عرضه انواع پنل ال ای دی روکار گرد

پنل ال ای دی روکار گرد یکی از پرکاربردترین و خوبترین لوازم برای روشنایی در محیط های مختلف به شمار می رود از مزیت های خارق العاده آن می توان به کاهش خطر در برابر سلامتی چشم اشاره نمود بدین منظور این نوع پنل هیچ گونه خطری برای سلامتی چشم ایجاد نمی کند و با طول عمر زیاد دارای بازدید انرژی بالایی نیز می باشد. انواع پنل در سایزهای گوناگون و طرحهای مختلف چون گرد، مربع و لوزی شکل تولید می شود. عرضه انواع پنل ال ای دی روکار با قیمتی مناسب و منطقی در تمامی نقاط کشور از طریق سایت اینترنتی ما امکان پذیر می باشد.

عرضه انواع پنل ال ای دی روکار گرد

درباره پنل‌های LED بیشتر بدانیم

درباره پنل‌های LED بیشتر بدانیم انواع پنل LED گرد در حقیقت همان دیود تابش نور است، این نوع لامپ سقفی از سایر لامپ های دیگر نود درصد کارایی بیشتر و افزون تری دارد. این محصول به دلیل تنوع و روشنایی بهینه و کم سبب گردیده در شرکت های تولیدی ساخت آن گسترش یابد، کارکرد پنل ال ای دی در واقع یک جریان الکتریکی بوده که از یک میکروچیپ گذر کرده و منبع نور کوچکی که همان ال ای دی می باشد را روشن می نماید

در این راستا برای ممانعت از سختیها و مشکلات عملکرد، گرمای ایجاد شده توسط پنل به راحتی جذب می شود. همینطور طول عمر این محصول از سایر لامپ های دیگر بسیار متفاوت است و از دیگر مشخصات لامپ ال ای دی کیفیت بالای آن می باشد که سبب گردیده لامپ هرگز نسوزد و از بین نرود. استفاده از ال ای دی ها در نورپردازی چگونه است؟ در واقع ال ای دی داخل تجهیزات روشنایی قرار می‌گیرد و با کارایی فوق العاده خود فرصتهای خارق العاده ای را برای روشنایی و نورپردازی فراهم و اندوخته است.

با توجه این نوع پنل ظاهری همانند لامپ های رشته ای قدیمی دارد اما بالعکس پنلهای امروزی ال ای دی ها را داخل خود گرد آورده تا نور دائمی داشته باشند. به طور کلی هماهنگ بودن حرارت در این پنل یکی از عامل مهم در عملکرد بهره ای پنلهای ال ای دی و مدت زندگانی آنها می باشد.

بررسی کیفیت نور پنل های ال ای دی

کیفت پنل ال ای دی به عواملی چون طراحی، نور، مواد، رنگ چراغ، انرژی، طول عمر….. بستگی دارد. بهترین چراغ ال ای دی روکار برای تامین روشنایی فضاهای مختلف بوده است و امروزه برای ساخت این محصول از تکنولوژی های متفاوت استفاده شده که سبب گردیده جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای باشد.

۱ کیفیت نور: سطح هدایت کننده پنل ال ای دی یک نوع ماده نوری که ساختپ شده تا در مواقع اتصال به منشاء تغذیه، نوری یکنواخت و همتایی را ارائه دهد. همینطور تکنولوژی استفاده شده در نورپردازی پل ها؛ موجب روشن شدن راحت و بدون هیچ گونه لرزش شده است و علاوه براین تابش اشعه فرابنفش را به آسانی فراهم می کند.
۲ طراحی: لامپ های ال ای دی با شرایط نور بهتری ساخته شده اند به عنوان مثال برای تهیه آن از یک قاب آلومینیومی سبک وزن که دارای سه لایه می باشد استفاده می نمایند لذا قاب پنل یکی از مهمات اجزای تشکیل دهنده آن بوده است که توانسته از هدر رفتن نور به نحو احسنت جلوگیری نماید.

از دیگر کیفیت طراحی محصول صفحات انتهایی پنل بوده که بر روی دید بیشتری از لامپ های روشنایی اثرات زیادی را بر جای می گذارد.

۳ مواد و رنگ پنل: آلومینیوم به کار رفته در پنل یکی از بهترین مواد برای ساخت قاب پنل ها بوده که طبق معمول در سطح پشتی پنل قرار می گیرد.

۴ انرژی: روشنایی ایجاد شده در پنل ال ای دی گرد نسبت به لامپ های دیگر مانند فلورسنت و غیره مصرف انرژی کمتری دارد. ۵ طول عمر: نوردهی ال ای دی در بازارهای جهانی به عنوان طولانی ترین طول عمر شناخته شده است زیرا مدت زندگانی ال ای دی حدوداً شصت هزار ساعت می باشد. به طور کلی تجهیزات استفاده شده در پنل یک فناوری منحصر به فرد برای تامین روشنایی بوده است، گفتنی این پنل ها اشعه ای از خود پراکنده نمی کنند حتی طی فرآیند تولید هیچ گونه آلودگی را به وجود نمی آورند و همه موادی که برای ساخت بهترین پنل استفاده شده را می توان بازیافت کرد.

به هرحال مواردی که در بالای متن به آن اشاره شده کیفیت و استاندارد بودن محصول را به نمایش می گذارد.

سایز های مختلف پنل LED گرد روکار

سایز های مختلف پنل LED گرد روکار سایز های انواع پنل ال ای دی گرد عبارت است از؛ پنل ال ای دی توکار، روکار و آویز: سایز ۶۰ در ۶۰ پنل سرامیکی گرد: سایز ۷ در ۵ سانتی متر، ۱۰ در ۵ سانتی متر، ۱۵ در ۵ سانتی متر، ۲۱ سانتی متر و ۲۸ سانتی متر….

پنل سقفی دور شیشه گرد: سایز ۸ سانتی متر، ۱۶ سانتی متر، ۲۱ سانتی متر، ۱۲ سانتی متر…‌‌ پنل سقفی سه حالته دور آبی گرد: سایز ۱۱ سانتی متر، ۲۰ و ۱۶ سانتی متر…. پنل توکار گرد دور بنفش: ۳ در ۳ سانتی متر و غیره

مزیت ها: براقی و شفافیت بالای پوشش پنل، دارای پوششی مخالف خیرگی، منشاء تغذیه با ولتاژ بسیار بالا، شروع کار به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ گونه صدا و لرزش، مستحکم بودن کابل درایور متصل به بدنه، بدنه پنل ها در خارج نمودن گرمای سریع و کاهش دما از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

به طور کلی؛ سوا از همه این گفتگو های مربوطه شما می توانید خرید پنل مورد نظر آن را به صورت توکار در داخل سقف استفاده نمایید حتی می توانید با استفاده از کابل های آویز پنل ها را بیآویزید تا ظاهری مدرن و امروزی را به خانه خود یا محل کار خود القا دهید.

با توجه این محصول قابلیت تنظیم نور و استفاده از دیمر را دارد و به شما این توانایی را می دهد تا محل کار خود را به مقدار دلخواه تان روشنایی بخشید.

موارد استفاده از پنل ال ای دی روکار

کاربرد پنل LED گرد در زمینه تجاری مسکونی بسیار متعدد است و با استفاده این پنل ها در سایز های گوناگون می‌توان نور خارق العاده و لذت بخشی را در مکان مورد نظر به اجرا گذاشت، همینطور این نوع پنل روکار گرد برای مکانهای اداری نیز بسیار مناسب و منحصر به فرد می باشد و در مقایسه با لامپ‌های فلورسنتی، این پنل می تواند با طول عمر بالا و فاقد کاهش میزان نور تا مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

در این راستا پنل ال ای دی حتی در مراکز تحصیلی و آموزشی از اهمیت حائزی برخوردار است زیرا توانسته محیطی دلپذیر را در کلاس درس نوجوانان و کودکان ایجاد کند و علاوه بر دلپذیر بودن محیط و نورپردازی مناسب، مصرف انرژی را کاهش داده و هیچ گونه ضرر و زیانی را به چشم آنان وارد نخواهد کرد.

از این گذشته این نوع پنل در بیمارستانها نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است زیرا توانسته محیطی آرام نور ملایمی را برای بیماران فراهم سازد. به طور کلی پنل های ال ای دی گرد بهترین گزینه برای روشنایی و نورپردازی طراحی داخلی و بیرونی اند که نسبت به لامپ های فلورسنت شرایط نوردهی بهتر و انعطاف پذیری بالاتری دارند و از همه مهمتر کیفیت نوردهی در این پنل ها بوده که بسیار بالا و حتی با دوام می باشند.

و در حال حاضر استفاده از این پنل در پارکینگ ها، ایستگاه های مترو، ایستگاه راه آهن و غیره واجب می باشد و این محیط های پر تردد با به کارگیری این نوع پنل پرخاصیت دیگر احتیاجی به نور زیاد ندارند زیرا پنلها روشنایی را به نحو احسنت و به طور درست در این مکانها تامین می کنند.

موارد استفاده پنل: استفاده در بیمارستانها، استفاده در رستورانها، بانکها، مراکز فروش، هتلها، مراکز دولتی، تالارهای پذیرایی، مسکونی و….

میزان طول عمر پنل های ال ای دی

میزان طول عمر پنل های  ال ای دی عواملی که در میزان طول عمر پنل ال ای دی نقش مهمی دارد به شرح زیر می باشد. ۱ با رنگ آمیزی کردن محیط های داخلی ساختمان خود می‌توانید کارکرد پنل ال ای دی را نیز افزایش دهید مثال برای روشنایی ساختمان خود از رنگ های روشن استفاده کنید تا نیازی به نورپردازی و روشنایی مصنوعی نداشته باشید.

۲ با پاکیزه کردن مرتب پنل ال ای دی نوردهی و درخشش آن را نیز گسترش دهید، اگر چه این کار به مراتب انجام نگیرد لایه های گرد و غبار باعث می شوند تا ۵۰ درصد از نور پنل کاهش یابد. ۳ در چراغهای آویزان( لوستر) از پنل استفاده کنید در حالی که تعداد شاخه های آویز زیاد بود بایستی برای هر کدام از شاخه ها کلید جداگانه ای را انتخاب نمود تا در مواقع استفاده کم فقط قسمتی از چراغ ها را بتوان روشن نمود.

۴ در منازل مسکونی از لامپهای التهابی خودداری کنید و پنل ال ای دی را نیز جایگزین آنها نمایید، لذا طول عمر پنل ها تقریباً ده برابر لامپهای التهابی بوده است. ۵ از دیگر میزان طول عمر پنل ها سیم کشی منازل بوده که بایستی هر چند سال یکبار توسط یک متخصص بررسی شود زیرا سیم کشی های غیر استاندارد سبب می گردد مصرف برق بالا و طول عمر لامپ نیز کاهش یابد.

۶ برای گماشتن( نصب) پنل ها یقیناً از سرپیچ های سالم و مرغوب که دارای نشان استاندارد و برند مخصوص هستند بایستی استفاده کنید این کار نیز در طول عمر پنل نقش موثر و بسزایی دارد.

اجزای تشکیل دهنده پنل ال ای دی

اجزای تشکیل دهنده بهترین پنل LED روکار از سایر لامپ های دیگر متفاوت تر است حتی با تراشه های افزونی که دارد توانسته نور افزون و بیشتری را از خود تولید کند. بنابراین در ادامه متن ب ساخار و نوع اجزای تشکیل دهنده پنل ها آشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.

قاب پنل ال ای دی: قاب این نوع پنل از آلومینیوم بوده لذا بسیار سبک وزن است و جلوی نشت نور و گرما را به نحو احسنت می گیرد به همین خاطر برای ساختن قاب پنل ال ای دی، قاب آلومینیومی را انتخاب نموده اند و علاوه بر موارد بالا هزینه کمتری داشته و ایمن تر نیز می باشد.

سطح راهنمای پنل ال ای دی: سطح پنل ال ای دی یکی از قسمت های مهم و اصلی پنل بوده که می تواند نور را به درستی راهنمایی کند، همینطور کیفیت نور بسته به کارایی آن است. بنابراین کلید اصلی آن می بایست با کیفیت و مرغوبیت بالایی تولید گردد چرا که اگر ضعیف ساخته شود نور به وسیله آن یکنواخت نخواهد بود.

دیفیوز پنل ال ای دی: از لایه های دیگر پنل که مهمترین آن به حساب می آید دیفیوزر چراغ است و وظیفه آن در پنل پراکنده شدن نور به طور یکسان است. سطح بازتابنده نور لامپ ال ای دی: سطح بازتابنده پنل از مواد نانو تکنولوژی ساخته شده و همین امر سبب گردیده اثر خارق العاده ای روی کیفیت روشنایی داشته باشد و حتی انعکاس را به ۹۰ درصد برساند.

منشاء روشنایی پنل ال ای دی: معین ترین و مرسوم ترین بخش پنل لامپ های آن بوده لذا در این بخش از تجهیزات ال ای دی به نشانه منشاء تولید نور در پنل به کار گرفته می شود. تامین کننده نیرو پنل ال ای دی: پنل ها دارای دستگاه درایور هستند و پنل توسط این دستگاه نور را به صورت یکسان به جریان انداخته و انرژی آن را نیز ثابت گردانده است.

تامین کننده نیرو پنل ال ای دی: پنل ها دارای دستگاه درایور هسند و پنل توسط این دستگاه نور را به صورت یکسان به جریان انداخته و انرژی آن را نیز ثابت گردانیده است.
به طور کلی؛ برای نصب پنل ها بایستی از زنجیره های معلق حتی قلاب و پیچ… استفاده نمود.

تولید بهترین پنل ال ای دی روکار گرد

تولید بهترین پنل ال ای دی روکار گرد بهترین پنل ال ای دی روکار در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود این محصول با اندک کمی ابزار و کمترین زمان نصب سریع و راحتی دارد، حتی دوام و مدت زندگانی آن بسیار زیاد و افزون می باشد.

بنابراین تولید بهترین پنل توکار توسط تولید کنندگان ماهر و معتبر صورت می گیرد، آنان برای شایسته بودن محصول خود از بهترین مواد مرغوب اولیه استفاده نموده اند و سپس توسط تکنولوژی های امروزی بهترین پنل ال ای دی را در طرح های گوناگون و ابعاد مختلف طراحی و در بسته بندیهای استانداردها به بازار ارائه گردانیده اند.

در حال حاضر پنل ال ای دی یکی از محبوب ترین تجهیزات روشنایی بوده که به صورت روکار در محل نصب به همراه دستگاه های مخصوص نصب می گردد. خرید پنل ال ای دی عمده به صورت مستقیم سبب حذف واسطه ها و دلالان از بازار این محصول شده است و همین موضوع باعث شده این کالای مرغوب و پرخاصیت بازار فروش خوبی در ایران را کشورهای خارجی داشته باشد.

در ضمن قیمت پنل ال ای دی به عواملی بستگی دارد که شامل کیفیت، نوع بسته بندی و برندهای مختلف…. می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.