صادرات عمده پنل ال ای دی ۳۰ وات

امروزه نور پردازی آپارتمان ها، منازل مسکونی تجاری اهمیت بالایی داشته و به زیباتر شدن ساختمان کمک خواهد نمود.
پنل های تولید شده در طرح و شکل های مختلفی هستند که از نوع پرمصرف آنها دایره ای و مربع شکل با وات های مختلفی می باشد.
علاوه بر تولید داخلی این محصولات، صادرات پنل ال ای دی ۳۰ وات به صورت عمده به کشورهای دیگر انجام می شود و بخاطر اینکه محصولات تولید داخل از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردارند، طرفداران داخلی و خارجی بسیاری دارد.صادرات عمده پنل ال ای دی 30 وات

موارد استفاده از پنل ال ای دی ۳۰ وات

موارد استفاده از پنل ال ای دی 30 وات یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده مردم پنل های ال ای دی را جایگزین لامپها و روشنایی های دیگر کنند، قیمت پایین ال ای دی ها، زیبایی و تنوع آن ها، تولید شده به رنگ های دلخواه با قابلیت کنترل از راه دور می باشد.
پنل های ال ای دی به زودی زود خراب نمی شوند و هزینه تعمیر و نگهداری آنها پایین است.
این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کمترین برق را مصرف نموده و از جمله محصولاتی هستند که در صرفه جویی انرزی پیشگام می باشند.
از دلایلی که باعث شد پنل های ال ای دی با روشنایی های قدیمی جایگزین شوند، طول عمر آنها بود به گونه ای که برخی از آنها طول عمری تا ۶ برابر لامپ های قدیمی دارند و شما با یکبار هزینه می توانید به مدت طولانی از آنها استفاده و حتی در صورت خراب شدن، به راحتی تعمیر شده و کجدد قابل استفاده خواهند بود.

موارد استفاده از پنل ال ای دی ۳۰ وات:

  • منازل مسکونی
  • بانک ها
  • بیمارستان ها
  • رستوران ها
  • تالارهای پذیرایی و هتل ها
  • صنایع مختلف و فروشگاه های بزرگ

مراکزی که رفت و آمد در آنها زیاد است بیشترین استفاده کنندگان پنل های ال ای دی هستند. مکان هایی مانند: فرودگاه ها، پایانه های مسافر بری، متروها، ایستگاه ها، پارکینگ ها و موارد دیگر.
در هر یک از موارد ذکر شده پنل های مختلفی با سایزهای گوناگون نصب می شود که دارای رنگ های متفاوتی نیز هستند.

سفارش دهنده پنل ال ای دی ۳۰ وات

سفارش دهنده پنل ال ای دی 30 وات با سفارش پنل ال ای دی می توانید طرح و مدل دلخواه خود را به صورت عمده و تعداد بالا برای مراکز خود تهیه و مورد استفاده قرار دهید.
برخی از پنل های پیشرفته موجود، نور آنها قابل تنظیم بوده و می توانید از حداقل یا حداکثر روشنایی آنها استفاده نمایید. پنل هایی نیز وجود دارد که علاوه بر تنظیم میزان روشنایی، رنگ نور آنها قابل تغییر بوده که به پنل های پیشرفته شهرت دارند.

نور تولید شده توسط پنل ال ای دی به صورت کاملا یکنواختی است که با نگاه کردن به آن چشم دچار خستگی و مشکل نخواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.