قیمت پنل LED مربع عمده

چراغ های پنل LED مربع عمده تا حدودی متفاوت از چراغ های پایین LED هستند و امروزه معمولاً برای روشنایی دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. همه مزایا و معایب آن در اینجا ذکر شده است تا در مورد گزینه روشنایی جدید بیشتر بدانید. چراغ های پنل LED به گونه ای طراحی شده اند که شرایط نوری بهتری را فراهم می کنند. با استفاده از جدیدترین فناوری LED ، چراغ های پانل LED از یک قاب آلومینیومی سبک و پخش کننده ساخته شده اند.

قاب آلومینیومی یکی از مهمترین قطعات نورپردازی LED است ، زیرا برای جلوگیری از نشت نور و دفع گرما طراحی شده است. لایه اول دارای LED ها است ، صفحه راهنمای دوم چراغ راهنمایی و لایه سوم برای یک دیفیوزر است. دیفیوزر در قسمت جلویی و قابل مشاهده ترین قسمت قرار گرفته است. وظیفه آن توزیع یکنواخت نور در سطح است. همچنین ، یک صفحه بازتاب کننده درست در پشت صفحه راهنمای LED وجود دارد. و پشت محکم آن به ایجاد جلوه ای شگفت انگیز در ظاهر کلی دستگاه روشنایی کمک می کند.

قیمت پنل LED مربع عمده

مزیت استفاده پنل LED مربع عمده

مزیت استفاده پنل LED مربع عمده از همه بهتر ، طراحی آن بسیار انعطاف پذیر است. از آنجا که LED یک منبع نور نقطه ای است ، طراحان چراغ LED از ترکیب نقطه ، خط و طراحی چراغ های پنل استفاده می کنند و با توجه به نیاز مشتری ، می توانند پانل های LED را در اشکال مختلف و با اعداد مختلف طراحی کنند. منبع نور و ذرات مختلف نور. فوق العاده باریک ، اتلاف گرما خوب: چراغ پنل LED بسیار نازک است ، ساده اما شیک به نظر می رسد. در اینجا طراحی نورپردازی جانبی و قاب آلومینیومی اتلاف گرما را تضمین می کند. چراغ های پانل LED مجهز به سیستم هیت سینک ، ایمنی بالایی را تضمین می کنند. بهترین کیفیت نور: وقتی صحبت از کیفیت نور می شود ، به عنوان ماده نوری – صفحه راهنمای LED در ساخت LED استفاده می شود تا هنگام اتصال به منبع تغذیه ، روشنایی روشن و یکنواخت را ارائه دهد.

در اینجا صفحه راهنما و پخش کننده به طور مشترک کار می کنند تا نورهای یکنواخت ، گسترده و نرم ایجاد کنند. علاوه بر این ، آخرین فناوری آن امکان شروع سریع را بدون هیچ زمزمه ، سوسو زدن یا تداخل RF فراهم می کند. از بهترین مواد برای روشنایی بالا استفاده کنید: از آلومینیوم استفاده می کند ، که بهترین ماده برای قاب است ، همچنین برای قاب پشتی استفاده می شود. ما می دانیم که LED ها عموماً از آلومینیوم ، آرسنید و گالیوم ساخته شده اند. در اینجا چراغ پنل LED از یک صفحه بازتاب نور یکنواخت و همچنین طراحی مهر و موم شده به همراه صفحه راهنمای نور با کارایی بالا و مواد آلیاژ آلومینیوم استفاده می کند و همه اینها با هم نور خروجی را م effectiveثرتر و درخشان تر می کند. همچنین ناخالصی هایی برای ایجاد الکترون های آزاد و همچنین افزایش رسانایی مواد نیمه هادی اضافه می شوند.

گزینه های رنگ برای نور: نکته جالب این است که چنین ناخالصی هایی می توانند رنگ نور را نیز تعیین کنند. به این ترتیب ، روشنایی رنگ مورد علاقه می تواند بدون استفاده از فیلتر باشد. چراغ های LED همچنین می توانند نور سفید تولید کنند. زندگی طولانی: عمر نظریه LED تا ۱۰۰۰۰۰ ساعت است ، با محاسبه ۸ ساعت در روز ، عمر نظری آن ۲۷ سال خواهد بود. و عمر نظری پنل LED حتی بیش از ۱۰ میلیون ساعت روشن می شود. طبق اعلام وزارت انرژی ، تقاضای برق برای روشنایی در ایالات متحده تا سال ۲۰۲۷ با تصویب سریع پانل چراغ LED تا یک سوم کاهش می یابد و نیازی به ۴۰ نیروگاه جدید ندارد. مقاوم در برابر ضربه: منبع نور LED پانل به جای شیشه سیم تنگستن از رزین با سختی بالا ساخته شده است که به راحتی آسیب نمی بیند.

