عرضه بهترین پنل ال ای دی روکار گرد

پنل ال ای دی همان منبع نوری هستند که در کنار یکدیگر روی سقف نصب می شوند. این محصول روشنایی یکنواخت و بدون خیرگی را به محیطی که در آن جا استفاده شده است می بخشد. پنل ها ال ای دی از دیودهای نوری درست شده اند. پنل ال ای دی روکار گرد معمولا به منظور روشنایی مکان هایی مانند اداره ها، مراکز تجاری و فروشگاه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند که در سال های گذشته مردم برای روشنایی منازل خود نیز از آن استفاده می کنند.

عرضه بهترین پنل ال ای دی روکار گرد

بررسی مزایای پنل ال ای دی روکار

بررسی مزایای پنل ال ای دی روکار مزایای پنل ال ای دی آن قدر قابل توجه و ملموس است که هر کسی بعد از مشاهده در مکانی که استفاده شده است دوست دارد در محیط زندگی و کار خود از آن ها استفاده کنند.حالا در این قسمت به چند مورد از مزایای استفاده از این محصول اشاره می کنیم تا مطمئن شوید که استفاده از آن ها زیبایی خاصی به منزل یا محل کار شما می دهد.

 1. طرح های مختلف و متنوع: این محصول در شکل ها و ابعاد گوناگونی تولید می شود تا هر کسی بسته به سلیقه ی خود و محیطی که قرار است نصب شود طرح دلخواه خود را در ابعاد مورد نیاز خرید کنید. این پنل ها به شکل گرد و یا چهار گوش تولید شده اند.
 2. طول عمر و دوام زیاد: می توان گفت تمام محصولات ال ای دی که برای روشنایی تولید شده اند نسبت به سایر محصولات مشابه از طول عمر و دوام و ماندگاری زیادی برخوردار هستند. به همین دلیل مدت زمان زیادی می توان از آن ها ستفاده کرد که نوعی صرفه جویی در هزینه است.
 3. دارا بودن نوری سالم: معمولا در ساخت محصولات روشنایی از موادی استفاده می شود که ممکن است نور تابیده شده از آن برای انسان مضر باشد اما پنل ال ای دی اینگونه نیست و به خاطر مواد اولیه سالم و با کیفیت هیچ گونه ضرری برای بدن انسان ندارند.
 4. بازدهی زیاد و نور بالا: به خاطر دارا بودن تراشه های ال ای دی بیشتر، بازدهی زیادی دارند به گونه ای که علاوه بر این که محیط را به صورت نوری طبیعی روشن می کنند بلکه چشم انسان را نیز اذیت نمی کنند و همه جا را یک نواخت روشن می کند.
 5. کنترل کردن از راه دور: به وسیله ی کنترل مخصوص می توانید شدت و میزان نور این پنل ها را تنظیم کنید.
 6. کم مصرف بودن و صرفه جویی انرژی: قطعا همه ی شما به این موضوع آگاهی دارید که این محصولات نسبت به سایر محصولات روشنایی مشابه مانند لامپ رشته ای و غیره انرژی بسیار کمتری مصرف می کنند.
 7. نصب بسیار راحت: این محصولات چه توکار باشد چه روکار نصب آن بسیار ساده و راحت می باشد که نیازمند دانش و مهارت خاصی ندارد.
 8. طیف رنگی متنوع و زیاد: دمای رنگ این محصولات، رنگ نور آن را معیین می کند که هر کسی می تواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند. طیف رنگی این محصولات بسیار متنوع و گسترده است.

پنل ال ای دی روکار چه ساختاری دارد؟

ساختار پنل ال ای دی روکار با تو کار تفاوت چندانی ندارد. در پنل های توکار تمام اجزا و منبع روشنایی در سقف قرار دارد و هیچ قسمتی از آن به غیراز نوری که تابیده می شود قابل مشاهده نیست، اما در پنل های روکار بر خلاف توکار منابع روشنایی پایین تر می آید که این امر باعث افزایش میزان نور تابیده شده می شود.

در مورد ساختار این پنل ها توضیح مختصری می دهیم تا آشنایی هر چند اندکا در باره ی اجزای تشکیل دهنده آن داشته باشید. این محصول چه توکار باشد چه رو کار دارای قاب آلومینیومی می باشد که وزنی بسیار کم دارد. این پنل ها از چندین لایه ی مختلف درست می شوند که در ادامه توضیح مختصری از آن عا ارائه می کنیم.

 1. قاب پنل های ال ای دی : فریم و یا همان قاب که معمولا به خاطر سبک بودن آلومینیوم از این جنس درست می شود تا وزن نهاییکار کم باشد و همچنین به خاطر خاصیت مانع نشت نور و گرما شدن این فلز سبک به خارج از پنل می شود از آن استفاده می شود.
 2. تراشه ال ای دی: مهم ترین قسمت یک پنل ال ای دی تراشه های موجود در آن است که این تراشه ها عامل اصلی نور این پنل ها می باشند.
 3. صفحه هدایت نور: میزان نور خارج شده و همچنین کیفیت نور خروجی بستگی به صفحه هدایت کننده نور دارد.
 4. دیفیوزر: دیفیوزر همان قسمت مهم منتشرکننده نور می باشد که در قسمت مقابل پنل قرار می گیرد. این قطعه وظیفه دارد نور را به صورت یکنواخت به تمام قسمت های پنل توزیع و پخش کند.
 5. صفحه بازتاب کننده نور: صفحه انعکاسی موجود در این محصولات از جمله مهم ترین اجزای این محصولات است که خصوصیت بک لایت بودن آن ها نیز به خاطر وجود این قسمت است. صفحه بازتاب کننده نور که امروزه با استفاده از تکنولوژی نانو درست می شوند بازتاب نور را بهتر و با کیفیت تر می کنند.

ساختار پنل هال ال ای دی رو کار به گونه ای است که تنوع بسیار زیادی دارد از این رو می توان گفت تقریبا تمام سلیقه ها را در بر می گیرد و هر کسی می تواند مدل دلخواه خود را با رنگ دلخواه پیدا کند. این نوع پنل معمولا در محیط هایی مانند اتاق خواب، آشپزخانه، نشیمن و سرویس بهداشتی و غیره می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات بهترین پنل ال ای دی

مشخصات بهترین پنل ال ای دی پنل های ال ای دی تراشه های بیشتری نسبت به سایر انواع لامپ دارند و با طراحی مدرنی که دارد در محیطی که استفاده می شود آن جا را علاوه زیبایی خاصی که می بخشند، نوری کافی و ملایم را به محیط می بخشند. همانطور که اشاره شد این پنل ها در طرح هایی مانند گرد و مربع تولید می شوند تا در هر جایی بسته به شرایط محیطی و نقشه، مدل مناسب استفاده شود.

همانند هر محصول دیگری هر کس دوست دارد امکانات و وسایلی که در زندگی دارد از بهترین نوع آن باشد، مخصوصا که هر کسی دوست دارد محیط زندگی و کار خود را علاوه بر راحتی و زیبایی به محیطی مدرن تبدیل کند. توجه و صرف هزینه برای روشنایی هر مکانی یکی از بهترین گزینه ها برای زیباتر جلوه دادن آن محیط می باشد که پنل ال ای دی مناسب ترین گزینه برای این منظور است. اما هر کسی در این زمینه آگاهی و تخصص لازم را ندارد پس بهتر است برای آگاهی از مشخصات بهترین پنل ال ای دی از کسی که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرد یا اطلاعاتی در باره ی آن را مطالعه کند، ما در این جا چند نمونه از ویژگی های پنل خوب را ذکر می کنم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش یابد.

می توان گفت مناسب ترین و بهترین پنل ال ای دی روکار دارای این ویژگی ها است.

 1. پنل های ال ای دی مصرف برق بسيار پایین دارند.
 2. بهره وری بالا از نظر روشنایی محیط
 3. کاهش دادن ۸۵% مصرف برق برای روشنایی
 4. طول عمر زیاد نسبت به لامپ های قدیمی
 5. روشن شدن همزمان و بسیار سریع چراغ نسبت به بقیه مدل ها
 6. نداشتن هیچ افت کیفیت نوری مدت ها بعد از نصب
 7. هیچ گونه اشعه مادون قرمز و ماورا بنفش در این پنل ها وجود ندارد.
 8. بدنه ای بسیار ظریف و باریک از فلزی با دوام دارد
 9. قابلیت نصب کردن در سقف هایی با هر ارتفاعی اعم از ارتفاع کم
 10. بدنه آلومینیوم این پنل بسیار با دوام و با استحکام بالا است.
 11. عدم تولید گازهای گلخانه ای
 12. داشتن گرمای کم پنل های ال ای دی
 13. تابش نوری کاملا یکتواخت که باعث کاهش خستگی چشم می شود.

شیوه نصب پنل ال ای دی روکار

هر خانواده روزانه بیشترین زمان خود را در نشیمن یا آشپز خانه می گذراند پس برای این که محیطی زیبا با نورپردازی عالی داشته باشید می توانید از پنل های ال ای دی رو کار استفاده کنید.

نصب پنل ال ای دی روکار کار سختی نیست و نیازمند تخصص خاصی نیست این به این دلیل است که تمام اجزای این پنل ها آماده می باشند و هر کسی با داشتن ابزار کار می تواند به راحتی پایه ها یا همان قاب آلومینیومی را نصب کند سپس قسمت های دیگر را وصل کند، مهم ترین کار در هنگام نصب اندازه گیری دقیق قسمتی که پنل باید نصب شود و رعایت نکات ایمنی می باشد. اما برخی نکات مهم دیگری وجود دارد که اگر قصد خرید و نصب پنل ال ای دی روکار را دارید بهتر است رعایت کنید در ادامه اشاره خواهیم کرد.

 1. اگر اطمینان ندارید که می توانید این محصول را بطور صحیح نصب کنید بهتر است از یک فرد آگاه در این زمینه کمک بگیرید.
 2. از شرایط ولتاژ برق مناسب برای این پنل اطمینان داشته باشید چون نوسانات برقی باعث سوختن درایو یا لامپ می شود.
 3. در محیطی خنک و خشک نصب شود
 4. قبل از نصب برق را قطع کنید و از قطع بودن برق مطمعن باشید.
 5. برای پاک کردن کردن چراغ از دستمال خیس استفاده نکنید، بهتر است دستمال نرمی را کمی نم دار کنید و از آن استفاده کنید.
 6. تعمیر کردن این پنل های ال ای دی کار شما نیست بهتر است سرخود این کار را انجام ندهید.
 7. در قسمت هایی که نصب می شود بهتر است دور از آب و گرمای زیاد باشد.
 8. این پنل برای محیط داخلی ساخته شده بهتر است در فضای باز نصب نشود. البته نوعی از این پنل ها وجود دارد که ضد آب نامیده می شود که در هنگام خرید بهتر است با توجه به جایی که قرار است استفاده شود خرید کنید.

نکات مهم هنگام خرید پنل ال ای دی

نکات مهم هنگام خرید پنل ال ای دی خرید پنل ال ای دی گرد کار سختی نیست اما بهتر است قبل از خرید تمام کارهای ضروری مانند اندازه گیری مکانی که قرار است نصب شود تا انتخاب طرح و رنگ را انجام دهید سپس اقدام به خرید کنید. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید در هنگام خرید چنین محصولاتی بهتر است از فروشنده یا یک فرد آگاه کمک بگیرید تا با کمک او و با توجه به سلیقه ی شما و محیطی که قرار است استفاده شود بهترین انتخاب را داشته باشید.

در هنگام خرید به این نکات مهم دقت کنید:

 1. اندازه پنل باید دقیق باشد یعنی مکانی که برای نصب پنل اندازه می گیرید باید به صورت دقیق اندازه گیری کنید حتی یک سانت هم خطا نداشته باشید.
 2. پنل‌های ال ای دی با رنگ آفتابی و رنگ مهتابی در بازار موجود می باشند اما اگر دو دل مانده اید که کدام را بخرید ترکیب رنگ آفتابی و مهتابی بهترین گزینه است.
 3. اگر دوست دارید محیطی که قرار است از روشنایی پنل استفاده شود زیاد روشن شود از پنلی استفاده کنید که مقدار وات آن بیشتر باشد در غیر این صورت از مقدار وات کم تر استفاده کنید که در مصرف برق هم صرفه جویی خواهید کرد.
 4. هنگام خرید به عدد مقابل کلمه IP که بر روی پنل درج شده دقت کنید عدد نوشته شده میزان مقاومت پنل را در مقابل گرد و خاک و رطوبت و غیره را نشان می دهد. که عدد اول مقدار حفاظت در برابر گرد و خاک و دومین عدد میزان مقاومت در مقابل آب را نشان می دهد.
 5. ضمانت و گارانتی یکی دیگر از نکات مهم است که باید دقت کنید محصولی بخرید که گارانتی تعویض داشته باشد تا در صورت خرابی قبل از تاریخ درج شده روی محصول، بتوانید آن را تعویض کنید.

بررسی قیمت پنل ال ای دی روکار گرد سقفی

قیمت پنل ال ای دی گرد همانند سایر محصولات مشابه قیمت ثابتی نیست و نمی توان قیمت ثابتی برای آن بیان کرد. قیمت این پنل ها نیز با توجه به مواد اولیه و سایر عوامل ثابت و متغییر تولید متغیر است و بعد از حساب تمام هزینه ها و هزینه ی بسته بندی و ارسال قیمت نهایی مشخص می شود.

هر محصول الکتریکی هر ساله تغیرات قیمتی هر چند کم را دارند و این بستگی به میزان تغییر قیمت مواد اولیه دارد. پنل ال ای دی با توجه به مزایا و کیفیت نوری که دارد و زیبایی که به محیط می دهد هر چقدر که هزینه شود ارزشش را دارد. با این وجود خرید و نصب این محصول با کیفیت خوب، به صرفه است چون در مدت زمان استفاده با توجه به صرفه جویی که در مصرف برق می شود جبران کننده هر هزینه اضافی است. پس می توان گفت در مقایسه با دیگر تجهیزات روشنایی و لامپ ها قیمت زیادی ندارد.

برای اطلاع از قیمت چنین محصولاتی بهتر است از جایی که قصد خرید آن را دارد سوال بکنید. توصیه می کنیم برای خرید بهتر پس از پرسش از چندین فروشنده اقدام به خرید کنید اما این را در نظر داشته باید که قیمت کم در این محصولات کیفیت پایین را در بر خواهد داشت. اما بهترین راه پرسش قیمت و کیفیت و جنس محصول و سپس خرید از جایی معتبر با قیمت مناسب است.

سفارش عمده پنل ال ای دی روکار گرد

سفارش عمده پنل ال ای دی روکار گرد پخش پنل ال ای دی روکار توسط تولید کنندگان به مراکز پخش و خرده فروشان و افرادی که در زمینه ی الکتریکی تا تزئینات داخلی فعالیت دارند انجام می شود. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند معمولا می دانند که بهترین گزینه برای خرید به صرفه، خرید عمده و بدون واسطه است پس بهتر است این محصول را مستقیم از تولید کننده یا نمایندگی ها و شرکت های پخش وابسطه به تولید کننده خرید کنند.

شما عزیزان اگر در این زمینه فعالیت می کنید یا دوست دارید از این محصول برلی روشنایی منزل یا محل کار خود استفاده کنید می توانید به ما مراجعه کنید و بهترین و با کیفیت ترین پنل های ال ای دی روکار را به صورت عمده و به هر مقداری با مناسب ترین قیمت از ما خرید کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.