قابلمه بوش

از جمله مزایای قابلمه بوش در بانه این است که، غذا اصلا بهش نمیچسبه که بدون اینکه غذا به سطحش بچسبه میتونی از چند تا مواد چرب استفاده کنی و این باعث میشه خیلی سالم باشه.

تمیز کردن آسان، ظروف گرانیتی ساده ترین و بدون هیچ زحمتی تمیز کردن هستند. استفاده از آب با اسفنج و کمی مواد شوینده قادر است بدون هیچ زحمتی آن را تمیز کند.

وجود طرح ها و رنگ های مختلف ظروف پخت و پز گرانیتی چیز خاصی به شما می دهد، زیرا می توانید بسته به دکوراسیون آشپزخانه خود این ست را خریداری کنید.

ظروف گرانیتی تا حد زیادی در معرض تقلب هستند و این را می توان به راحتی مشاهده کرد، زیرا کیفیت گرانیت استفاده شده در ظروف پخت و پز بی کیفیت است.

قابلمه بوش

از شکل و نوع ظروف گرانیتی قبل از خرید و تست بافت خود گرانیت نیز و قبل از همه اینها، از همان مارک ظروف آشپزی مطمئن شوید.

آنالیز گرانیت برای سلامتی خطرناک است؟

گلدان های گرانیتی از تعدادی فلز مخلوط ساخته می شوند که اساس آن فلز آلومینیوم سنگین از جمله فلز نیکل است و سپس با یک لایه ضخیم گرانیت پوشانده می شود.

که به گلدان استحکام و شکل متمایز می دهد و در انواعی موجود است که در مورد گلدان های گرانیتی با منشأ ناشناخته یا کشور سازنده نامعتبر، ممکن است حاوی مقادیر زیادی فلزات سنگین مانند سرب و کادمیوم باشد که برای سلامتی مخرب هستند، بنابراین لطفاً از کشور سازنده اطمینان حاصل کنید.

هر یک از انواع قابلمه و تابه دارای مزایا و معایبی هستند، اما قابلمه های گرانیتی و سرامیکی دارای تعدادی ویژگی مشترک هستند که آنها را به یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر تبدیل می کند، اما نکات مهمی وجود دارد که در آنها تفاوت جزئی را توضیح می دهیم. به شما در تصمیم گیری کمک می کند که عبارتند از:

ظروف سرامیکی از نظر اصطکاک نیاز به رسیدگی و مراقبت ویژه ای دارند زیرا بر خلاف گرانیت به راحتی خراشیده و بریده می شوند که بدون ترس از خراشیدگی و زخم قابل استفاده است زیرا در معرض خراش نیست.

ظروف گرانیتی یک ظروف چند لایه است که لایه اصلی آن لایه آلومینیوم یا استیل است که ضخامت و بافت قابلمه را می دهد و این ظرف را از بالا و پایین با چینی پوشانده و در انتها یک یک لایه شیشه ای یا یک لایه صاف، براق و قابل گرما دادن به قابلمه که ویژگی های شناخته شده ظروف گرانیتی را از عدم چسبندگی و غیره به قابلمه بدهد و برای اینکه این لایه ها از پوسته شدن محافظت نکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *