مرکز توزیع پنل ال ای دی گرد

از انواع پنل های ال ای دی موجود در صنعت چراغ های روشنایی می توان به پنل ال ای دی گرد اشاره کرد. این پنل ها بیشترین کاربرد را در میان انواع پنل در سال های اخیر به خورد اختصاص داده اند و در ابعاد مختلفی در بازار ارائه شده اند. مرکز توزیع پنل ال ای دی اقدام به ارائه نوع گرد این محصول با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت نموده است و خریداران از سراسر کشور می توانند در تماس با این مرکز آن را به صورت عمده سفارش دهند.

مرکز توزیع پنل ال ای دی گرد

میزان گرمای تولیدی پنل ال ای دی

میزان گرمای تولیدی پنل ال ای دی یکی از نکاتی که در مورد پنل های ال ای دی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است میزان حرارت تولید توسط این پنل ها می باشد.

برخلاف بسیاری از لامپ های هالوژن و تنگستنی که گرمای تولید توسط آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد و کاربرد داشته باشد گرما مهم ترین و اصلی ترین دشمن پنل های ال ای دی می باشد.

میزان گرمای تولید شده توسط این پنل ها بسیار اندک است و نسبت به انواع لامپ های دیگر تقریبا صفر می باشد با این وجود همین گرما با فرا رفتن از مقدار مشخصی می تواند باعث سوختن ماژول یا سایر قسمت های این پنل شود و ان را کلا خاموش نماید.

بنابراین گرمای ناچیز تولید شده توسط این لامپ ها نباید تحت هیچ شرایطی افزایش یابد چون خراب شدن کوچک ترین قطعات موجود در این پنل ها در اثر گرما باعث از کار رفتن کل پنل می شود.

در این پنل ها در اثر تولید گرما به تدریج میزان روشنایی کاهش می یابد و هنگامی که این روشنایی به ۷۰ درصد خروجی اولیه رسید پنل باید تعویض شود.

پخش کننده عمده پنل ال ای دی گرد

پخش کننده عمده پنل ال ای دی گرد پخش کننده پنل ال ای دی گرد انواع مختلف این محصول را به صورت عمده و کم ترین قیمت ممکن به خریداران ارائه می کند و ان را حتی به دورترین شهرهای کشور و روستاها ارسال می نماید.

برای خرید ارزان این پنل ها لازم است به طور مستقیم با این پخش کننده ارتباط برقرار کرد و از واسطه ها با قیمت گران تر این کالا را تهیه ننمود.

خریداران می توانند از طریق همین وب سایت به راحتی و به صورت آنلاین با پخش کننده ارتباط برقرار کنند. در این وب سایت لینک شبکه های اجتماعی فروشنده این محصول موجود است و خریدار می تواند تنها با چند کلیک به صورت آنلاین با فروشنده در ارتباط باشد.

در این وب سایت شماره تلفن های فروشنده نیز قرار داده شده است تا خریدار از این روش ساده و بسیار ابتدایی بتواند با کم ترین هزینه استفاده کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.