قیمت فروش پنل LED سقفی روکار

استفاده از وسایل روشنایی جدید و نورپردازی های شیک و مدرن این روزها مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. پنل LED سقفی روکار یکی از همین وسایل نورپردازی بوده که در ساخت و طراحی آن علاوه بر زیبایی، مقدار مصرف برق و انرژی را نیز لحاظ نموده اند بطوریکه این LED در مقایسه با انواع لامپ های پر مصرف معمولی، تا حد بسیار زیادی دارای مصرف کمی از انرژی می باشد.

قیمت فروش پنل LED سقفی روکار

مقاومت بدنه ای بالا پنل LED

مقاومت بدنه ای بالا پنل LED ساخت بدنه و اجزاء پنل های LED یکی از مهمترین بخش های طراحی آن محسوب می گردد. در این پنل ها جهت کارآیی و بازدهی فراوان از آلومینیوم برای ساخت بدنه و صفحه پشتی پنل استفاده می گردد. منابع نوری آنها از آرسنیک، گالیوم و آلومینیوم ساخته می شود این پنل ها رفلکتورهای همگن با هدایت نور بالا را در کنار آلومینیوم برای ایجاد بهره وری کافی و نور و روشنایی زیاد به کار می گیرند. ضمن اینکه در ساخت این محصول از مواد نیمه رسانا جهت ساخت الکترون های آزاد و بالا بردن میزان هدایت استفاده نموده تا بتوانند یک پنل LED مقاوم تولید نمایند.

با استفاده از مواد ناخالصی که در ساخت منابع نوری آنها به کار می رود، می توان به نورهای مختلف، بدون به کار بردن فیلترها و منابع نوری دست یافت. ضمن اینکه ماژول های آن می تواند نور سفید ایجاد کند. عمر مفید ماژول برای استفاده هشت ساعت در روز، معادل ۱۰۰ هزار ساعت و معادل ۲۷ سال بوده و همچنین اگر بطور تئوری آن را محاسبه نماییم عمری بیش از ۱۰ میلیون ساعت می باشد.

قابل ذکر است که این محصولات دارای استاندارد محیط زیست می باشند یعنی در ساخت یک پنل LED درجه یک، به هیچ عنوان از پرتوهای مضر و جیوه استفاده نمی گردد و به همین دلیل در پروسه ساخت آنها هیچگونه آلودگی هوایی به وجود نمی آید. تمام موادی که در ساخت آن استفاده می شوند قابل بازیافت بوده و همین چرخه بازیافت، برای پیشرفت اجتماعی و اقتصادی پایدار مهم قلمداد می گردد.

نور کاملا یکنواخت پنل LED سقفی

نور کاملا یکنواخت پنل LED سقفی نور LED کاملا یکنواخت و مناسب تابیده می گردد. این نور و شدت و رنگ آنها با توجه به نیاز افراد در شرایط و موقعیتها و اماکن مختلف قابل تغییر می باشد. LED ها با داشتن یک منبع پخش نور یکنواخت، بدون داشتن پرتوهای مضر، از چشم افرادی که در معرض این وسایل نوری هستند محافظت می نمایند. به همین دلیل می توان به راحتی به این لامپها چشم دوخت بدون اینکه دچار اذیت و آزار بشوید. با توجه به ضخامت کمی که ماژول ها دارند چراغهایی با ظواهر مختلف تولید می گردند که در موارد و کاربری های متفاوت و با میزان شدت یا ملایمت نوری قابل تنظیم، نصب و استفاده می شود.

میزان روشنی این پنل ها را می توان بوسیله برنامه های داینامیکی متفاوت و با یک درایور خارجی مانند کنترلر PWM و یا پروتکل DMX512، کنترل نمود. این محصولات برخلاف لامپ های سنتی هیچگونه اثر حرارتی در پیرامون خود ایجاد نمی کنند و هیچگونه خطری مبنی بر افزایش حرارت بیش از اندازه ندارند. رنگ اکرولیکی بکار رفته در بدنه این پنل ها در برابر انواع شوک های الکتریکی و مواد شیمیایی مقاوم بوده و می تواند در شرایط محیطی سرد و گرم و مرطوب، مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

بازار صادرات پنل LED سقفی روکار

بازار صادرات پنل LED سقفی روکار صادرات پنل LED با توجه به کیفیت بالا و استاندارد آن و همچنین زیبایی منحصر به فردی که دارد، این روزها شدت یافته و این پنل ها مورد توجه خریداران خارجی قرار گرفته است. این محصولات توسط شرکت صادرکننده مستقیما از کارخانه برای مشتریان فرستاده می گردد و به همین دلیل فیمت این محصولات بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای خرید و سفارش این محصولات می توانید از دو روش حضوری و آنلاین بهره جسته و جنس مورد نظر خود را به آسانی ثبت و تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.