پنل‌های ال ای دی نسل جدید روشنایی هستند که امروزه جای لامپ و مهتابی‌های‌ قدیمی را گرفته‌اند. این پنل‌ها در دو نوع روکار و توکار با ابعاد و طرح و شکل‌های مختلفی تولید و در بازار توزیع می‌شود. پنل روکار سقفی در انواع و مدل‌های مختلفی موجود می‌باشد که یکی از انواع این پنل‌ها، پنل ال ای دی 60*60 روکار می‌باشد که فروشنده‌، این محصولات را با بهترین کیفیت و کارایی، به صورت عمده و جزیی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

فروشنده پنل ال ای دی 60*60 روکار

معرفی بهترین پنل ال ای دی 60*60 روکار

معرفی بهترین پنل ال ای دی 60*60 روکار

شرکت‌های بسیاری در ایران و دیگر کشورها در تولید و ساخت چراغ‌ها و روشنایی‌های پیشرفته و مدرن فعالیت می‌کنند که در این راستا از مواد اولیه‌ی باکیفیت و با بهترین متریال و متد روز دنیا و مطابق با نیازهای مردم، انواع پنل‌های ال ای دی را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع و عرضه می‌دارند.

پنل‌های ال ای دی مربع شکل در بسیاری از محیط‌های عمومی، بیمارستان‌ها، اداره‌جات و ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در برندهای خارجی و داخلی در بازار موجود می‌باشد و از ویژگی‌های زیادی برخوردار هستند. این روشنایی‌های پیشرفته و مدرن، توان مصرفی کمی دارند و حرارت و دمای کمی را تولید می‌کنند و بنا به ساختاری که دارند نور زیادی را در محیط پخش می‌کنند. این پنل‌ها از نور مهتابی و آفتابی و ترکیبی برخوردار هستند که می‌توان از نوع ترکیبی آن در همه‌ی محیط‌ها استفاده کرد. نور استانداردی را تولید می‌کنند. بهترین و درجه یک ترین پنل‌های روشنایی ۶۰ در ۶۰ از جنس آلومینیوم سبک و مرغوب ساخته شده‌اند و قطعات داخل آن نیز از آلیاژ سبک آلومینیومی برخوردار هستند.

این پنل‌ها داری بهترین برندهای معتبر هستند که شرکت‌های سازنده پنل‌های ال ای دی را با بهترین و مرغوب‌ترین قطعات ساخته‌اند. استفاده از این پنل‌ها علاوه بر زیبای و طراحی مدرن و پیشرفته‌ی که دارند دارای ویژگی‌های زیادی هم هستند. در ساخت پنل‌های ال ای دی مرغوب از جیوه و سرب استفاده نشده و دارای نور ماورای بنفش و قرمز نمی‌باشد که این امر موجب می‌شود استفاده از این پنل‌ها برای انسانها مضر نباشد. همچنین دارای مقاومت و دوام و طول عمر بالایی هستند و با روشن و خاموش کردن نمی‌سوزند.

زاویه نور دهی پنل ال ای دی 60*60 روکار

زاویه نور دهی پنل ال ای دی 60*60 روکار

نور یکی از ویژگی‌های مهم در محیط‌های ساختمانی می‌باشد که باید متناسب با محیط بوده و به گونه‌ای باشد که افراد دچار خستگی و یا زدگی از محیط نشوند. نوردهی در پنل‌های ال ای دی ۶۰ *۶۰ بسیار مناسب است و آنقدر زیاد نیست که باعث آسیب به چشم شود و آنقدر کم نیست که باعث کسلی و خستگی بشود. این پنل‌ها دارای زاویه تابش ۱۱۰ درجه می‌باشند و قابلیت تولید نور آن از ۲۵۰۰ تا ۶۰۰۰ لومن می‌باشد‌. دارای نوری استاندارد و یکنواخت هستند و به رنگ‌های آفتابی و مهتابی و یا ترکیبی از این دو رنگ می‌باشند که به خوبی در محیط پخش شده و باعث نورپردازی عالی می‌شوند.

قیمت انواع پنل ال ای دی 60*60 روکار

قیمت انواع پنل ال ای دی 60*60 روکار

قیمت پنل 60*60 ال ای دی به ابعاد و اندازه، جنس، شرکت تولید کننده، میزان توان و وات پنل، داشتن گارانتی و خدمات پیش از فروش و پس از فروش و غیره بستگی زیادی دارد. خرید عمده و کلی این محصولات هم در قیمت این پنل‌ها موثر است، همچنین خرید حضوری و غیر حضوری نیز در قیمت این پنل‌ها تاثیر گذار است. خرید عمده و کلی و خرید مستقیم و حضوری از مراکز و شرکت‌های تولید علاوه بر اینکه می‌توان، جنس و کیفیت و کارایی این پنل‌ها را از نزدیک مشاهده کرد، در کاهش قیمت پنل‌ها نیز بسیار موثر است و باعث ارزان خریدن این محصولات می‌شود که باعث صرفه جویی در هزینه نیز می‌شود. فروش پنل ال ای دی از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی هم صورت می‌پذیرد که خریداران می‌توانند به این سایت‌های فروشگاهی سری زده و انواع مختلف پنل ال ای دی را از نظر کیفیت و کارایی مقایسه کرده و محصول مد نظر را با قیمت مناسب و خدمات و گارانتی خریداری نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *