شرکت پخش پنل توکار دایره ای LED

پنل توکار دایره ای LED یکی از ابزارهای روشنایی و تزئینی برای انواع محیط های خانگی، اداری، سالنی و … است که ضمن بهره بردن از چندین لامپ کوچک کم مصرف ال ای دی در قابی دایره ای شکل، دارای نمای زیبایی بوده و ظاهری مدرن به اتاق می بخشد. شرکت پخش پنل توکار LED این محصول را در انواع مختلف با قاب آلومینیومی و چوبی به بازار فروش عرضه می کند.

شرکت پخش پنل توکار دایره ای LED

توضیحاتی درباره پنل توکار دایره ای LED

توضیحاتی درباره پنل توکار دایره ای LED یکی از نکات مهم در محل زندگی، ادارات سازمان ها، مراکز آموزشی، بیمارستان ها و … چگونگی تامین روشنایی در آنها است. در زمانی نه چندان دور تنوع چندانی در لامپ های روشنایی وجود نداشت و همگی از نوع فلورسنت و رشته ای بودند. این نوع روشنایی معایب خود را داشت ؛ نور آن کم، مصرف انرژی بالا، تابش نور آزاردهنده بطوریکه نگاه کردن مستقیم به لامپ برای چشم آزاردهنده بود، طول عمر کوتاه، خطرناک بودن برای سلامتی و محیط زیست فقط مواردی از نقص های این نوع لامپ ها بودند.

اما با پیشرفت تکنولوژی، لامپ های کم مصرف LED راهی بازار شدند. این لامپ ها از فناوری های جدید بهره برده و دیگر خطری را متوجه محیط زیست و سلامت انسان نمی کردند. طول عمر بالاتری داشته و تابش نور‌آنها یکنواخت بود. پیشرفت های صنعت روشنایی به همین جا ختم نشد و خیلی زود پنل های LED راهی بازار شدند. در این پنل ها که به شکل توکار، روکار و یا معلق تولید می شوند، چندین رشته از لامپ های کوچک ال ای دی نصب شده است و به همین دلیل نوردهی بسیار خوبی دارند.

شکل پنل ها و قاب دور آنها نیز دارای تنوع طرح متعددی است. برخی دایره ای شکل، برخی مربع و گروهی دیگر مستطیلی هستند. فروش پنل دایره ای با هدف نورپردازی های اضافه در محیط صورت می گیرد و بیشتر نقش تکمیل کننده نور اتاق را دارند. قاب پنل به نحوی تولید می شود که کمترین حجم از هدر رفت نور را داشته باشد. برخی از آنها پنل توکار چوبی و برخی دیگر پنل توکار آلومینیومی هستند.

هر یک از این دو برای نوع خاصی از دکوراسیون انتخاب شده و جلوه ای خاص به محیط می بخشد.

اجزا تشکیل دهنده پنل توکار دایره ای LED

اجزا تشکیل دهنده پنل توکار دایره ای LED پنل توکار دایره ای دارای اجزای مختلفی است که در عین سادگی هرکدام وظیفه مهمی بر دوش دارند. تمامی پنل ها دارای یک قاب هستند که برای بالا بردن سطح حفاظتی آن در برابر هدر رفت نور، دورتادور سه لایه صفحه قرار می گیرد. یکی از صفحه ها وظیفه نگهداری از چیپ های LED را برعهده دارد و به شکل کامل و سرتاسری از این نوع چیپ ها پر شده است. قطعه ای بر روی صفحه دوم کار گذاشته می شود که وظیفه توزیع یکنواخت نور را برعهده دارد.

سومین صفحه، بیرونی ترین قسمت از پنل ال ای دی توکار است و بر روشنایی کلی و حفاظت از چیپ های درونی تاثیر می گذارد. در ساخت پنل LED از جیوه و سرب، و یا نور فرابنفش استفاده نمی شود و امنیت آن برای سلامت انسان تضمین شده است. در نصب پنل توکار از سوئیچ های کوچکی که در پشت آن کار گذاشته شده، برای اتصال به منبع انرژی استفاده می شود. چنگک های کوچکی که قابلیت تا شدن دارند، آنها را در حفره از پیش تعبیه شده در سقف یا دیوار نگه می دارد.

مراکز فروش پنل توکار دایره ای LED

مراکز فروش پنل توکار دایره ای LED مراکز فروش پنل توکار دایره ای LED در سطح شهر و استان فراوان هستند. تمامی تولید کنندگان داخلی و فعالان حوزه روشنایی، دارای نمایندگی های مجاز در سراسر کشور می باشند. اگر خریدار قصد داشته باشد بطور مستقیم با تولیدکننده اصلی وارد معامله شده و پنل توکار دایره ای را سفارش دهد، این کار به آسانی و از طریق خرید غیرحضوری ممکن می باشد.

یکی از شیوه های رایج خرید غیرحضوری کالا، مراجعه به سایت های فروش معتبر است. در این سایت ها انواع مختلفی از پنل های LED در طرح های مختلف برای فروش در معرض دید مشتریان قرار داده شده است. توضیح مختصری درمورد مشخصات فنی هر پنل و قیمت آن هم در سایت فروش وجود دارد و خریدار به راحتی می تواند محصول مورد نظر خود را در هر تعدادی سفارش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.