مراکز فروش پنل ال ای دی ۱۸ وات دو رنگ

تجهیزات و وسایل روشنایی یکی از مهم ترین اختراعات بشر به شمار می آید که تاکنون تغییر و تحولات زیادی به خود دیده است. از لامپ های رشته ای و هالوژنی گرفته تا لامپ های ال ای دی همگی دچار تغییرات زیادی شده اند. پنل ای ال دی نمونه تجهیزات روشنایی است که دارای مدل های مختلفی است.

مراکز فروش پنل ال ای دی ۱۸ وات دو رنگ برای جلب رضایت و جذب بیشتر مشتری اقدام به عرضه و فروش بهترین و با کیفیت ترین پنل ال ای دی دو رنگ نموده اند.

مراکز فروش پنل ال ای دی 18 وات دو رنگ

ویژگی های بهترین پنل ال ای دی ۱۸ وات

ویژگی های بهترین پنل ال ای دی 18 وات همان طور که گفته شد پنل یکی از انواع تجهیزات و وسایل روشنایی است که در فضا ها و ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پنل در ابعاد و اندازه های مختلف و اشکال متفاوت طراحی و تولید می شود و دارای وات های متفاوت است. در این مطلب به برسی ویژگی های بهترین پنل ال ای دی ۱۸ وات می پردازیم.

  1. از جمله ویژگی های بهترین پنل ال ای دی میزان نور دهی و توان روشن نمودن فضا و محوطه می باشد. هرچه میزان نور و روشنایی پنل بهتر باشد فضای بیشتری را روشن نمودن در نتیجه نیاز کمتر به نصب پنل در آن فضا می باشد که این خود نشان از کیفیت بالای پنل می باشد.
  2. از دیگر ویژگی های این محصول روشنایی می توان به عمر مفید و ساعت بازدهی آن اشاره نمود. هرچه بازدهی پنل ال ای دی بیشتر باشد عمران افزایش پیدا نموده در نتیجه نیاز کمتری به تعویض آن می باشد که همین امر سبب می شود تا هزینه های تهیه پنل پایین آید.
  3. مصرف پایین برق نیز از دیگر ویژگی های بهترین پنل می باشد. پنل ال ای دی ۱۸ وات با توجه به این که نور دهی بالا داشته اما از کمترین میزان انرژی استفاده می نماید و می توان جزء محدود تجهیزات روشنایی دانست که این میزان از انرژی و برق را مصرف می نمایند.

راهنما نصب پنل ال ای دی ۱۸ وات

راهنما نصب پنل ال ای دی 18 وات برای نصب پنل ابتدا باید زمینه و محل نصب آن آماده گردد. پنل دارای دو نوع توکار و روکار می باشد. نوع روکار آن از پشت دارای قاب و چهار چوب می باشد. با نصب آن با استفاده از پیچ بر روی دیوار و سقف آماده نصب پنل می باشد که با اتصال سیم های فاز و نول پنل به راحتی می توان در چهار چوب و قاب قرار داد.

اما نوع پنل توکار ال ای دی بیشتر برای سقف مخصوصاً سقف های کاذب می باشد. این نوع از پنل با استفاده از گیره های مخصوص که در پشت قاب وجود دارد می توان آن رابه راحتی نصب و به محثول مورد نظر متصل نمود.

خرید مستقیم پنل ال ای دی ۱۸ وات

خرید مستقیم پنل ال ای دی 18 وات خرید پنل ۱۸ وات ال ای دی به صورت مستقیم از روش های مختلف امکان پذیر می اشد. از جمله این روش ها می توان به خرید از طریق نمایندگی این محصول اشاره نمود. خرد تلفنی نیز از دیگ راه های تهیه مستقیم این محصول از عرضه کننده می باشد اما آسان ترین و راحت ترین روش برای تهیه مستقیم این محصول خرید اینترنتی می باشد.

امروزه عرضه کننده پنل ال ای دی برای فروش بیشتر، توزیع و عرضه گسترده این محصول در سراسر کشور، تسهیل در خرید آن و رفاه حال مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است.

در این فروشگاه مجازی انواع پنل در وات های مختلف به خصوص هیجده وات عرضه شده و ضمن ارائه مشخصات و اطلاعات فنی در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده است. این اقدام سبب شده تا واسطه ها و دلال ها در زمینه عرضه و فروش حذف شوند و محصول مستقیماً در اختیار مشتریان قرار گیرد.

مشتریان و خریداران نیز با اطمینان خاطر از کیفیت و مرغوبیت پنل ال ای دی هیجده وات و دارا بودن استاندارد های بین المللی و تاییدیه های لازم از مراجع ذیصلاح آن را به قیمت مناسب و ارزان تر از بازار سفارش و به صورت مستقیم و بدون واسطه از عرضه کننده تهیه و خریداری می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.