پنل ال ای دی خطی یکی از پرکاربردترین پنل های روشنایی برای قسمت های مختلف ساختمان به خصوص ساختمان های اداری می باشد. میزان مصرف انرژی این پنل ها بسیار کم بوده و از مصرف بیهوده برق جلوگیری می‌ کند. شرکت بازرگانی ما محصولات خود را با قیمت های مناسب به سرتاسر بازارهای ایران عرضه می‌ کند. اگر می خواهید در هنگام خرید عمده این پنل ها کمترین میزان مبلغ را بپردازید پیشنهاد می کنیم خرید بی واسطه ها را از دست ندهید و تمامی محصولات خود را به آسان ترین شیوه ممکن به دست مشتری عرضه می‌ کنیم.

شرکت بازرگانی پنل ال ای دی خطی

نحوه استفاده پنل ال ای دی خطی

نحوه استفاده پنل ال ای دی خطی قبل از استفاده و خرید پنل های ال ای دی خطی ساید از نحوه نصب آن مطلع شوید برای نصب این پنل ها باید در محل مورد نظر خود را انتخاب کنید. محل مورد نظر خود را برای نصب پنل مشخص کنید. در محل نصب انتخاب شده باید جریان برق از آن عبور کند. پس از انتخاب محل مورد نظر پنل را به جریان برق متصل کرده و آن را محکم کنید. پس از اتمام نصب، پنل را روشن کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.

پنل های ال ای دی در سایز های مختلفی عرضه می شود، هر یک از این پنل ها دارای اشکال متنوع می باشد اما پنل ال ای دی خطی یکی از محبوب ترین و پر نور ترین پنل های موجود در بازار می باشد که اکثر خریداران در هنگام انتخاب پنل مورد نظر این محصول را انتخاب می کنند.

نور این پنل ها ممکن است متفاوت باشد، اما بیشتر نور سفید این پنل مورد استفاده قرار می گیرد و فروش بیشتری دارد. در اکثر مواقع از این پنل ها برای ادارات و ساختمان‌ های تجاری استفاده می کنند. اما در برخی از مکان های مسکونی نیز از این پنل استفاده می‌ کنند زیرا نور و روشنایی حاصل از آن به شدت مناسب بوده و میزان انرژی کمی را مصرف می کند.

قیمت فروش پنل ال ای دی خطی

قیمت فروش پنل ال ای دی خطی قیمت پنل ال ای دی بستگی به نحوه فروش آن دارد البته کیفیت پنل های تایید شده ممکن است متفاوت باشد و اگر پنل از کیفیت بالاتری برخوردار باشد. قیمت آن بیشتر می‌شود اما مجموعه ما با عرضه کردن انواع پنل های ال ای دی خطی در کیفیت های بالا سعی دارد محصولاتش را با کمترین هزینه ممکن به دست مشتری عرضه کند.

پنل های موجود در مجموعه ما به صورت کاملاً بی واسطه عرضه می شود. اگر می خواهید قیمت به روز فروش این پنل ها را دریافت کنید تا کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، ما تمامی راهنمایی های لازم را در مورد قیمت و نحوه خرید ارائه می دهیم. شرکت پنل ال ای دی ما با فروش اینترنتی خود سعی دارد تا مشتریان محصولاتشان را به آسان ترین روش ممکن خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *