فروش مستقیم پنل ال ای دی ۲۴ وات

فروش پنل ال ای دی در سایز، توان و مدل های گوناگون و به صورت مستقیم انجام گرفته تا بتوانید تجربیات خرید دلخواهی را پشت سر بگذارید. از جمله مدل هایی که به فروش گذاشته شده و بی شک رضایت را در شما برخواهد انگیخت، پنل ال ای دی ۲۴ وات است که به دلیل برخورداری از توان نوری بالا، بسیار پرنور ظاهر گشته و یکی از آیتم های مناسب جهت استفاده در محیط های بزرگ خواهد بود.

فروش مستقیم پنل ال ای دی 24 وات

پنل ال ای دی ۲۴ وات چه ویژگی هایی دارد؟

پنل ال ای دی 24 وات چه ویژگی هایی دارد؟ استفاده از پنل ها به عنوان منابع روشنایی جدید بسیار مرسوم و متداول گشته و امتیازات به مراتب بیشتری را از خود نشان داده اند، در واقع از پنل ها بیشتر برای نورپردازی‌های مدرن و وسیع بهره برده و با توجه به اینکه محدودیت نوری لامپ ها بیشتر است، لذا پنل ها بر آنها برتری یافته و روز به روز اهمیت بیشتری را پیدا می کنند.

اما یکی از انواع پنل که در مدل های متعدد می توان آن را مشاهده نمود، پنل ۲۴ وات بوده که چنین ویژگی هایی را در خود جای داده است:

  1. این محصول از توان و ظرفیت نوردهی بالا بهره برده و در محیط هایی که از ابعاد و متراژ بزرگ برخوردار هستند، بیشترین و بهترین نورپردازی را انجام خواهد داد.
  2. از قابلیت ذخیره سازی انرژی تا میزان ۹۰ درصد برخوردار می باشد.
  3. در ابعاد ۳۰۳۰، ۴۰*۴۰، ۶۰*۶۰ و … موجود بوده که هر یک متناسب برای فضاهایی مشخص خواهند بود.
  4. قابل اجرا در کناف سقف کاذب بوده و بیشترین و زیباترین جلوه نوری را برقرار می نمایند.
  5. با توجه به نور زیادی که دارند، قابلیت استفاده در محیط هایی مانند کارخانجات تولید کننده، اداره جات و شرکت ها، عمده فروشی مواد غذایی و سایر اقلام مصرفی و …. را داشته و تامین نور را به بهترین شکل انجام می دهند.
  6. نور عاری از زنندگی را پراکنده نموده و از حیث طراحی نیز بی عیب و نقص می باشند.
  7. دارای بدنه پلیمری مقاوم بوده و از این حیث نیز دارای امتیازات ویژه ای هستند.

تولیدی پنل ال ای دی ۲۴ وات

تولیدی پنل ال ای دی 24 وات با ضرورت استفاده از پنل ال ای دی در محیط های مختلف، شاهد اقداماتی بسیار توسط هر یک از بزرگترین واحدهای تولیدی پنل ال ای دی در کشور می باشیم که محصولاتی منطبق با آخرین تکنولوژی را تولید نموده و تقدیم عموم کرده اند.

یکی از پنل هایی که با وجود تقاضای بالا در معرض تولید گسترده قرار گرفته، پنل ال ای دی ۲۴ وات است که همراه با رنگ های متنوع نوری و همچنین مدل های گوناگون از قبیل این موارد ارائه گشته و رضایت بالای کاربران را به دنبال داشته است:

  • پنل ۲۴ وات مدل مون لایت
  • پنل مدل رونا
  • مدل گلاریس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.