عرضه عمده پنل ال ای دی گرد ۱۸ وات

پنل ال ای دی از جمله پنل های روشنایی بسیار زیبا است که در سال‌های اخیر استفاده از آن به دلیل شکل متفاوت این محصول از انواع لامپ های حبابی بسیار افزایش یافته است زیرا این پنل ها می توانند زیبایی خاصی را در نورپردازی ساختمان ایفا کنند؛ پنل ال ای دی گرد ۱۸ وات یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین این پنل‌ها است که در عرضه عمده آن توسط فروشنده این محصول ارائه می‌شود و کسانی که مایل به تهیه آن هستند می‌توانند از طریق این عرضه نیاز خود را به بهترین آن تامین کنند و قیمت کمتری را برای خرید آن پرداخت نمایند.

عرضه عمده پنل ال ای دی گرد 18 وات

انواع مختلف پنل ال ای دی موجود در بازار

انواع مختلف پنل ال ای دی موجود در بازار پنل ال ای دی از متنوع ترین انواع ابزارهای روشنایی است زیرا ساختار این پنل به گونه ای است که می تواند آن را در انواع مدل و اندازه تولید کرد و بر اساس حجم فضای موجود از هر یک از آنها در بخش داخلی ساختمان می توان استفاده نمود.

پنل ها می توانند بر اساس معیارهای مختلف دسته بندی شونده به این معنی که برخی از آنها کوچک و در مقیاس ۱۸ وات هستند در حالی که تعدادی از آنها ممکن است توان بسیار بالاتر از این مقدار را داشته باشند بنابراین بر اساس توان لامپ تعبیه شده در آن بین آنها می‌تواند تفاوت وجود داشته باشد.

نکته دیگری که در مورد این پنل ها می تواند مورد توجه قرار بگیرد جنس بدنه آنها است و این جنس می‌تواند باعث تمایز بین پنل ها شود؛ ساختار این پنل ها از نظر قطر عامل تأثیرگذار بعدی در دسته‌بندی آنهاست به این معنی که آنها می‌توانند از نظر قطر با هم دارای تفاوت‌های زیادی باشند و همین عامل باعث می شود که نمونه های مختلفی از پنل ها وجود داشته باشد.

در کنار همه این موارد شکل هندسی پنل می‌تواند در تقسیم‌بندی آن بسیار تاثیرگذار باشد به این معنی که برخی از آنها شکل کروی دارند در حالی که برخی دیگر مستطیلی یا مربعی دارند و این می‌تواند در دکوراسیون ساختمان و نوع نورپردازی آن تاثیر گذار باشد.

کیفیت جنس بدنه پنل ال ای دی

کیفیت جنس بدنه پنل ال ای دی

از نکاتی که در مورد پنل ها اهمیت فوق العاده ای دارد می توان به جنس بدنه پنل ال ای دی اشاره کرد به این معنی که جنس به کار رفته در بدنه این پنل ها می تواند متنوع و متفاوت باشد و به همین دلیل است که استحکام آنها می تواند با هم فرق داشته باشد به عنوان مثال برخی از پنل ها دارای جنس بدنه آلومینیومی هستند و این پنل‌ها استحکام ساختاری بسیار خوبی دارند و می‌توانند دوام و ماندگاری زیادی داشته باشند.

در کنار جنس آلومینیومی، برخی از این پنل ها دارای جنس پلاستیکی هستند که بسته به کیفیت پلاستیک میزان استحکام آنها می تواند متفاوت باشد و این تفاوت در جنس بدنه بین انواع مختلف پنل‌ها وجود دارد؛ اغلب پنل ها ترکیبی از دو جنس آلومینیومی و پلاستیکی هستند به طوری که اسکلت اصلی آنها که محل اتصال این پنل ها به سقف یا دیوار است از جنس آلومینیوم بوده و بخش قابل مشاهده این پنل ها که در کنار صفحه پلی کربنات یا روشنایی قرار دارد از جنس پلاستیک است که معمولاً از بهترین های این جنس ها برای این پنل ها استفاده می شود.

قیمت خرید پنل ال ای دی گرد ۱۸ وات

قیمت خرید پنل ال ای دی گرد 18 وات قیمت انواع پنل ال ای دی گرد ۱۸ وات بسته به کیفیت آن می‌تواند متفاوت باشد و این محصول در برند های مختلفی ارائه می‌شود و هر برند بر اساس مشخصات و کیفیت قطعات مورد استفاده در آن می تواند از قیمت متفاوتی برخوردار باشد.

قیمت خرید این پنل ها برای خریداران عمده و صادرکنندگان قطعاً با قیمت خرده فروشی این محصول متفاوت است و کسانی که در زمینه صادرات این محصول فعالیت دارند و فروشنده تجهیزات روشنایی هستند می توانند با خرید عمده نرخ پایین تر از حد معمول را به دست آورده و به این ترتیب این محصول می تواند برای آنها سود مناسبی در خرده فروشی داشته باشد.

برای اطلاع دقیق تر از قیمت پنل ال ای دی خریداران عمده می‌توانند با فروشنده و عرضه کننده این محصول تماس برقرار کننده و اطلاعات بیشتری را در زمینه این پنل به دست آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.