امروزه به جای استفاده از لامپ های قدیمی و پرمصرف از پنل های ال ای دی استفاده می گردد، پنل های نوع ال ای دی می‌ توانند روکار یا توکار باشند، این پنل ها می توانند به صورت تک حالته و یا چند حالته تولید شده و در بازار عرضه گردند.

بدون شک هرچه انواع پنل ال ای دی کیفیت بالاتر و قابلیت بیشتری داشته باشند میزان صادرات آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد، به طور مثال میزان صادرات پنل ال ای دی توکار دو حالته نسبت به سایر پنل های دیگر بسیار بیشتر می باشد.

صادر کننده پنل ال ای دی توکار دوحالته

آشنایی 2نوع رایج پنل ال ای دی توکار

آشنایی 2نوع رایج پنل ال ای دی توکار اگر سری به بازار عرضه محصولات برقی و الکتریکی بزنید قطعا با انواع پنل های مختلف ال ای دی مواجه خواهید شد، هر کدام از پنل ها نیز مشخصات مخصوص به خود را دارند، برخی از مدل‌ های پنل پرفروش تر بوده و برخی میزان فروش کمتری دارند، در ادامه آشنایی با دو نوع از رایج ترین پنل های ال ای دی توکارررا خواهیم داشت.

  • یکی از مدل های رایج پنل ال ای دی نوع در شیشه ای آن می باشد که فروش بسیار بالایی نیز دارد، این پنل دارای بدنه فلزی می باشد، این محصول شار نوری بسیار بالایی دارد که باعث افزایش کیفیت آن می گردد، در تهیه این محصول از مواد abs درجه ۱ باکیفیت استفاده می شود.
  • از دیگر مدل های رایج این پنل های توکار می‌ توانیم به پنل های سه حالته اشاره نماییم که استفاده بسیار فراوانی نیز دارند، این پنل ها دارای نورپردازی استاندارد و مناسبی می باشند، زاویه تابش نور در این پنل ها مناسب است، دیزاین این پنل ها می تواند متفاوت باشد، اکثرا دیزاین مورد استفاده در تهیه این پنل ها گرد است.

علاوه بر دو مدل رایجی که به آنها اشاره کردیم مدل های دیگری از پنل های ال ای دی نیز در بازار به فروش می‌ رسند که هر کدام مشتریان خاص خود را دارند و در رنگ بندی های متنوع عرضه می گردند.

بررسی نکاتی قبل خرید پنل ال ای دی توکار

بررسی نکاتی قبل خرید پنل ال ای دی توکار اگر قصد خرید پنل های توکار ال ای دی را دارید باید قبل از خریداری نمودن این محصولات نکات مهمی را بررسی کنید، در ادامه قصد داریم به صورت کلی به بررسی نکات مورد نیاز برای قبل از خرید پنل ها بپردازیم تا به شما اطلاعات و آگاهی لازم را بدهیم.

  • قبل از خرید این پنل ها باید به میزان مصرف انرژی آنها توجه داشته باشید، به سراغ خرید پنل هایی بروید که میزان مصرف انرژی پایینی داشته باشند و در عین حال بهترین روشنایی را در فضایی ایجاد کنند.
  • باید حتما به رنگ پنل ال ای دی نیز توجه داشته باشید، رنگ نوری که پنل دارد برای شما مشتریان قطعا بسیار مهم است، با توجه به نیاز خود رنگ پنل مورد نظر را انتخاب کنید.
  • باید به نشان استاندارد حک شده بر روی بسته بندی پنل ال ای دی نیز توجه داشته باشید پس از خریداری نمودن و پنل های غیر استاندارد خودداری نمایید زیرا این پنل‌ ها ضمانت نیز ندارند.
  • پنل های مورد خریداری شما باید توسط تولید کنندگان معتبر و تخصصی تولید این محصول تولید شده باشند، در این پنل ها از مواد اولیه استاندارد باکیفیت استفاده می گردد که باعث افزایش طول عمر پنل می می شود.

عرضه مستقیم پنل ال ای دی توکار

عرضه مستقیم پنل ال ای دی توکار مشتریانی که در تعداد بالا اقدام به خریداری انواع پنل های ال ای دی نوع توکار می نمایند حتما برای تهیه این محصول ترجیح می دهند به سراغ مرکز عرضه مستقیم این پنل ها بروند زیرا از این طریق می‌ توانند این پنل‌ ها را با قیمت‌ های مناسب‌ تری به صورت عمده سفارش دهند.

یکی از مراکز عرضه پنل توکار ال ای دی مرکز ما می باشد، ما انواع پنل ال ای دی دوحالته باکیفیت تولید شده توسط برندهای معتبر را با ضمانت به شما مشتریان عرضه می نماییم، قیمت پنل های ما بسیار مناسب تر می باشد همین امر باعث می شود تا شما بیشتر جذب خریداری محصولات ما گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *