عرضه کننده پنل LED گرد توکار دور سرامیک

نور یکی از نیازهای حیاتی بشر برای ادامه‌ی زندگی است. امروزه وسایل متفاوتی برای ایجاد نور و روشنایی در خانه استفاده می‌شوند. در این میان، پنل LED گرد توکار ، طرفداران بیشتری پیداکرده و به‌عنوان جایگزینی مطلوب برای چراغ‌های رشته‌ای یا حتی فلورسنت به شمار می‌آیند. از این چراغ‌ها در نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها چه مسکونی و چه تجاری برای زیبایی اطراف بسیار حایز اهمیت است.

عرضه کننده پنل LED گرد توکار دور سرامیک

پنل LED چه ویژگی هایی دارد؟

پنل LED چه ویژگی هایی دارد؟ از این چراغ‌ها در نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها چه مسکونی و چه تجاری برای زیباتر شدن آن‌ها استفاده می‌کنند. پنل‌های ال ای دی دارای انواعی است که یکی از انواع پرکاربرد آن، پنل اج لایت است. مزایای پنل اج لایت پنل‌های ال ای دی به دودسته‌ی پنل‌های بک لایت و پنل‌های اج لایت یا همان پنل‌های اسلیم تقسیم می‌شود.

این دو پنل دارای شباهت‌های بسیاری هستند، اما تفاوت‌هایی نیز در ساختار و کاربرد دارند. درون هردوی این‌ها که از جنس آلومینیوم ساخته‌شده‌اند، چیپ ها و پنل SMD و یا همان هدایت‌کننده‌های نور قرار داده‌شده و روشنایی بیشتر از لامپ و مهتابی ایجاد می‌کند.

پننل اج لایت دارای ظرافت خاصی به نسبت پنل های بلک لایت است و در زمره‌ی لایت پنل‌های ظریف و با طراحی فوق‌العاده قرار می‌گیرد. درواقع ضخامت پنل‌ها را بر اساس محل قرارگیری دیودها در پنل‌های ال ای دی دسته‌بندی می‌کنند. به دلیل این‌که منبع نور در کناره‌های پنل اج لایت برخلاف بک لایت قرار دارد که موجب نازک‌تر جلوه دادن این پنل می‌شود.

نور و روشنایی در پنل‌های ال ای دی اهمیت زیادی دارد. پنل‌های اج لایت دارای قدرت تولید نوربالا و باکیفیت است که در کنار روشنایی آسیبی به چشم وارد نمی‌کند.

مسلماً پنل LED دور سرامیک در کنار نور و روشنایی، گرما و حرارت را نیز انتقال می‌دهند. پنل‌های اج لایت در مقایسه با انواع لامپ و مهتابی، حرارت بسیار کمی را تولید کرده و به دلیل ساختارش از افزایش آزاردهنده‌ی دما جلوگیری می‌کند. در کنار آن باید توجه داشته باشید که هرچقدر که یک منبع نور حرارت کمی تولید کند، شما باید منفذهایی را برای خروج همین میزان حرارت از خانه ایجاد کنید تا همان میزان کم گرما نیز به شما آسیبی نرساند.

کاربرد پنل ال ای دی در مشاغل مختلف

کاربرد پنل ال ای دی در مشاغل مختلف یکی دیگر از مزیت هایی که پنل‌های اج لایت دارند، کیفیت بالا و قیمت مناسب آن‌هاست، هرچند که هر چه میزان وات یک منبع نور بیشتر باشد، نور بیشتری را تولید کرده و قیمت بالاتری دارد.

کار کردن با پنل اج لایت، بسیار ساده و راحت است و تنها با فشار یک کلید ON و OFF که بر روی آن تعبیه‌شده است، می‌توانید آن را روشن و یا خاموش‌کنید. این نوع از پنل‌های ال ای دی، قابلیت اتصال بر روی رک‌های دیوار را دارد و می‌تواند به‌صورت روکار سقفی نسز به کار برود.

این پنل به دلیل کیفیت بالایی که دارد، دارای عمر طولانی نیز است که مانع از تحمیل هزینه‌های مختلف برای تعمیر و یا تعویض آن‌ها می‌شود.مسلماً پنل اج لایت دارای یک طلق محافظ برای تثبیت پنل و محافظت از آن است که جزو اجزای اصلی آن به شمار می‌رود. فرق بین پنل اج لایت روکار و توکار در چراغ‌های پنلی توکار، همان‌گونه که از اسمشان پیداست، چراغ‌ها در داخل پنل و خارج از دید قرار می‌گیرند و با انداختن نور بر روی سقف و دیواره‌ها، موجب روشنایی زویایی خانه می‌شوند.

هم‌چنین این چراغ‌ها نوعی نورپردازی یکسان و یکدست را در فضا ایجاد می‌کنند، اما چراغ‌های پنلی توکار این‌گونه‌اند که منبع روشنایی بر روی سطح سقف گذاشته‌شده و قابل‌رؤیت‌اند. هم‌چنین با در زاویه‌ای پایین‌تر از چراغ‌های توکار قرارگرفته و روشنایی بیشتری را تولید می‌کند. هم‌چنین این نوع از چراغ‌ها قابلیت تنظیم و کنترل از راه دور را داشته و با آن‌ها می‌توانید رنگ چراغ‌ها را تغییر داده و محیطی مدرن‌تر را برای خانه‌ی‌تان به وجود بیاورید.

سفارش پنل LED گرد توکار ۱۶ وات

سفارش پنل LED گرد توکار 16 وات سفارش پنل LED 16 وات از سرتاسر کشور توسط نمایندگی های معتبر و دارای تجربه های زیادی در زمینه های پنل های توکار ، انجام پذیر است که شما هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت پنل گرد توکار و یا مدل های دیگر که مد نظرتان است از این شرکت ها سوال فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.