شرکت تولیدی پنل LED سقفی روکار

پنل LED سقفی روکار به صورت مستقیم توسط توزیع کنندگان بسیاری در کشور پخش شده و به دست مصرف کننده می رسد. این ال ای دی ها برای روشن کردن محیط هایی از جمله سرویس بهداشتی، حمام و به طور کلی در محیط منزل و محیط کار قابل استفاده هستند و به شیک شدن محیط نیز کمک می کنند. پنل های ال ای دی در کشور در شرکت های تولیدی مختلفی با برند های کوناگون تولید و توسط توزیع کنندگان بسیاری توزیع می شوند.

شرکت تولیدی پنل LED سقفی روکار

دلایل استفاده از پنل LED سقفی

دلایل استفاده از پنل LED سقفی پنل ها از تکنولوژی تازه ای برای روشن شدن محیط نسبت به بقیه لامپ ها استفاده کرده است و این پنل ها به جای چراغ های فلورسنت استفاده شده و برای تنظیم نور محیط مؤثر هستند. از مزیت های این پنل ها می شود به طول عمر بالا و ایجاد طیف رنگی متنوع اشاره کرد.

انواع پنل LED به دلیل اینکه در اطراف خود دارای تراشه های زیادی هستند، می توانند نور بیشتری را نسبت به چراغ های دیگر در محیط ساطع کنند و محیط را پر نور تر کرده، به خصوص برای جاهایی که مطالعه زیادی انجام می شود مانند کتاب خانه یا اتاق های مطالعه بسیار مناسب هستند و به سلامت و محافظت از چشم نیز کمک می کنند تا چشم دچار خستگی نشود.

نور ال ای دی اصولا دچار لرزش نشده و در آن تابش اشعه فرابنفش وجود ندارد و چراغ های استفاده شده در این پنل ها بسیار پر نور بوده و حتی برای محیط هایی با متراژ بالا بسیار مؤثر عمل می کنند و بر خلاف لامپ و چراغ های تولید شده دیگر در تولید پنل سقفی تقریبا آلودگی وجود ندارد و همه مواد تولیدی قابلیت بازیافت دارند که این نکته برای حفظ محیط زیست بسیار مهم است.

انواع پنل LED از نظر نوع نصب

انواع پنل LED از نظر نوع نصب پنل روکار مربعی در سایز های مختلفی ساخته می شوند که یک نمونه ان سایز ۶۰ در۶۰ می باشد که به راحتی روی سقف مورد نظر نصب شده و برقکاران ابتدا جای پیج های آن را درون سقف با دریل در می آورند و سپس این پنل ها را درون سقف پیج می کنند و به روشن شدن محیط کمک کرده، مصرف کمی دارند و با نور سفید و قرمز علاوه بر روشنایی به شیک شدن محل نصب نیز کمک می کنند و برای افرادی که می خواهند علاوه بر لامپ های سقفی نور بیشتری به محیط بدهند بهتر است از این پنل ها خریداری کرده و به روشنایی ها اضافه کنند.

توزیع پنل ال ای دی توسط شرکت های مختلف انجام می گیرد و این پنل ها از نظر فنی بسیار شناخته شده و در دنیای امروز استفاده بیشتری از آنها شده و به دلیل نصب راحت بر روی هر جنس سقف چه از گچ یا پی وی سی و … طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پنل های ال دی شامل لایه داخلی از جمله چیپ ال ای دی، صفحه هدایت کننده نور و دیفیوزر هستند که دیفیوزر ها نور را به طور یکنواختی در محیط توزیع می کنند که در همه زاویه ها نور به طور یکنواختی از پنل ساطع شود و در انتهای پنل یک صفحه وجود دارد که که بر روی دید چراغ های روشنایی که داخل ال ای دی هستند بسیار تاثیر مثبتی دارد.

خرید پنل LED سقفی روکار مربعی

خرید پنل LED سقفی روکار مربعی برای خرید پنل LED سقفی روکار مربعی می توانید در منزل از طریق سایت شرکت ما به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان با قیمتی به صرفه در محیط مورد نظر تحویل بگیرید. خرید مستقیم پنل ال ای دی باکیفیت در شرکت ما با حذف واسطه ها با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به بازار به دست مصرف کننده می رسد.

فروشگاه های عرضه کننده معتبر، فروش پنل ال ای دی را نیز به عهده داشته و می توان به طور کلی از آنها خرید این محصول را انجام داده که در صورت خرید عمده ای می توان در هزینه های پرداخت شده صرفه جویی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.