان خرید های کلی هم فراهم می آید.
  • با خرید از این مجموعه می توان با خود تولید کننده در ارتباط بود و حتی این پنل ها را به شکلی سفارشی تهیه کرد، به طوری که طرح و نوع آن توسط مشتری تعیین شده و پس از ساخت تحویل داده می شود.
  • خرید آنلاین و غیر حضوری آن کاملا به صرفه تر بوده و با توجه به شرایط کنونی بهترین راه خرید می باشد، چرا که به حضور فیزیکی نیاز نبوده و خرید از سایت انجام می شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.