پنل های LED یک نوع چراغ می باشند که از تکنولوژی های روز برای پخش کردن نور استفاده می کنند. این قطعات در چند نوع مختلف ساخته می شوند که پنل LED دور شیشه مربع یکی از آن ها می باشد. شرکت های تولید کننده این دستگاه ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به کشور های دیگر صادر می کنند.

صادرات پنل LED دور شیشه مربع 

پنل LED دور شیشه مربع  چه مشخصاتی دارد؟

پنل LED دور شیشه مربع  چه مشخصاتی دارد؟ همان طور که می دانید پنل های LED از یک سری چیپ ها ساخته شده اند که با تکنولوژی روز نور را به صورت کاملا یکسان و همگن پخش می کنند، این قطعات دارای ویژگی ها و مشخصات بسیار زیادی می باشند که ما در این جا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم. مانند:

  • پنل ها با شکل های مختلفی همچون دایره، مستطیل، مربع و … ساخته می شوند که هر کدام طرفداران بسیار زیادی دارند و مناسب یک محیط خاص می باشند.
  • همان طور که می دانید قطعه ی اصلی در این دستگاه ها چیپ ها می باشند، هر چه اندازه مساحت آن ها بیشتر باشد، تعداد چیپ ها نیز بیشتر می شود.
  • این محصولات با توجه به این که نور بسیار زیادی دارند ولی انرژی بسیار کمی را مصرف می کنند و انرژی آن ها در رده ی A می باشد.
  • با توجه به این که این نوع پنل ها نور ماورا بنفش و مادون قرمز را ساطع نمی کنند، باعث می شوند که از آلودگی محیط زیست جلوگیری شود، به این دلیل به این دستگاه ها دوست دار محیط زیست می گویند.
  • شیشه ی دور این پنل های LED باعث زیبایی هر چه بیشتر این قطعات شده است که برای متمرکز کردن نور پنل استفاده می شوند.

عرضه کننده پنل LED دور شیشه مربع 

عرضه کننده پنل LED دور شیشه مربع  کارخانه های تولید کننده پنل LED دور شیشه مربع توانسته اند با استفاده از تکنولوژی روز قطعاتی را تولید نمایند که از آلوده شدن محیط زیست خودداری کند و به دلیل کیفیت بالای آن ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کنند.

این محصولات بعد از تولید برای فروش از طریق شرکت های عرضه کننده پنل LED به مراکز و فروشگاه های سراسر کشور ارسال می شوند و با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرند.

این محصولات علاوه بر داخل کشور، خارج از کشور نیز مشتریان بسیار زیادی دارند، به این دلیل شرکت های صادرات پنل LED با همان کیفیت و قیمت کارخانه محصولات را به نمایندگی ها عرضه می کنند.

لیست این شرکت های عرضه کننده پنل ها را می توان با جست و جو در سایت های اینترنتی و پرس و جو از فروشنده ها و نمایندگی های سراسر کشور به دست آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *