از زمان اختراع لامپ تا به امروز تغییر و تحول زیادی در آن به وجود آمده است و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تجهیزات روشنایی به روز تری طراحی و تولید گردید. از جمله این تجهیزات روشنایی می توان به پنل LED دور شیشه ای اشاره نمود که جدیدترین مدل در بین پنل های روشنایی می باشد. فروشنده پنل LED جهت رضایت مشتریان بهترین و با کیفیت ترین پنل LED که دارای استاندارد های لازم و بین المللی می باشند را عرضه می نماید.

فروشنده معتبر پنل LED دور شیشه

مواد اولیه برای تولید پنل LED دور شیشه

مواد اولیه برای تولید پنل LED دور شیشه همان طور که گفته شد پنل LED دور شیشه ای جدیدترین مدل از پنل های LED می باشد که طراحی و تولید می گردد. این وسیله روشنایی به دلیل داشتن مزایای زیادی که دارد در مکان های مختلف اعم از منازل مسکونی، اداری، ساختمان های تجاری، بیمارستان ها و مراکز درمانی و… مورد استفاده قرار می گیرد. روشنایی و عمر بیشتر و صرفه جویی در مصرف برق از جمله این مزایا می باشد. در ساخت پنل LED از مواد و متریال مختلف استفاده شده است.

آلومینیوم، شیشه یا طلق فشرده شفاف، ال ای دی، خازن، سیم های مسی، درایور، صفحه هدایت نور، صفحه ضد کاهش نور و… در تولید پنل استفاده می گردد. قاب پنل LED را می توان یکی از مهمترین اجزاء پنل نام برد. مواد به کار رفته در تولید این قاب از آلومینیوم می باشد که به منظور جلوگیری و کاهش هدر رفت نور است.

دو صفحه به کار رفته در پنل ها برای انعکاس نور و هدایت نور از جنس پلاستیک با روکش مخصوصی می باشد که این دو خصوصیت را در پنل اجرایی می نمایند. چیپ های به کار رفته در پنل ال ای دی معمولاً از جنس آلومینیوم، گالیوم و آرسنید تشکیل شده است و با توجه به ناخالصی های موجود در این مواد رنگ نور چیپ ها تعیین می گردد.

فروشگاه عمده پنل LED دور شیشه

فروشگاه عمده پنل LED دور شیشه فروشگاه پنل LED دور شیشه ای به صورت عمده این محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین امروزه این فروشگاه برای توزیع عمده این محصول و فروش گسترده در سراسر کشور و تسهیل در خرید آن توسط مشتریان اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی در فضای مجازی اقدام نموده است ضمن عرضه عرضه انواع پنل ال ای دی در طرح ها و مدل های متنوع زمینه خرید غیر حضوری را برای مشتریان و خریداران فراهم نموده است.

این اقدام فروشگاه سبب شده تا علاوه حذف واسطه ها و دلال ها در زمینه فروش پنل LED، این وسیله به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین مشتریان با اطمینان خاطر از کیفیت و مرغوبیت پنل و دارا بودن استاندارد و تاییدیه های لازم آن را با قیمت مناسب و بدون واسطه از فروشگاه خریداری می نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *