مراکز پخش پنل ال ای دی ۱۰۰ وات

مراکز پخش پنل ال ای دی ۱۰۰ وات از جمله مراکز معتبری بوده که گونه های مختلف از این محصول را در سرتاسر ایران پخش می نمایند.

البته لازم به ذکر است که این مراکز پخش موظف هستند تا نمونه های مختلف از پنل ال ای دی را در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهند. تا در این راستا عموم مردم امکان دسترسی و خرید انواع پنل های ال ای دی ۱۰۰ وات را داشته باشند.

مراکز پخش پنل ال ای دی 100 وات

آشنایی با پنل اسلیم

آشنایی با پنل اسلیم

در حقیقت پنل های ال ای دی نسل جدیدی از تجهیزات روشنایی بوده که بر اساس ساختار و محل قرار گرفتن دیود های ال ای دی در قاب پنل به دو دسته پنل بک لایت و پنل اسلیم تقسیم بندی می گردند.

از این رو در این بخش به منظور آشنایی با پنل اسلیم به معرفی و بررسی مشخصات آن خواهیم پرداخت.

در واقع پنل اسلیم که با عنوان پنل های اج لایت هم شناخته شده اند، از دسته پنل های کاربردی و پرطرفداری بوده که در سیستم روشنایی خود از لامپ های ال ای دی استفاده نموده و در یک قاب آلومینیومی به صورت مربع یا دایره ای قرار گرفته است.

البته پنل اسلیم از ظرافت بسیار زیاد و زیبایی منحصر به فردی برخوردار می باشند. زیرا دیودهای مربوط به سیستم روشنایی پنل اسلیم در کناره های قاب قرار گرفته و همین امر باعث شده تا این نوع پنل ال ای دی، ضخامت کم تری داشته باشد.

اما باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که پنل اسلیم نسبت به گونه های دیگر، از میزان روشنایی کمتری برخوردار می باشد. زیرا منابع روشنایی در این پنل در کناره های قاب قرار گرفته است. اما میزان زاویه تابش نور خارج شده در این نوع پنل ها بسیار خوب می باشد.

در ضمن پنل اسلیم، به دلیل استفاده از دیود های ال ای دی در ساختار خود، میزان حرارت بسیار کمی تولید نموده و در ضمن از دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد. هم چنین مصرف انرژی برق پنل های اسلیم در برابر نوری که تولید می نمایند، بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.

توزیع کننده برتر پنل ال ای دی ۱۰۰ وات

توزیع کننده برتر پنل ال ای دی 100 وات

در واقع پنل ال ای دی ۱۰۰ وات از کاربردی ترین پنل های موجود در بازار بوده که به دلیل کیفیت بالا، زیبایی و مقرون به صرفه بودن، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. از این رو این محصول از میزان تقاضای بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در نتیجه توزیع کننده پنل ال ای دی ۱۰۰ وات، به منظور برابری عرضه و تقاضا در بازار، موظف به توزیع مستقیم این محصول در کلیه نقاط کشور می باشد. البته پنل های توزیع شده باید از درجه کیفی بالایی هم برخوردار باشند. تا در این صورت عموم مردم بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.