بنابراین نیروی ارتعاش نسبتاً زیاد است. علاوه بر این ، انعطاف پذیری خوبی در دما دارد. دوستدار محیط زیست چراغ پنل LED نیز یک فناوری روشنایی سبز است. فاقد جیوه و تابش است. همچنین فرآیند تولید تقریباً هیچ آلودگی ایجاد نمی کند. تمام مواد مورد استفاده قابل بازیافت هستند و این ویژگی های قابل بازیافت برای توسعه پایدار توسعه اقتصادی و اجتماعی بسیار ضروری هستند. توانایی کنترل شگفت انگیز: چراغ های پانل LED را می توان از طریق انواع برنامه های پویا کنترل کرد ، زیرا می توان از طریق کنترلر خارجی ، مانند کنترل از راه دور PWM ، dimac triac یا DMX512 ، روشنایی و CCT را کم کرد. تنظیم نور: رنگ نور چراغ های پنل LED را می توان با توجه به نیازها یا شرایط مختلف تنظیم کرد. این نور نرم و دوستدار چشم را فراهم می کند که می تواند بدون تابش و تابش خیره کننده یا نور ناخوشایند از بینایی محافظت کند. در اینجا همه رنگها متوسط ​​هستند بنابراین افراد می توانند مستقیماً به نور بدون خیره کننده نگاه کنند

همه آنچه که درباره پنل ال ای دی مربع باید بدانید

همه آنچه که درباره پنل ال ای دی مربع باید بدانید ممکن است در مورد پنل LED باکیفیت بشنوید ، اما چراغ های پنل LED … جدید به نظر می رسد و چیزی متفاوت است. البته اینطور است! فناوری LED در حال حاضر رواج پیدا کرده و به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی شگفت انگیز مورد استفاده قرار گرفته است ، اما چراغ های پنل LED که از فناوری تا حدودی متفاوت استفاده می کنند نسبتاً جدید در بازار هستند. با وجود این ، به دلیل ظاهر زیبا ، ویژگی های نوآورانه و همچنین طراحی ، به طور قابل توجهی در حال پیشرفت است. این نوع روشنایی مدرن طراحی شده است تا جایگزین چراغ های فلورسنت معمول سقفی شود. همچنین ، این یکی از بهترین گزینه های نورپردازی برای تنظیمات داخلی با توجه به طراحی مدرن آن است که شرایط نوردهی بهتر ، انعطاف پذیری در طراحی ، کیفیت نور کارآمد ، استفاده از مواد عالی ، محدوده قابلیت استفاده بسیار طولانی ، دوام بسیار بالا ، گزینه های مختلف رنگ و قابلیت مناسب برای چندین برنامه و غیره با همه این نقاط قوت ، می توانید بگویید که چراغ های پنل LED بدون شک راه آینده خواهد بود. بدون شک چراغ های پنل LED دارای اشکالاتی هستند ، اما با توجه به مزایای بزرگ آن ، ممکن است از معایب آن غفلت شود. مزایا و معایب چراغ های پنل LED را در اینجا بررسی کنید ، و انتخاب با شماست!

مشخصات فنی پنل های ال ای دی

مشخصات فنی پنل های ال ای دی در بین چراغ های پانل مربع led ، چراغ پنل led 60 × ۶۰ و چراغ panel led 62 × ۶۲ متداول ترین مشخصات اندازه هستند. چراغ های LED PANEL در بازار آمریکای شمالی معمولاً از واحدهای پا استفاده می کنند ، چراغ پانل ۶۰ × ۶۰ در ۶۰ × ۶۰ چراغ پانل معمولاً برای اندازه مدل کوتاه است ، اندازه خاص آن نور LED پانل ۶۰۰×۶۰۰ میلی متر است . اندازه واقعی چراغ پنل LED 62 × ۶۲ LED 620×620 میلی متر است. با توجه به استانداردهای مختلف دکوراسیون در کشورهای مختلف ، اندازه چراغ های LED پانلنیز متفاوت است به عنوان مثال ، اندازه واقعی چراغ های پانل led 60 × ۶۰ استفاده شده در برخی از کشورها در واقع ۵۹۵ × ۵۹۵ میلی متر یا ۶۰۶ × ۶۰۶ میلی متر است که عمدتا به شرایط محلی بستگی دارد. به طور کلی ، اندازه چراغ پنل با اندازه تخته سقف محلی مطابقت دارد. اندازه خاص نور چراغ پنل باید با توجه به وضعیت واقعی آن انتخاب شود.

خرید بهترین پنل LED مربع عمده

خرید بهترین پنل LED مربع عمده چراغ های LED PANEL بر اساس شکل طبقه بندی می شوند که تقریباً از این نوع هستند. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد بهترین پنل ال ای دی و صادرات پنل LED از طریق اطلاعات تماس موجود در این وب سایت با ما در تماس باشید. پنل ال ای دی درجه یک را از ما تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.