مراکز فروش پنل ال ای دی چوبی

پنل ال ای دی چوبی از جمله زیباترین محصولات الکترونیکی هستند که می‌توان برای ایجاد نور مصنوعی در فضاهای مختلف از آنها استفاده نمود. باید توجه داشت که ظاهر طرح چوب به این محصولات امکان استفاده از آنها را در محیط هایی طراحی کلاسیک نیز به وجود می آورد.
مرکز فروش پنل ال ای دی، انواع متفاوت ان پنل ها را در سایز بندی ها و مقدار مصرف گوناگون عرضه می دارد تا بتوان وابسته به محیط مد نظر بهترین نوع پنل LEd را تهیه نمود.

مراکز فروش پنل ال ای دی چوبی

درباره پنل ال ای دی چوبی بیشتر بدانیم

درباره پنل ال ای دی چوبی بیشتر بدانیم شرکت های دست اندر کار تولید انواع لامپ ال ای دی، با به کارگیری طرح های جدید و کلاسیک در طراحی محصولات خود، توانسته اند مدل‌ های جدیدی مانند پنل های ال ای دی چوبی را نیز به بازار ارائه کنند. این محصولات دارای ویژگی ها و مشخصات مختلفی مانند موارد زیر می باشد.

  • توان مصرفی: پنل های چوبی وابسته به تعداد لامپ های مورد استفاده در نوار ایجاد کننده نور و همچنین میزان نور ساطع شده از این پنل ها، دارای میزان مصرف متفاوتی می باشند. اما باید گفت، پنل هایی با توان مصرفی ۴۸ وات از جمله پرمصرف ترین محصولات این شاخه به شمار می‌ روند.
  • شکل پنل: انواع پنل ال ای دی چوبی، در اشکال مختلف هندسی تولید می شوند. از این رو پنل هایی با شکل دایره و مستطیل را در کنار پنل های مربع شکل ارائه شده از طرف شرکت تولید کننده می توان مشاهده نمود. البته برخی از شرکت‌ ها مدل‌های نواری این محصولات را نیز ارائه داده اند تا امکان استفاده از آن به جای لامپ های مهتابی قدیمی فراهم شود.
  • زاویه پخش نور: با توجه به این که استفاده کنندگان انواع لامپ ال ای دی بر روی میزان زاویه تابش این نوع از منابع روشنایی حساسیت خاصی را به خرج می دهند؛ شرکت تولید کننده پنل ال ای دی با طرح چوب نیز محصول خود را در زاویه تابش حدود ۱۱۰ درجه ارائه می‌کند تا بیشترین میزان پوشش محیط توسط این پنل ها امکان پذیر باشد.

بررسی کیفیت نور پنل ال ای دی چوبی

بررسی کیفیت نور پنل ال ای دی چوبی

اگر برای تامین نور فضای مد نظر خود به دنبال انتخاب پنل ال ای دی باکیفیت هستید، قطعا پنل نوری ال ای دی چوبی یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. چرا که این محصول به دلیل دارا بودن ویژگی های مانند موارد زیر از جمله بهترین محصولات موجود در میان ما محصولات الکترونیکی تابشی میباشد.

شار نوری: استفاده از لامپ های ال ای دی با کیفیت و پر نور در پنل ال ای دی، ایجاد نور فراتر از انتظار را در این محصولات فراهم آورده است. از این رو باید گفت مقدار شار نوری این محصولات در حدود ۳۸۰۰ تا مقادیر بالاتر قرار می گیرد تا امکان استفاده از آن در محیط هایی با مقدار نور مورد نیاز متفاوت فراهم شود.

رنگ نور: غالباً این نوع از پنل ها در رنگ نور آفتابی و مهتابی عرضه می شوند، که هر کدام از آنها قابلیت ایجاد نوری با ثبات و یکدست را فراهم می آورد. از این رو باید گفت نور حاصل از استفاده این پنل ها دارای نویز نمی باشد و به چشم نیز آسیب نمی رساند.

سفارش مستقیم پنل ال ای دی چوبی

سفارش مستقیم پنل ال ای دی چوبی امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل مختلف و همچنین صاحبخانه هایی که به دنبال ایجاد نور مناسب در فضای زندگی یا محل کار خود هستند، به دنبال دسترسی به بهترین نوع پنل ال ای دی با طرح چوب برای ایجاد نور و بهینه سازی دکوراسیون محل مورد نظر می باشند.
سفارش پنل ال ای دی چوبی از طریق شرکت اصلی ارائه دهنده، این امکان را فراهم می‌ آورد که استفاده کنندگان انواع لامپ های ال ای دی بتوانند بهترین نوع پنل های مورد نیاز خود را با قیمتی باور نکردنی و در درجه کیفیت بسیار بالا تهیه و مورد استفاده قرار دهند. به همین منظور کارشناسان بخش فروش این مجموعه آماده پاسخگویی و ثبت سفارش شما به صورت اینترنتی نیز می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.