سفارش پنل توکار دایره ای کوچک سقفی

پنل توکار دایره ای کوچک با نوردهی بسیار عالی و سبک می تواند انتخابی بسیار مناسب برای منازل،ادارات،محل کار شماو… باشد.که براحتی قابل نصب و با طول عمری بالامی باشد.و باتوجه بهرشرایط بد اقتصادی هم در مصرف انرژی برق صرفه جویی بعمل می آورد و هم قیمت بسیار مناسبی دارد.

سفارش پنل توکار دایره ای کوچک سقفی

اجزای تشکیل دهنده پنل توکار دایره ای

اجزای تشکیل دهنده پنل توکار دایره ای این پانل برای مصارف مسکونی و تجاری طراحی شده است. این نوع چراغ های روشنایی جایگزین چراغ های سقفی فلورسنت معمولی شده و برای نصب بر روی سقف های مشبک مشبک یا سقف های فرورفته طراحی شده است.

توسعه سریع فناوری های ال ای دی منجر به افزایش در دسترس بودن محصول ، بهبود کارایی تولید و کاهش قیمت شده است. در زیر برخی از رایج ترین انواع محصولات ال ای دی آورده شده است. روشنایی صنعتی و تجاری کارایی بالا و ماهیت جهت ال ای دیها آنها را برای بسیاری از مصارف صنعتی ایده آل می کند. ال ای دی ها به طور فزاینده ای در چراغ های خیابان ، روشنایی پارکینگ ، پیاده رو و سایر روشنایی های فضای باز ، روشنایی کیس یخچال ، نورپردازی مدولار و روشنایی کار رایج هستند.

نورپردازی زیر کابینت از آنجا که ال ای دی ها کوچک و جهت دار هستند ، برای روشنایی فضاهای تنگ مانند میزهای آشپزی و خواندن دستور العمل ها ایده آل هستند. از آنجا که در رنگ نور و جهت آن می توان تنوع ایجاد کرد ، مهم است که محصولات را مقایسه کنید تا بهترین وسیله را برای فضای خود بیابید.

نحوه نصب پنل دایره ای توکار

نحوه نصب پنل دایره ای توکار هنگام نصب یا تغییر نورپردازی داخلی ، ممکن است متوجه شوید که در مقطعی باید چراغ های داخلی را نصب کنید.

این جایی است که پنل توکار دایره ای به کار می آید، زیرا می توان آن را بلافاصله نصب کر علاوه بر ظرافت و زیبایی

از ویژگی های منحصر به فرد پنل دایره ای توکارسایز برش متغیر :

پخش نور یکنواخت و نرم بودن نور،بدون آزار به چشم ها و ایجادخیرگی،عمر مفید بالا، بدون سوسو زدن هنگام روشن شدن، مصرف پایین انرژی، بدون وجود اشعه های مضربرای پوست، سازگار با محیط زیست، شاخص نمود رنگ بالا.

برای نصب این چراغ کافسیت، برش مورد نظر را داخل سقف ایجاد کرده و سپس توسط گیره های موجود در پشت پنل سایز مناسب را تنظیم کرده و پنل را در داخل سقف ثابت کنید و به همین راحتی قابل نصب می باشد.

بازار عرضه پنل توکار دایره ای کوچک

بازار عرضه پنل توکار دایره ای کوچک پنل های توکار دایره ای کوچک می تواند بصورت دائم روشن بماند بدون این که میزان نوردهی و روشنایی آن کاهش یابد یا نور را بصورت نامناسب پخش کند،زیرا این پنلها مادام العمر هستن و با توجه به شرایط بد اقتصادی و تحریم ها شما نگرانی بابت تعویض پنله و یا مصرف بالای انرژی برق نخواهید داشت.

نور یک لامپ هالوژن از نظر رنگ و کیفیت شبیه به رشته ای است زیرا هر دو از یک رشته استفاده می کنند.تفاوت کمی بین این دو در میزان مصرف انرژی وجود دارد ، اما اجرای هالوژن ها به طور قابل توجهی بهتراز سایر ذخیره کنندگان انرژی است.

شما می توانید این پنل توکار دایره ای کوچک را هر جایی ازقبیل داخل کابینت ها،راهروها،رستران،محل کار ،دفاتر،بیمارستان ها، بدن نگرانی و براحتی هرچه تمام تر نصب نمایید، و همینطور از زیبایی بینظیر و کیفیت نور دهی بالای پنل توکار دایره ای لذت ببرید.

پنل توکار دایره ای با نوردهی زیبا همچنین دارای قیمت بسیا پایین و مناسب برای شماست، که می توان بسیار در پایین آوردن مصرف انرژی و هزینه های قبوض به شما کمک کند.

طول عمر مفید بالا ، می توان دربسیاری از هزینه های شما از جمله انرژی برق و قبوضتان صرفه جویی بعمل آورد .که عرضه پنل کوچک از طریق سایت ما برای شما امکان پذیر است.شما برای خرید پنل توکار می توانید با مشاورلان بسیار مجرب مجموفه ما براحتی در ارتباط باشید‌. که مشاهده بفرمایید؛ قیمت پنل دایره ای نسبت به نمونه های موجود در بازار بسیار مناسب تر و کیفیت محصول ما بالاتر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.