مرکز خرید پنل ال ای دی ۶۰*۶۰

پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ با کیفیت بسیار عالی و ماندگاری بالا قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. این محصول به لحاظ روش عرضه مستقیم با قیمت کلی از طریق مرکز خرید غیر حضوری قابلیت فروش به شما مشتریان گرامی را دارد. ما این نوع پنل را به شما با درجات کیفی عالی و قیمت اقتصادی در تعداد بالا ارائه می دهیم.

پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ محصولی حرفه ای و کاربردی است که برای اجرای نورپردازی مناسب در سقف و دیوار گزینه مناسبی به شمار می رود. این محصول از تولیدات ملی است و استاندارد آن در حد تولیدات جهانی می باشد محصولات بسیار زیبا،شیک،حرفه ای و کاربردی شمار می رود که به دلیل کیفیت و استانداردهای لازم علاوه بر بازارهای داخلی در حوزه صادرات نیز موفق بوده، و توانسته مشتریان مختلفی را در سراسر کشور جذب کند.

مرکز خرید پنل ال ای دی 60*60

مراحل تولید پنل ال ای دی ۶۰*۶۰

مراحل تولید پنل ال ای دی 60*60 تولید پنل های ال ای دی سایز ۶۰*۶۰ جزو تولیدات مدرن و موفقی است که در صنایع روشنایی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. این محصول به لحاظ وات در توان های متفاوتی عرضه می شود.

  1. این محصول در کارخانه های تولیدی به نحو احسن تولید می شوند و فاقد هرگونه آلایندگی هستند.
  2. در این نوع لامپ قطعه ای بنام دیفیوزر به کار رفته که وظیفه آن پخش نور به سطوح مختلف پنل می باشد.
  3. برای تولید این محصول چهارچوب یا قاب مورد نظر برای این کار آماده سازی می شود و با قرار دادن چند سطح روی هم و پانچ کردن آن پنل ال ای دی تولید می شود.
  4. این سطوحی که روی آن کار می شود یا در واقع بهتر است بگویم برد حالت رسانا داشته و با یک شیوه بسیار عالی روی این برد الکتریکی نور را به قسمت های مختلف پنل می فرستند. این امر منجر به روشنایی و نور می شود.
  5. دمای رنگی گوناگونی شامل این محصول می شود.
  6. از ولتاژ ورودی دویست و بیست ولت بهره مند بوده و زاویه تابش نور نیز در یکصد و چهل درجه تعریف شده است.
  7. به لحاظ وزنی نیز زیر چهارصد گرم می باشد و سبک وزن است.

تولید پنل های ال ای دی سایز ۶۰در۶۰ جزو تولیدات مدرن و موفقی است که در صنایع روشنایی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. این محصول به لحاظ وات در توان های متفاوتی عرضه می شود.

این محصول در کارخانه های تولیدی به نحو احسن تولید می شوند و فاقد هرگونه آلایندگی هستند.

فروش انواع پنل ال ای دی ۶۰*۶۰

فروش انواع پنل ال ای دی 60*60 انواع پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ با کیفیت بسیار خوب و برند معتبر و کارایی بالا قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. فروش انواع پنل در وات های گوناگون و مدل و طرح مختلف با قیمت کلی از طریق فروشگاه غیر حضوری انجام می شود. خرید پنل ال ای دی با طراحی متفاوت و اشکال گوناگون و توان واتی متنوع با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه است.

به لحاظ قیمت و کیفیت در رده بسیار خوبی از محصولات در بازار قرار گرفته و کاملا پرفروش می باشد. فروش پنل ال ای دی با قیمت کلی موجبات فروش قابل توجهی را فراهم نموده و از محصولات با کیفیتی بشمار می آید که به لحاظ مصرف انرژی در رده بسیار پایینی قرار گرفته است. ما با کیفیت ترین و بهترین انواع پنل را به شما در اشکال عمده و قیمتی که مقرون به صرفه است و در برند های معتبر به شما معروض می داریم.

انواع پنل ال ای دی ۶۰در۶۰ با کیفیت بسیار خوب و برند معتبر و کارایی بالا قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. فروش انواع پنل در وات های گوناگون و مدل و طرح مختلف با قیمت کلی از طریق فروشگاه غیر حضوری انجام می شود. خرید پنل ال ای دی با طراحی متفاوت و اشکال گوناگون و توان واتی متنوع با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه است.

مشخصات کلی پنل های ال ای دی ۶۰*۶۰

مشخصات کلی پنل های ال ای دی 60*60 برای تولید این محصول چهارچوب یا قاب مورد نظر برای این کار آماده سازی می شود و با قرار دادن چند سطح روی هم و پانچ کردن آن پنل ال ای دی تولید می شود.

این سطوحی که روی آن کار می شود یا در واقع بهتر است بگویم برد حالت رسانا داشته و با یک شیوه بسیار عالی روی این برد الکتریکی نور را به قسمت های مختلف پنل می فرستند. این امر منجر به روشنایی و نور می شود.

دمای رنگی گوناگونی شامل این محصول می شود.

از مشخصات پنل ال ای دی قطعه ای بنام دیفیوزر در آن‌ به کار رفته که وظیفه آن پخش نور به سطوح مختلف پنل می باشد از ولتاژ ورودی دویست و بیست ولت بهره مند بوده و زاویه تابش نور نیز در یکصد و چهل درجه تعریف شده است.

به لحاظ وزنی نیز زیر چهارصد گرم می باشد و سبک وزن است.

قیمت روز پنل ۶۰ در ۶۰ ال ای دی

قیمت روز پنل 60 در 60 ال ای دی قیمت پنل ۶۰ در ۶۰ به لحاظ قیمت و کیفیت در رده بسیار خوبی از محصولات در بازار قرار گرفته و کاملا پرفروش می باشد. فروش پنل ال ای دی با قیمت کلی موجبات فروش قابل توجهی را فراهم نموده و از محصولات با کیفیتی بشمار می آید که به لحاظ مصرف انرژی در رده بسیار پایینی قرار گرفته است. ما با کیفیت ترین و بهترین انواع پنل را به شما در اشکال عمده و قیمتی که مقرون به صرفه است.

پنل ال ای دی ۶۰در ۶۰ را به شما با درجات کیفی عالی و قیمت اقتصادی در تعداد بالا ارائه می دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.