قیمت پنل ال ای دی توکار ۶۰*۶۰

قیمت پنل ال ای دی توکار ۶۰*۶۰ بر اساس آپشن هایی که برای طراحی این نوع محصولات در نظر گرفته شده است، مشخص می گردد و در واقع این محصولات بیشتر از نظر ابعاد و اندازه و همچنین از نظر تعداد تراشه ها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند و طیف نور رنگی متنوعی را از آن خود می نمایند.

قیمت پنل ال ای دی توکار 60*60

انواع پنل ال ای دی نوری سقفی

انواع پنل ال ای دی نوری سقفی

انواع پنل ال ای دی نوری سقفی نسل جدیدی از سیستم های روشنایی هستند که با هدف بازده و بهره وری نوری بیشتر و همچنین مصرف کمتر انرژی تولید شدند. تکنولوژی ال ای دی که در ساخت انواع پنل مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از ایده آل ترین و استاندارد ترین تکنولوژی ها است که در حال حاضر انواع پنل های ال ای دی از بازار فروش گسترده ای برخوردار هستند.

پنل‌ های ال ای دی نوری سقفی تنوع بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند که در این میان می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع پنل ال ای دی سقفی توکار: این محصولات از ضخامت های بسیار کمی برخوردار هستند و همان طور که از نامشان برمی‌ آید در داخل سقف نصب می شوند. این محصولات نحوه نصب متفاوتی با نمونه های دیگر دارند و حتماً باید قبل از استفاده مکان قرارگیری آنها بر روی سقف در نظر گرفته شود.
  • پنل ال ای دی سقفی روکار یکی دیگر از جدیدترین این محصولات هستند که به کمک یک قاب نصب می شوند. این نوع محصولات قابلیت تبدیل شدن به پنل های ال ای دی توکار را به خود اختصاص می‌ دهند و در واقع جزو جدیدترین پنل های تولید شده در بازار می باشند که برای راه اندازی سیستم های روشنایی و نورپردازی جدید از آنها استفاده می گردد.

بررسی ابعاد پنل ال ای دی سقفی

بررسی ابعاد پنل ال ای دی سقفی ابعاد پنل ال ای دی سقفی در نمونه های توکار و روکار با دیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد و در واقع این نوع محصولات در نمونه های دایره ای شکل و چهارگوش طراحی و تولید می‌ شوند که نمونه‌ های دایره ای آنها قطر و اندازه متفاوتی نسبت به نمونه های چهارگوش دارند.

پنل های چهارگوش نیز خود به دو نوع پنل های مربع و مستطیل تقسیم بندی می شوند که در این میان ابعاد آنها نیز با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد. انواع پنل های ال ای دی سقفی با ابعاد زیر در حال حاضر جزو پرکاربردترین این محصولات هستند:

  • پنل ال ای دی ۶۰ در ۶۰
  • پنل ال ای دی ۳۰ در ۶۰
  • پنل ال ای دی ۳۰ در ۳۰
  • پنل ال ای دی ۲۰ در ۲۰
  • پنل ال ای دی ۶۰ در ۱۲۰

جالب است بدانید تفاوت ابعاد انواع پنل ال ای دی در زمینه میزان شدت نور و بازده تولید این محصولات نیز تاثیراتی دارد و هر چقدر ابعاد آنها بزرگتر باشد مسلماً محیط بیشتری را می توانند روشن نمایند.

عرضه کننده پنل ال ای دی توکار ۶۰*۶۰

عرضه کننده پنل ال ای دی  توکار 60*60 عرضه پنل ۶۰*۶۰ به عنوان یکی از پرفروش ترین این نوع محصولات در حال حاضر توسط واحد های تولید کننده معتبر در سراسر کشور انجام می‌ پذیرد و این محصولات برای راه اندازی سیستم های روشنایی و سیستم های نورپردازی جدید و مدرن امروزی قابلیت استفاده را به خود اختصاص می‌ دهند.

واحد های عرضه کننده پنل ال ای دی توکار ۶۰*۶۰ شرایط مناسبی را برای تمامی خریداران در سراسر کشور ایجاد می‌ دارند که خرید پنل توکار را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به انجام برسانند.

پنل های توکار از نظر نحوه نصب در مقایسه با دیگر نمونه‌ ها بسیار راحت تر هستند و در واقع خریداران به راحتی می‌ توانند در محیط های مختلف از نمونه های متفاوتی این نوع محصولات استفاده نمایند.

واحد های عرضه کننده پنل ال ای دی توکار این محصولات را در قیمت‌ های متفاوت ارائه می دهند زیرا برای طراحی قاب اصلی این نوع پنل ها از آلیاژ های مانند آلومینیوم، گالیوم و آرسنیک استفاده می‌ شود که هر یک دارای کیفیت و قیمت فروش متفاوتی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.