اگر به دنبال زیبایی یک مکان یا اگر میخواهید جایی را با نورپردازی ها نورانی و زیبا کنید پنل ال ای دی گزینه ای مناسب است که سفارش پنل ال ای دی به صورت مستقیم باعث میشود که خریدار پول کمتری را بابت خریدش بدهد که این خودش یک منفعت هم برای فروشنده هم برای خریدار است .

پنل ال ای دی گرد 18 وات یکی از نوع های پنل ال ای دی است که قیمت آن برای خرید یک مقدار زیاد است ولی اگر سفارش آن مستقیم و بدون واسطه باشد میتوان قیمت مناسبی برای آن پرداخت کرد به قول معروف قیمت به کارایی بی ارزد .

سفارش مستقیم پنل ال ای دی گرد 18 وات

مزایا استفاده پنل ال ای دی گرد 18 وات

مزایا استفاده پنل ال ای دی گرد 18 وات از مزایا استفاده از پنل ال ای دی به شکل گرد همانطور که از اسم آن مشخص است توان مصرفی کم آن است که میتوان گفت نسبت به اندازه و شکلی که دارد توان مصرفی خوبی دارد که این میتواند یک نقطه مثبت در این پنل باشد .

از دیگر مزایا این پنل میتوان به شکل های مختلف نصب آن اشاره کرد که به صورت توکار و روکار است ، اگر فرد خریدار تمایل داشته باشد که برآمدگی بر روی دیوار اتاقش معلوم نباشد از آن را توکار نصب میکنند ولی اگر بخواهد که به دیوار صدمه ای وارد نشود و آن را به صورت ساده نصب کند آن را روکار نصب میکنند .

ضخامت بسیار کم و دفع حرارت بسیار بالا در پنل ال ای گرد و ضخامت آن به خاطر توانی که دارد نسبت به بقیه مدل ها مقداری پهن تر است ولی خیلی مدرن به نظر می رسند ، این موضوع به خاطر طراحی روشنایی چراغ و بدنه آلومینیومی آن در دفع راحت حرارت می باشد. همچنین ضخامت بسیار کم و دفع حرارت بسیار بالا در پنل ال ای دی گرد شکل چراغ های ال ای دی پنل بسیار نازک ساده ولی خیلی مدرنیته به نظر می رسند . تجهیز شدن این چراغ ها به یک سیستم هیتسینک می توان از داشتن قابلیت دفع حرارت بالا اطمینان حاصل کرد .

و خیلی دیگر از مزایا بسیار کارآمد که میتوان به نورپردازی نرم و کیفیت نور بالا ، رنگ نور های مختلف ، طول عمر بالا ، مقاومت بالا ، بی خطر بودن برای محیط زیست و خیلی دیگر از فواید پنل های ال ای دی گرد که بسیار خوب و کارآمد است .

نکات مهم انتخاب پنل ال ای دی گرد 18 وات

نکات مهم انتخاب پنل ال ای دی گرد 18 وات اگر در انتخاب پنل های ال ای دی توجه خاصی نداشته باشیم شاید خرابی های زیادی به بار آورد پس اگر بخواهیم پنل ال ای دی را انتخاب کنیم باید به نکات زیر توجه کنیم :

۱ .طراحی

در انتخاب ال ای دی ها طراحی آن میتوان گفت مهم ترین نکته است چرا که مدل های گرد ال ای دی به هر اتاقی نمی آید و ممکن است که جلوه اتاق را زشت کند .

۲ . میزان شار نوری و توان

این مورد میتواند به میزانه نوری که میدهد متفاوت باشد ، اگر نور ملایمی میخواهید پنل ۱۸ وات میتواند گزینه مناسبی باشد ، اگر در میزان توان دهی در هنگام انتخاب پنل توجهی نکنید آن میزان نوری که دلخواه شما است است شاید نباشد .

۳ .انواع روش‌های نصب

روش نصب پنل ال ای دی باکیفیت مخصوصا از نوع گرد آن باید بسیار توجه داشت ، در کل از نظر روش نصب پنل ال ای دی گرد به چند دسته تقسیم میشود :

۱ .نصب پنل به صورت روکار

۲ نصب پنل به صورت معلق

۳ .نصب پنل به صورت توکار

توزیع کننده پنل ال ای دی گرد 18 وات

توزیع کننده پنل ال ای دی گرد 18 وات توزیع پنل ال ای دی گرد میتواند به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام شود . در توزیع حضوری فرد خریدار با فرد فروشنده تعامل دارد و در خرید پنل به آن کمک کند یا به نوع دیگر به آن مشاوره دهد .

در توزیع پنل 18 وات به صورت غیر حضوری از طریق سفارش کالا انجام میشود و فرد خریدار کافی است که به سایت مراجعه کند و پنل مورد نظر خود را انتخاب کند و آن را خریداری کند و باید کاملا مطمئن باشد که از جای مژمئن خریداری کند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *