قیمت فروش پنل ال ای دی روکار مربع

یکی از معیار های مورد توجهی که توسط بسیاری از مصرف کنندگان به عنوان دلیل اصلی گرایش آنان به خریداری انواع پنل ال ای دی روکار مربع، معرفی می‌ شود قیمت‌ های بسیار مناسبی است که از سوی واحد تولید کننده این محصول به منظور دسترسی هر چه سریع تر متقاضیان به تولیداتی کارآمد، مطمئن و بسیار مطلوب در نظر گرفته شده است. این قیمت ها در مقایسه با سایر اقلام موجود در بازار، ناچیز بوده و خرید پنل ها را برای کلیه افراد آسان می نماید.

قیمت فروش پنل ال ای دی روکار مربع

ابعاد مختلف پنل ال ای دی ایرانی

ابعاد مختلف پنل ال ای دی ایرانی

واحد تولید کننده انواع پنل های روکار ال ای دی که توسط شرکت ایرانی ارائه دهنده آن ها به بازار عرضه می شود دارای ویژگی های منحصر به فردی است که یکی از بارز ترین و مشهود ترین آن‌ ها ابعاد و اندازه های مختلفی است که برای این محصول در نظر گرفته شده و به نوعی موجب افزایش سطح کاربری این نوع تولیدات گردیده و قابلیت‌ های آن ها را تا حد قابل توجهی افزایش داده است.

در اینجا اندازه های موجود برای انواع پنل ال ای دی ایرانی به صورت مختصر توضیح داده می شود تا با نمونه های شگفت انگیز از آن ها بیشتر آشنا شوید:

  • پنل های ۲۰ در ۲۰ ال ای دی: این گروه از محصولات که به عنوان نمونه های کوچک از پنل های روکار به شمار می آیند کوچک‌ ترین نمونه‌ های موجود از این محصول می باشند که از ظرافت و البته کارآیی بسیار بالایی نیز برخوردار می باشند.
  • پنل ال ای دی ۳۰ در ۳۰: در مقایسه با نمونه‌های قبل، این محصول ابعاد بزرگ تری داشته و بیشتر به منظور کاربرد در سقف اتاق و کانکس های کوچک، مورد استفاده قرار می گیرد.
  • پنل ۴۰ در ۴۰ ال ای دی: این دسته از محصولات تولیدی از جمله نمونه های متوسط آن ها به شمار آمده و پر کاربرد ترین نمونه‌ های موجود می باشند که علت این امر نیز ابعاد مناسب و ظاهر بسیار شکیلی است که برای آن ها در نظر گرفته شده است.
  • پنل های ۶۰ در ۶۰ ال ای دی: پنل هایی که در ابعاد و اندازه‌ های ۶۰ در ۶۰ طراحی و تولید شده اند به عنوان پنل های سقفی روکار سالنی مشهور می باشند که نه تنها استفاده از آن ها جهت ایجاد روشنایی در راهرو بیمارستان ها، مراکز درمانی، ادارات و مواردی مانند اینها می‌باشد.
  • پنل ۱۲۰ در ۶۰: این پنل ها که در اندازه های بزرگ ۱۲۰ سانتی متر در ۶۰ سانتی متر ساخته و پرداخته شده اند به منظور ایجاد بیشترین میزان روشنایی در فضا های گسترده، مورد استفاده قرار می گیرند؛ این نوع تولیدات ایرانی قادر هستند در مدت زمان بسیار کوتاهی به محض راه اندازی، کل محیط مورد نظر شما را مانند روز روشن نماید.

ظاهر بسیار شیک پنل ال ای دی

ظاهر بسیار شیک پنل ال ای دی

یکی از مشخصه های فنی که برای انواع پنل ال ای دی کناف وجود داردظاهر بسیار شکیل و آراسته آن ها می باشد که موجب جلب توجه بسیاری از متقاضیان به سمت این نوع تولیدات مدرن شده و برای آن دسته از افرادی که به زیبایی محیط اطراف خود توجه ویژه ای دارند یکی از اساسی ترین دلایل خریداری این نوع محصولات می باشد.

زاویه بندی های خاص و اضلاع موازی آن ها یکی از شگفت انگیز ترین خصوصیات پنل هایی از این دست به شمار می رود که در کنار تراش هایی که بر سطح این نوع تولیدات ایجاد شده این محصول را به نمونه ای خواستنی تبدیل نموده است.

شرکت توزیع پنل ال ای دی روکار مربع

شرکت توزیع پنل ال ای دی روکار مربع

شرکت توزیع پنل ال ای دی مربعی روکار از جمله شرکت هایی است که مشتری مداری را در رأس فعالیت های توزیعی خود قرار داده و روش هایی را برای عرضه تولیدات خود در نظر گرفته است که هر یک از متقاضیان می توانند با توجه به نیاز و توان مالی خود نمونه های دلخواه را انتخاب و خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.