فروشگاه پنل ال ای دی سقفی روکار

چراغ های ال ای دی از جدید ترین انواع لامپ ها هستند که به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد، از آن ها انواع مختلفی تهیه می شود و یکی از ان ها پنل ال ای دی سقفی می باشد.

فروشگاه پنل ال ای دی سقفی روکار، انواعی از بهترین و متنوع ترین آن ها به به فروش می رساند، همچنین توانایی پاسخگویی به سفارش عمده مشتریان را نیز دارا می باشد.

فروشگاه پنل ال ای دی سقفی روکار

معرفی انواع پنل ال ای دی سقفی روکار

معرفی انواع پنل ال ای دی سقفی روکار پنل هایی که روکار نامیده می شوند، در واقع در داخل گچ سقف ساختمان استفاده نمی شود و به وسیله رشته سیم هایی به سقف آن متصل می گردد و در ادامه انواع آن معرفی شده است؛

  1. پنل LED مربعی شکل یکی از متداول ترین انواع پنل ها هستند که معمولا ضخامتی به اندازه پنج سانتی متر داشته و درون آن ها بر حسب وسعت صفحه پنل لامپ هایی قرار گرفته است.
  2. نوع دایره ای شکل هم موجود می باشد که معمولا چندین نوع چراغ ال ای دی را در کناره ها به صورت رنگارنگ داشته و در مرکز آن از چراغ هایی به رنگ زرد مایل به سفید استفاده می گردد.
  3. برخی از انواع چراغ های روکار به جای این که مسطح باشند، برآمده هستند و درون ان ها یک الی دو چراغ می تواند جای گیرد، در عوض اندازه کوچیکی داشته و می تواند تعداد زیادی از ان ها را برای تزئین سقف استفاده کرد.
  4. نوع دیگری از آن ها نیز وجود دارد که به شکل ستاره ای و گوشه دار بوده و مسطح هستند، از آن ها بیش تر برای تزئین روکار کناره سقف ها بهره می برند. 

فروشنده پنل ال ای دی سقفی روکار

فروشنده پنل ال ای دی سقفی روکار

  • فروشنده پنل ال ای دی سقفی روکار انواع متنوعی از آن ها را به فروش می رساند و به دلیل تنوع بالایی که دارند، افراد به راحتی می توانند بر حسب سلیقه آن را ها انتخاب و خریداری کنند.
  • فروشنده معتبر، به منظور فروش های غیر حضوری این سایت فروش را ایجاد کرده است که در آن اطلاعات بسیار تکمیلی از انواع چراغ های ال ای دی قرار داده شده است و به این ترتیب افراد می توانند با مراجعه به این سایت اطلاعاتی تکمیلی درباره آن ها به دست آورند.
  • مارک های مختلفی از آن هم در سایت گذاشته شده و تصاویر آن آپلود می شود و خرید اینترنتی را برای متقاضیانی از هر شهر و استان بسیار آسان تر نموده اند.
  • در صورتی که مقادیر بالایی از این پنل ها به صورت یکجا از این فروشنده تهیه گردد، تخفیف بسیار ویژه ای شامل فرد خریدار شده و هزینه را برلی فرد مقرون به صرفه خواهد کرد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.