فروش عمده پنل ال ای دی روکار مربع ۳۶ وات

پنل ال ای دی روکار مربع ۳۶ وات مطابق با استانداردهای جهانی تولید شده است. نور لامپ های بکار رفته در این پنل ها در رنگ های آفتابی ، یخی و مهتابی تولید شده است و زاویه تابش نور در آن ها صد و بیست درجه می باشد که تمام محیط را بخوبی پوشش می دهد.

پنل LED روکار مربع نسبت به مدل تو کار موارد استفاده بیشتری پیدا کرده است؛ زیرا امروزه افراد بیشتر به نمای بیرونی خانه خود اهمیت می دهند و از انواع LED های روکار برای زیبایی نمای خانه خود در شب ها استفاده می کنند.

فروش عمده پنل ال ای دی روکار مربع 36 وات

مدل های پنل ال ای دی روکار مربع ۳۶ واتی

مدل های پنل ال ای دی روکار مربع 36 واتی

پنل های ال ای دی مربعی در ابعاد کوچک یا بزرگ طراحی می شوند. این پنل ها همچنین دارای لامپ های ال ای دی با رنگ های متعدد آفتابی ، مهتابی و زرد هستند و تفاوتی از لحاظ شکل ظاهری بجز تفاوت سایز مربع ها ندارند. انواع پنل های ال ای دی مربعی با دور شیشه ای ، چوبی ، سرامیکی ، آلومینیومی و … تولید می شوند که متقاضیان با توجه به دکوراسیون محل مورد نظر خود یکی از انواع پنل را مطابق با سلیقه خود انتخاب می کنند. نوع دیگری از پنل های مربعی پنل های لایت هستند. این نوع پنل های مربعی در ابعاد ۳۰×۳۰ یا ۶۰×۶۰ ساخته می شوند. بسیاری از پنل های لایت ، توکار هستند یعنی هنگام نصب ، جزئی از سقف بشمار می آیند و برجستگی در سقف ایجاد نمی کنند ، برای نصب اینگونه پنل ها قسمتی از سقف را برش می زنند و پنل را در آن قسمت تعبیه می کنند. نقطه مقابل آن ها پنل های روکار هستند که برای نصبشان هیچ گونه برشی در سقف ایجاد نمی شود بلکه با نمای برجسته به سقف الصاق می شوند. نکته ای که هنگام نصب و الصاق پنل های روکار یا توکار باید به آن توجه کرد پوشش مناسب سیم ها یا کابل هایی است که کار برق رسانی را انجام می دهند. یکی دیگر از تفاوت های این دو پنل وجود براکت ها در پنل رو کار است. در واقع پنل روکار بوسیله همین براکت ها به سقف پیچ می شود. در هر صورت پنل ها از هر نوع که باشند مناسب ترین جایگزین برای لامپ های پر مصرف فلورسنت و بهترین وسیله برای تنظیم نور فضای درونی ساختمان ها هستند. قیمت پنل ها علاوه بر نوع آن ها بستگی زیادی به سایز ، کیفیت ، جنس و طیف نور ساطع شده از آنها دارد.

همچنین شما می توانید از پنل های LED تو کار به جای لامپ های شب خواب نیز استفاده کنید زیرا مصرف برق این پنل ها کم تر از لامپ های دیگر است؛ اما باید در انتخاب رنگ دقت کنید و سعی کنید رنگی انتخاب کنید که همراه با آرامش باشد تا وقتی در اتاق خواب نصب می کنید بتوانید خوابی راحت را تجربه کنید.

مراحل نصب پنل ال ای دی روکار مربع

مراحل نصب پنل ال ای دی روکار مربع برای نصب چراغ های پنل ال ای دی از زنجیرهای معلق ، قلاب های مخصوص ، پیچ جهت نصب پنل و … استفاده می گردد. برای نصب و الصاق این محصول نیازی به ایجاد حفره یا برش در سقف اتاق نیست و به راحتی می توان آنها را توسط یک براکت روی سقف پیچ کرد. مثلا گاهی در یک محیط ، امکان ایجاد برش در سقف وجود ندارد ، بهترین راه برای روشن کردن محیط ، استفاده از پنل های روکار ال ای دی مربع در ابعاد مختلف و با طیف نوری گسترده است. در این مدل ها ، شکل ظاهری پنل ، مربعی است و می تواند به عنوان یکی از المان های نورپردازی و منبع تامین روشنایی محیط ، مورد استفاده قرار گیرد. از جمله مراحل نصب پنل ال ای دی این است که ابتدا باید محلی که قرار است پنل در آن جا نصب شود مشخص گردد. این محل باید بگونه ای انتخاب شود که نور بطور یکنواخت به تمام نقاط مکانی که پنل در سقف آن تعبیه می شود برسد. محل انتخاب شده را بدون ذره ای کم و کاستی علامت گذاری می کنیم. برای نصب پنل رو کار نیاز به ایجاد هیچ برشی روی سقف نیست. پس از علامت گداری قاب دور پنل که معمولا از جنس آلومینیوم یا چوب فشرده است را با کمک براکت و پیچ به سقف اتاق متصل می کنیم. سپس محلی را برای منبع برق انتخاب می نماییم. سیم برق و اتصالات را بخوبی وصل می کنیم و اطمینان حاصل می نماییم که جریان برق در سیم ها برقرار باشد. حال که از اتصال برق مطمئن شدیم بوسیله کلید جریان برق را قطع می کنیم ، مثل حالتی که لامپی را خاموش می کنیم. لامپ ال ای دی را به پنل وصل می کنیم و پنل را به منبع برق متصل می نماییم. در اینجا مدار را روشن کرده و پنل را تست می کنیم تا ببینیم بدرستی عمل می کند یا خیر. در جاهایی مثل راهروها ، زیرزمین ساختمان ها ، انباری ها ، پارکینگ ها و مانند آن ، که معمولا روشن و خاموش کردن لامپ کار ساده ای نیست و از طرفی رفت و آمد چندانی در این مکان ها صورت نمی گیرد از سنسور های حساس به حرکت یا تایمر استفاده می کنیم . مثلا در پارکینگ ها ، برای راننده کار سختی است که از ماشین پیاده شود ، لامپ را روشن کند و دوباره سوار شود و… همچنین احتمال روشن ماندن لامپ و هدر رفتنن نیروی برق وجود دارد که استفاده از سنسورهای حساس به حرکت یا تایمر می‌تواند از این موضوع جلوگیری کند.

نصب پنل ال ای دی به صورت معلق نیز روش مناسبی است و می تواند بسیار کار ساز باشد، اما باید به محل استفاده از این پنل ها دقت کنیم تا بهترین روش نصب را برای محل خود انتخاب کنیم.

آموزش ساخت پنل ال ای دی روکار و توکار مربع

آموزش ساخت پنل ال ای دی روکار و توکار مربع برای ساخت انواع پنل (فرقی نمی کند پنل روکار یا توکار باشد) اولین و مهم ترین کار ، طراحی پنل سقفی است ، در واقع ما باید بدانیم چه چیزی می خواهیم بسازیم تا برای ساخت آن تجهیزات لازم را تهیه کنیم. پس از طراحی نوبت به خرید قطعات پنل و ابزار لازم می رسد. این ابزار شامل چسب چوب ، نوار ال ای دی ، منیع تغذیه که نوع آن به تعداد ال ای دی ها بستگی دارد ، سیم جهت برقراری ارتباط بین کلید و پنل ، زنجیر و قلاب برای آویزان کردن پنل از سقف محل مورد نظر ، دوشاخه و کابل ، چسب دو طرفه و چسب مخصوص بسته بندی ، تخته پخش کننده نور ، نبشی و چسب مخصوص آن می باشد. حال باید ساخت فریم پنل را آغاز کنیم. پس از ساخت فریم باید لبه ها را با چسب بپوشانیم. نوار های ال ای دی را به فریم الصاق کرده ، تخته پخش کننده نور و محفظه پوشاننده را روی آن قرار می دهیم. پس از آماده شدن بدنه پنل با کمک تجهیزات الکترونیک اتصال برق را به پنل انجام می دهیم. سیم کشی از قسمت های مهم کار است. هم از لحاظ ایمنی باید جوانب احتیاط رعایت شود و هم طرز سیم کشی از لحاظ زیبایی کار حائز اهمیت است. پس از سیم کشی کار دیگری نمانده و باید پنل را امتحان کنیم. اگر تمام لامپ های ال ای دی موجود در پنل روشن شدند کار ما به اتمام رسیده است.

بهتر است که کار را به یک فرد کار بلد بسپاریم و اگر این کار را نیز خودمان انجام می دهیم حتما موارد ایمنی رعایت شود زیرا احتمال برق گرفتگی وجود دارد.

فروش پنل ال ای دی روکار مربع ۳۶ وات

فروش پنل ال ای دی روکار مربع 36 وات

با توجه به بالا رفتن آمار
ساخت و ساز و گرایش به سمت استفاده از سقف های کاذب ، فروش پنل های روکار مربع
بویژه برای استفاده در ساختمان های ادارات و بیمارستان ها ، مساجد و اکثر اماکن
عمومی بسیار رونق گرفته است
.

همچنین به علت اینکه این لامپ ها کاملا دوست دار محیط زیست هستند خیلی ها طرفدار این پنل ها هستند، زیرا این پنل ها هیچ اشعه بدی از خود تولید نمی کنند و همچنین برای تولید این پنل ها آلودگی های زیست محیطی زیادی تولید نمی شود.

دسته بندی پنل LED روکار مربع بر اساس وات

دسته بندی پنل LED روکار مربع بر اساس وات وات یک واحد اندازه گیری برای ابزار های برقی است که در هنگام استفاده از آن ها چه مقدار برق از خود عبور می دهند و مصرف می کنند؛ پنل های LED نیز جزوی از ابزار های برقی است و برق مصرف می کنند.
چند وات بودن این پنل ها بسیار مهم است و اطلاعات مهمی را درباره ی محصول به ما می دهند و می توانید با دانستن چند وات بود پنل به محل استفاده آن پی برد.
به طور معمول هرچه توان مصرفی برق لامپی بالا باشد حتما توان تولید نوری آن نیز بالاتر می رود؛ بنابراین هرچقدر که این توان در لامپ ها پایین تر باشد از روشنایی آن ها کاسته می شود و مثلا اگر فقط بخواهید از این محصول برای تزیین خانه خود استفاده کنید هر چقدر میزان مصرف برق آن کمتر باشد بهتر است.

قیمت عمده انواع پنل ال ای دی ۳۶ وات

قیمت عمده انواع پنل ال ای دی 36 وات قیمت پنل ال ای دی ۳۶ وات به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما به علت اینکه این نوع پنل ها دارای قابلیت بازیافت مجدد بعد از خراب شدن هستند از بقیه لامپ ها ارزان تر و بصرفه تر هستند و همچنین برای محیط زیست نیز مناسب تر هستند.
با شرایط اخیر بازار و نوسانات قیمتی این محصول نمی توان قیمت مشخصی برای محصول مشخص کرد و افزایش و کاهش قیمت مواد اولیه ساخت این محصول بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیر زیادی می گذارد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی فواید و کاربرد های پنل های ال ای دی و همچنین کسب قیمت لحظه ای پنل های ال ای دی ۳۶ وات با کارشناسان ما در تماس باشید.
برای تماس با کارشناسان ما تنها کافی است که اطلاعات تماس خود را در سایت ثبت کنید یا اینکه با شماره هایی که در سایت وجود دارد تماس بگیرید.
تمامی فروش مجموعه به صورت عمده می باشد و اگر بدنبال مجموعه ای با فروش عمده محصولات درجه یم می باشید سریع دست به کار شوید و با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.