شرکت تامین پنل LED سقفی روکار

پنل LED سقفی روکار یکی از پر کاربرد ترین و کم مصرف ترین وسایل روشنایی در میان انواع تجهیزات الکتریکی محسوب می‌شود که طرح های فراوان و کاربردهای بی شمار این پنل ها سبب شده که بازار فروش و پرونده را به خود اختصاص دهند در اینجا قصد داریم شما را با انواع مختلف این سیستم های روشنایی و نیز شرکت تامین پنل LED سقفی روکار در انواع طرح ها آشنا کنیم.

شرکت تامین پنل LED سقفی روکار

طرح های مختلف پنل LED

طرح های مختلف پنل LED همانطور که می دانید از گذشته تاکنون انواع و سایت‌های مختلف از سیستمهای روشنایی متناسب با فضاهای مختلف روی کار آمده اند که هر یک با توجه به کاربرد خود مزایا و معایب خاصی داشته اند و به مرور با روی آمدن سیستم های کم مصرف انواع مختلف از پنل ها تولید و توزیع می‌شود.

 • پنل ۶۰ × ۶۰ آفتابی، مهتابی و یخی به صورت آویز، توکار و روکار
 • پنل های دور شیشه ای مربع و گرد در وات های ۹, ۱۲, ۱۸ و ۲۴ برای روشنایی مراکز مسکونی و تجاری
 • پنل های سایز شو که قابلیت تغییر سایز در اندازه دلخواه را دارند و مناسب نصب در فضاهایی که استاندارد نیست.
 • پنل های سرامیکی توکار کم عمق به صورت گرد و مربع
 • پنل های سه حالته هالوژنی رنگی توکار
 • پنل های سه حالته دور بنفش و دور آبی رو کار

نمونه هایی از انواع پنل های روشنایی هستند که با توجه به فضاهای مختلف و کاربردهای متنوعی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند و حالت های مختلفی از پخش نور را در فضا اجرا میکند.

ویژگی های پنل LED سقفی درجه یک

ویژگی های پنل LED سقفی درجه یک همانطور که می‌دانید سیستم های روشنایی با پیشرفت چشمگیری در کاربرد و ظاهر رو به رو شده اند و امروزه بیشترین امتیاز را پنل های ال ای دی و اس ام دی به خود اختصاص دادند که این جایگاه به برخی مزایای فوق العاده در این سیستم های روشنایی مرتبط است به طور مثال:

 • پنل های سقفی درجه یک سقفی در قدم نخست بهترین سطح روشنایی را در فضایی ایجاد کرده که از نظر پزشکی استانداردترین میزان نوردهی برای سلامت چشم می باشد.
 • این پنل ها برخلاف سیستم های روشنایی گذشته گرمای ایجاد نمی کنند و به راحتی و در کوتاهترین زمان پس از قطع جریان برق به دمای محیط برمیگردند.
 • پنل های ال ای دی نه تنها سطح روشنایی بیشتری ایجاد کرده بلکه کمترین میزان مصرف برق را نیز دارند.
 • نکته مثبت دیگر در زمینه پنل های روشنایی ال ای دی طول عمر عالی و کاربرد بلند مدت این سیستمهای روشنایی می باشد که می توانید با رامش خاطر برای مدت زمان طولانی حتی در موارد توکار و غیر قابل دسترسی نیز از این پنل ها استفاده کنید.
 • تنوع بالا از نظر طرف و سایز و همچنین میزان روشنایی در پنل های ال ای دی یکی دیگر از مزایای استفاده از این ابزارهای روشنایی می باشد که به راحتی امکان استفاده در هر فضا با هر سطح روشنایی را در اختیار شما قرار میدهد.

قیمت فروش پنل LED سقفی روکار

قیمت فروش پنل LED سقفی روکار با توجه به موارد کشوری کردیم با کاربرد ها و انواع مختلف پنل های روشنایی آشنا شدیم همان طور که می دانید امروزه از سیستم های روشنایی در طرح ها و سایت های مختلفی برای زیباسازی فضا و ایجاد روشنایی لازم استفاده می شود که این سیستم های روشنایی ممکن است به صورت روکار و یا توکار در فضاهای مختلف اجرا شوند.

با آشنای هرچه بهتر و بیشتر با کاربردهای متنوع و میزان مصرف کم این پنل های روشنایی به مرور بازار عرضه و تقاضا در زمینه این قطعات الکتریکی افزایش یافت و سبب شد مراکز متعددی به تولید و توزیع پنل LED توکار و یا سایر نمونه های این سیستم های روشنایی بپردازند و علاوه بر تأمین بازارهای داخلی در زمینه صادرات و ارزآوری برای کشور نیز فعالیت داشته باشند.

شما میتوانید جهت اطلاعات از قیمت پنل LED به صورت حضوری از مراکز معتبر و یا سایت ها و آنلاین مارکت های رسمی ما ضمن دریافت مشاوره با کاربرد و انواع پنل LED درجه یک مناسب ترین نمونه را با توجه به مورد مصرفی خود خریداری کرده و این پنل ها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.