خرید پنل سقفی ال ای دی ۲۰W

خرید پنل سقفی ال ای دی ۲۰W به صورت عمده و خرده در سطح بازار صورت می گیرد. پنل ال ای دی از انواع پنل در داخل کشور می باشد که در اشکال متنوع تولید و روانه بازار فروش خود می شود میزان توان این پنل ۲۰ وات بوده است این پنل جز پنل ها کم مصرف به حساب می آید. این پنل ها با توجه به مصرف کمی که دارند قادر هستند میزان روشنایی ۱۵۰۰ لومن را منتشر کنند.

خرید پنل سقفی ال ای دی 20W

راهنمای انتخاب پنل سقفی ال ای دی ۲۰W

راهنمای انتخاب پنل سقفی ال ای دی 20W پنل سقفی ال ای دی ۲۰ وات برای به وجود آوردن روشنایی لازم ساخته شده اند یکی از عوامل مهم در انتخاب پنل سقفی میزان شار نوری و توان پنل بوده است شار نوری میزان روشنایی ساطع شده از خود پنل بوده است. میزان شار نوری مورد نیاز هم برای محیط ها مختلف متنوع بوده است. توان پنل میزان مصرف انرژی آن را به خوبی نشان می دهد. توان به وسیله شار نوری برای اندازه گیری میزان بهره وری پنل ها محاسبه می شود.

مورد دیگر شکل های متنوع پنل های سقفی در داخل بازار بوده است که مصرف کننده بر اساس سلیقه خود یک طرح را برای خود می تواند انتخاب کرده و از آن در جهت تامین روشنایی محیط استفاده کند. پنل های دایره ای شکل بیشتر از نوع مربعی در بازار به فروش می رسند. عامل دیگر پنل ها ال ای دی راحتی بصری آن ها بوده است که روشنایی این پنل ها باعث آرامش و احساس راحتی چشم می شوند در انتخاب پنل ها مشتریان به این مورد هم دقت دارند.

UGR یکی دیگر از معیار ها انتخاب پنل می باشد که این مورد زاویه دید، محیط نصب، پس زمینه و محل نصب پنل در ارتباط است که بیاد در انتخاب پنل به این موارد هم دقت کرده سپس پنل را تهیه کرد.

تامین کننده پنل سقفی ال ای دی ۲۰W

تامین کننده پنل سقفی ال ای دی 20W تامین کننده پنل سقفی ال ای دی ۲۰ وات این محصول را با روش ها متعددی می تواند تهیه کند یکی از این روش ها سفارش مستقیم پنل بوده است که در این صورت پنل با هزنیه مقرون به صرفه به دست مصرف کننده خود می رسد. روش دیگر برای به دست آوردن پنل ال ای دی سفارش عمده آن بوده که در این صورت هم پنل به قیمت کارخانه به دست مصرف کننده می رسد.

تامین پنل سقفی LED همان طور که گفته شد این چراغ را به روش ثبت سفارش هم می تواند تهیه کند که مشتری هم در وقت و هم در هزینه ها خود صرفه جویی می کند از طرفی دیگر محصول با کیفیت را به دست می آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.