مرکز عرضه پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

پنل های ال ای دی ، یکی از جدید ترین اختراعات بشر است و تکنولوژی بسیار مدرنی دارد. این پنل ها برای تامین روشنایی محیط های مختلف استفاده می شوند. این پنل ها با طراحی های منحصر به فردی که دارند جایگزین بسیار خوبی برای لامپ های فلورسنت هستند و ضرر آن ها نیز کمتر است. مرکز عرضه پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار، بهترین و باکیفیت ترین پنل های ال ای دی را در اندازه ها و سایز های بسیار مختلف و متنوع برای محیط های مختلف به مشتریان و متقاضیان خود ارائه می کند.

مرکز عرضه پنل ال ای دی 60*60 روکار

مزایای استفاده از پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

مزایای استفاده از پنل ال ای دی 60*60 روکار پنل های ای ای دی ویژگی های بسیار مختلف و متنوعی دارند و استفاده از آن ها دارای مزیت های زیادی است که در اینجا آن ها را بررسی می کنیم:

اين پنل ها با طراحی مدرن و به روزی که دارند جزء یکی از بهترین جایگزین ها برای لامپ های فلورسنت هستند و در فضا های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. انعطاف پذیری فوق العاده ای که در طراحی خود دارند، کیفیت بالای نور، قابلیت استفاده طولانی مدت، طول عمر بسیار بالای پنل ها، ایجاد رنگ های مختلف، سازگار و متصل شدن به دستگاه و نرم افزار های متعدد از جمله مهم ترین ویژگی های پنل های ال ای دی به حساب می آید.

این پنل ها به خاطر داشتن ترشه های زیاد و متعدد نسبت به سایر لامپ ها ال ای دی، نور بیشتری را تولید کرده و مدت زمان زیادی در خود نگه می دارد. این پنل ها از محافظ آلومینیومی ساخته شده اند و سه لایه هستند. مصرف برق و انرژی پنل ها نسبت به سایر وسایل روشنایی بسیار پایین و کم است.

پنل های کم مصرف طرفدار و دوستدار محیط زیست هستند و هم در فرآیند تولید آن ها و هم در تولید نور، هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و همواره در تلاش است هر گونه آلودگی خود را به صفر برساند.

سفارش دهنده پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ روکار

سفارش دهنده پنل ال ای دی 60*60 روکار مرکز سفارش دهنده پنل ال ای دی، بهترین و مرغوب ترین پنل ها را در سایز های مختلف و رنگ های متنوع را سفارش گرفته و به فروشگاه ها و مشتریان و منقاضیان خود ارائه می کند. قیمت نهایی این پنل ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در بنجل به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل در تعیین قیمت این ال ای دی ها، اندازه و سایز آن ها می باشد. به هر میزانی که سایز و اندازه آن ها بیشتر باشد، قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

عامل بعدی محافظ این پنل ها است. در بین جنس های مختلف، محافظ آلومینیوم نسبت به سایر جنس های پنل ها و تعداد لایه های آن ها، قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.