صادر کننده عمده پنل ال ای دی ۴۰*۴۰

صادر کننده پنل ال ای دی ۴۰*۴۰ این محصولات را با جنس بدنه سرامیک، آلومینیومی یا فلزی طراحی کرده به گونه ای که در برابر زنگ زدگی و شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی داشته باشند.
پنل های تولیدی ۴۰*۴۰ اغلب به صورت سقفی نصب می شود و در فضای ساختمان های مسکونی، اداری یا تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
این پنل ها به صورت کاملا یکنواخت در سقف به صورت توکار یا روکار قرار می گیرند که علاوه بر زیبایی، نور یکنواخت و عالی ای از خود ساطع می کنند.

صادر کننده عمده پنل ال ای دی 40*40

نکات لازم برای نگهداری از پنل ال ای دی

نکات لازم برای نگهداری از پنل ال ای دی پنل های ای ای دی اگر در شرایط مناسبی نگهداری شوند طول عمر آنها افزایش یافته و نور بهتری خواهند داشت.
برخی از این پنل ها برای مکان هایی ساخته شده اند که دمای بسیار پایینی داشته و رطوبت بالایی دارند.
این نوع پنل ها باید در محلی مناسب نصب شوند به گونه ای که انسان ها یا اشیاء برخورد کمتری با آن داشته باشند.
ورود شدت جریان متناسب با پنل ال ای دی به گونه ای که کاهش یا افزایش نداشته باشد در طول عمر این محصول تأثیر زیادی خواهد داشت.

نکات لازم برای نگهداری از پنل ال ای دی:

  • نصب در مکان مناسب به گونه ای که کمترین تماس با محصول داشته باشد.
  • نصب در محلی که دمای متعادلی داشته و نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است.
  • استفاده از نیروی برق یکنواخت با شدت جریان کنترل شده.
  • تنظیم شدت نور معمولی در دستگاه هایی که به صورت کنترل از راه دور هستند.

درست است که پنل های ال ای دی طول عمر زیادی دارند و تا ده ها هزار ساعت می توانند کار کنند اما این در صورتی است که شرایط نگهداری این محصولات را به صورت صحیح و کنترل شده انجام دهید تا نیاز نباشد با گذشت چند سال از استفاده آنها را تعمیر نمایید.

مراکز پخش پنل ال ای دی ۴۰*۴۰

مراکز پخش پنل ال ای دی 40*40 مراکز پخش پنل ال ای دی ۴۰*۴۰ برای اطمینان از کیفیت و کارایی محصولات، آنها را با گارانتی های مختلفی عرضه نموده اند تا شما از خدمات پس از فروش این نوع کالاها بهره مند شوید.

اداره ها، دفترکار، مراکز تجاری و صنایع از جمله مکان هایی هستند که با استفاده از پنل های ال ای دی روشنایی مورد نیاز خود را تأمین می کنند. برای روشنایی بیشتر می توان از پنل های بزرگ تر یا چندین پنل کوچک استفاده کرد تا نور به صورت یکنواخت در سراسر محیط پراکنده شود.

با تولید لامپ های ال ای دی میزان مصرف انرژی تا ۷۵ درصد کاهش یافت و بهتر است شهرداری های هر منطقه برای مصرف کمتر انرژی، در معابر، پارک ها و مراکز دولتی از این نوع ال ای دی ها استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.