خرید بهترین پنل ال ای دی چوبی صادراتی

پنل ال ای دی منبع بسیار خوبی برای روشن کردن فضاهای گوناگون است که مزایای زیادی نسبت به چراغ های دیگر دارد.این پنل هم کیفیت خوبی دارند هم نسبت ب دیگر چراغ ها انرژی کمتری مصرف میکنند.ب علت مزایای زیادی ک دارد باعث شده در بازار با تقاضای زیادی رو ب رو شود.مراکز گوناگونی برای خرید پنل ال ای دی چوبی صادراتی وجود دارد که محصولی با کیفیت و در طرح های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهند.

خرید بهترین پنل ال ای دی چوبی صادراتی

مدل های مختلف پنل ال ای دی چوبی

مدل های مختلف پنل ال ای دی چوبی با توجه ب نیاز های گوناگونی که افراد برای استفاده از پنل در مکان‌های مختلف دارند پنل های متنوعی در اندازه های گوناگون تولید و در بازار عرضه میشود.مدل های گوناگونی ک از این پنل‌ها در بازار وجود دارد شامل موارد زیر است:

 • پنل های مستطیلی یا مربعی که ابعاد انها ۳۰×۳۰،۶۰×یا۳۰×۶۰،۳۰×۱۲۰میباشد. اغلب پنل‌هایی که در بازار هستند به شکل های مختلف هستند.
 • پنل‌هایی که هم دارای ابعاد بزرگ هستندو هم ابعاد کوچکی دارند. پنل هایی ک ابعاد کوچکی دارند برای مکان هایی مثله راهروها ،راه پله،در بیمارستانها،در اتاق خواب و…کارایی دارند که ب صورت توکار و روکار مورد استفاده قرار میگیرند.
 • پنل‌هاط دایره ای ک ابعاد بزرگی دارند معمولا ب طور معلق نصب میشوند.
 • پنل های Edge light،در این نوع پنل ،منبع نور در دور پنل قرار میگیرد و از کنار پنل وارد شده و از سطح آن خارج میشود. این پنل هم طرفداران خود را دارد.
 • پنل های Back light،در این پنل ها،منبع نور در پشت پنل قرار میگیردو هنگام نصب با عمق بیشتری توی کار میرود.
 • پنل‌های ال ای دی سه حالته دورنگ ،که رنگ آن بوسیله خاموش و روشن کردن کلید تغییر شکل میدهد.
 • پنل های ال ای دی هم دارای بدنه محکمی هستند هم مقاوم هستند و هرکدام با طراحی خاص خود برای کاری استفاده میشود و حتی در فضاهای بسته و بدون رطوبت هم مناسب هستند.
 • پنل ال ای دی سقفی
 • پنل ال ای دی گرد
 • پنل ال ای دی روکا
 • پنل ال ای دی توکار

مهمترین ویژگی پنل ال ای دی چوبی

مهمترین ویژگی پنل ال ای دی چوبی اگر برای تامین نور فضای مد نظر خود به دنبال انتخاب پنل ال ای دی باکیفیت هستید، قطعا پنل نوری ال ای دی چوبی یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. چرا که این محصول به دلیل دارا بودن ویژگی های مانند موارد زیر از جمله بهترین محصولات موجود در میان ما محصولات الکترونیکی تابشی می باشد.

استفاده از لامپ های ال ای دی با کیفیت و پر نور در پنل ال ای دی، ایجاد نور فراتر از انتظار را در این محصولات فراهم آورده است. از این رو باید گفت مقدار شار نوری این محصولات در حدود ۳۸۰۰ تا مقادیر بالاتر قرار می گیرد تا امکان استفاده از آن در محیط هایی با مقدار نور مورد نیاز متفاوت فراهم شود. غالباً این نوع از پنل ها در رنگ نور آفتابی و مهتابی عرضه می شوند، که هر کدام از آنها قابلیت ایجاد نوری با ثبات و یکدست را فراهم می آورد. از این رو باید گفت نور حاصل از استفاده این پنل ها دارای نویز نمی باشد و به چشم نیز آسیب نمی رساند.

مراکز فروش پنل ال ای دی چوبی

مراکز فروش پنل ال ای دی چوبی فروش پنل چوبی با ویژگیهای منحصر ب فردی که هرکدام دارند باعث شده هم در بازارهای داخلی متقاضی داشته باشد و هم ب بازارهای خارجی صادر بشود که پنل ال ای دی صادراتی ب بازارهای خارجی هم متقاضیان خاص خود را دارد. فروش این محصول در کیفیت بالا و با قیمت مناسب و ارزان در طرح های متنوع انجام میشود.

در فروشگاهایی ک به کار فروش این پنل میپردازند هم این محصول ب صورت تکی فروخته میشود و هم ب صورت عمده و این پنل در طرح و نقش و نگار متنوع است اما مدل ها همه چوبی هستند و با قیمت مناسب و ارزان این پنل را در اختیار متقاضیان قرارمیدهد.مشتریان میتوانند این پنل‌ها را خریداری کنند و از مزایای آن همچون کاهش مصرف برق و باز دهی بسیار بالای آن بهره مند بشوند. مشتریان برای سفارش این نوع پنل میتوانند ب صورت حضوری ب هریک از فروشگاهای سراسر ایران مراجعه کنند یا اگر برایشان مراجعه حضوری برایشان میسر نیست میتوانند ب صورت آنلاین محصول را انتخاب کنند و سفارش بدهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.