پنل های هالوژنی با داشتن لامپ های ال ای دی، کارایی بی نظیری را از خود بر جای خواهد گذاشت. زیبایی ظاهری محیط را چندین مرتبه ارتقا بخشیده تا در اولین نظر توجه شخص را به سمت خود جلب کرده باشد. فروش کلی پنل ال ای دی هالوژنی مقرون به صرفه خواهد بود تا مشتری هر میزان را که احتیاج داشته باشد، با اعمال هزینه های کمتر و با رضایتی بیشتری بدست آورده باشد.

فروش کلی پنل ال ای دی هالوژنی

مزایای نصب پنل ال ای دی هالوژنی

مزایای نصب پنل ال ای دی هالوژنی مزایای نصب بهترین پنل هالوژنی شامل گزینه های زیادی خواهد بود که در اینجا به شکل گسترده به آن پرداخته می شود.

  • کاهش مصرف برق: این کالا از درجه بندی انرژی A+++ برخوردار است. در حقیقت در مقایسه با نمونه های قدیمی رشته ای که حجم زیادی از جریان الکتریسیته دریافتی را به گرما تبدیل می نموده بر عکس عمل خواهد نمود. یعنی 95 درصد جریان به روشنایی تبدیل شده و اتلاف بسیار ناچیزی از خود بروز می دهد.
  • سالم بودن: در محصولات کم مصرف یا فلورسنت، از فلزات سنگین نظیر جیوه استفاده شده است. یعنی در صورت شکسته شدن، گاز های سمی در محیط پخش می شود. در صورتی که نمونه های عرضه شده کاملا سالم بوده و عاری از هر گونه گاز تزریقی می باشد.
  • ضربه ناپذیر: به منظور محافظت در برابر تماس های اتفاقی، در قسمت بیرونی از محافظ های پلاستیکی پی وی سی استفاده شده است. در نتیجه ماندگاری زیادی داشته و با گذشت دوره های زمانی طولانی، خبری از تغییر نوسان در کیفیت نخواهد بود.
  • روشنایی یکنواخت: نور موجود در خود را در کلیه محیط پخش می نماید. یعنی متمرکز نبوده تا از بروز آسیب های مشکل آفرین در چشم پیشگیری کند. بنابراین دیگر خبری از آب مروارید یا پیر چشمی حتی در سنین بالا نیز نخواهد بود.

اجزای تشکیل دهنده پنل ال ای دی هالوژنی

اجزای تشکیل دهنده پنل ال ای دی هالوژنی اجزای پنل هالوژنی حاوی بخش های گوناگونی می باشد که در ادامه به صورت کامل به آنها اشاره خواهد شد. دیود های نوری مختلف بکارگیری شده در این کالا، به صورت سری بسته شده است. یعنی اگر حتی یکی از لامپ های کوچک دچار نقصان شد، می توان به آسانی آن را از مدار خارج نموده تا مجددا جریان برق ادامه پیدا نماید. در نتیجه خریدی مقرون به صرفه اتفاق افتاده و بسیار کاربردی می باشد.

کپسول رسانا در ابتدای کار قرار داشته و پیوند دهنده لامپ و سر پیچ برق می باشد. برای انعکاس بیشتر از مواد باز تابنده استفاده شده تا روشنایی بالاتری را در فضا پخش نماید.

بر روی درایور برد اصلی، خازن، مقاومت و سایز تجهیزات نصب شده است. در ادامه هیت سینک ها را مشاهده می نماییم که وظیفه اصلی آن، خنک سازی گرمای تولید شده می باشد. در نتیجه در صورت روشن ماندن طولانی مدت نیز، هیچ خطری از نظر آتش سوزی نخواهد داشت.

در بخش بیرونی حباب های پلاستیکی نصب شده تا استقامت بالایی را در برابر ضربه های احتمالی از خود نشان دهد. هم چنین در زمان تعویض دیود ها نیز دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد. به علاوه چشمی فسفری ثانویه نیز تعبیه شده تا پایداری کالا را چندین مرتبه ارتقا دهد.

خرید بهترین پنل ال ای دی هالوژنی

خرید بهترین پنل ال ای دی هالوژنی مشتریان ارجمند می توانند با یکی از شماره های عنوان شده در سایت ارتباط برقرار کرده تا به آخرین قیمت پنل هالوژنی دسترسی داشته باشند. تنوع در رنگ بندی آفتابی و مهتابی دست مخاطب را باز گذاشته تا با در نظر گرفتن فضای دکوراسیون داخلی و نظری که دارد، خریدی درخشان را به همراه داشته باشد.

عرضه محصولات داخل کارتن های استاندارد پلمب شده انجام شده تا در هنگام انتقال هیچ گونه ایرادی در کالا پیش نیاید. خرید این محصول، می تواند روشنایی منزل یا محیط کار شما را به صورت شایسته تامین ساخته تا در اثر استفاده طولانی مدت، بازدهی ایده آلی را به ثبت برساند. ماندگاری بالایی داشته تا خریدی مقرون به صرفه در جنبه های متفاوت و بی نظیر اتفاق افتاده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *