پنل ال ای دی 9 وات یکی از انواع مختلف پنل مورد استفاده در صنعت روشنایی است که برای سقف های کاذب مورد استفاده زیادی دارد. این پنل ها دارای ویژگی های منحصر به فردی برای ایجاد سیستم های روشنایی و نورپردازی هستند و در ایجاد دکوراسیون زیبا برای فضای اتاق یا سالن بسیار موثرند. قیمت تولید این پنل ها به نرخ قطعات مورد استفاده در ساخت آنها بستگی دارد که طی چند سال اخیر نوسانات زیادی داشته است. خریداران می توانند جهت استعلام قیمت با تولید کننده این پنل ها تماس برقرار کنند.

قیمت تولید پنل ال ای دی 9 وات

مراحل تولید پنل ال ای دی 9 وات

مراحل تولید پنل ال ای دی 9 وات مراحل تولید پنل ال ای دی 9 وات پیچیدگی خاصی ندارد و تنها کافی است از بهترین مواد برای ساخت این پنل ها استفاده شود.

برای ساخت این پنل از قالب های دایره ای آلومینیومی استفاده می شود که رسانای گرمای بسیار ضعیفی هستند و گرمای تولید شده را به ماژول ها انتقال نمی دهند.

صفحه روشنایی مورد استفاده در این پنل ها از نوع پلی کربنات است که از استحکام مطلوبی برخوردار است و می تواند نور را به خوبی و در رنگ مورد نظر از خود به شکل مناسب عبور دهد.

برای تولید این لامپ ها از پایه های اتصال فلزی فنر دار استفاده می شود تا به خوبی در داخل سقف کاذب قرار بگیرند.

برای ساخت این پنل ها ورق پلی کربناتی در داخل قالب آلومینیومی قرار می گیرد و ماژول از طریق اتصالات مناسب به بخش درونی قالب متصل می شود سپس پایه فلزی و گیره های فنری نیز به پایه از طریق پیچ و مهره متصل می شوند تا این پنل آماده عرضه به بازار شود.

بازار توزیع پنل ال ای دی 9 وات

بازار توزیع پنل ال ای دی 9 وات

در بازار توزیع پنل ال ای دی 9 وات انواع مختلف این پنل در طرح ها و رنگ های مختلف توسط عرضه کننده این محصول به بازار ارائه می شود.

خریداران این محصول که اغلب فروشگاه های عرضه کننده لوازم الکتریکی و یا پیمانکاران سیم کشی ساختمان هستند می‌توانند در برقراری ارتباط با عرضه کننده این محصول در بازار توزیع آن نسبت به سفارش خود اقدام کنند.

مشخصات این انواع این پنل در همین وب سایت فروشگاهی آورده شده است و خریداران می ‌توانند با مراجعه به این وب سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد آن را به دست آورده و آن را به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دهند. علاوه بر این می توانند در تماس تلفنی با عرضه کننده نیز این محصول را درخواست نمایند.

سفارش این محصول به صورت عمده نیز پذیرفته می شود و کسانی که درخواست تعداد بالاتر از این محصول را نمایند می توانند با قیمت پایین‌تری این پنل را به دست آورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *