در صورتی تولید کننده پنل ال ای دی تلاش کند آن را با جنسی مرغوب و طرح های مدرن وارد بازار کند می تواند با جلب اعتماد مشتریان میزان خرید محصول و نیز سود خود را بیشتر نماید. اگر خریدار و فروشنده پنل ال ای دی کناف هستید بهتر است به این تولید کنندگان به طور مستقیم مراجعه کنید تا هم پنل با کیفیت به دست آورید و هم اینکه هزینه های خرید کمتری متحمل شوید.

تولید کننده پنل ال ای دی کناف

دوام بسیار بالای پنل ال ای دی

دوام بسیار بالای پنل ال ای دی پنل ال ای دی از چراغ های جدید و مدرن است که کاربرد زیادی دارد و یکی از دلایل آن دوام خوب و مناسب این محصول است. پنل ال ای دی در مقایسه با دیگر لامپ های موجود در بازار مانند لامپ های رشته ای دوام بسیار بالایی داشته و در نتیجه عمر بیشتر و طولانی تری دارد.

همین مسئله موجب شده است تا در برخی از مکان‌ هایی که نمی توان زود به زود لامپ و روشنایی را تعویض کرد، استفاده از پنل LED بادوام در اولویت قرار گیرد. بسیاری از پنل های LED ها پنجاه برابر لامپ های رشته ای دوام و مقاومت دارد و می تواند حدود پنجاه هزار ساعت عمر کند. دوام پنل ال ای دی بیش از بیست برابر هالوژن های معمولی و همچنین حدود ده برابر CFL می باشد.

هر چه از پنل ال ای کمتر استفاده شود دوام و عمر بیشتری خواهد داشت مثلا اگر در شبانه روز هشت ساعت از آن استفاده شود حدود هفده سال دوام می آورد. حتی اگر از این پنل زیاد هم استفاده شود باز هم دوام خوبی دارد مثلا اگر در روز 12 ساعت روشن بماند دوامی بیش از ده سال خواهد داشت.

میزان نور فراوان پنل ال ای دی مربع

میزان نور فراوان پنل ال ای دی مربع انواع پنل ها و از جمله پنل ال ای دی مربع بر خلاف دیگر لامپ ها افت نور به ندرت و یا اصلا اتفاق نمی افتد. که خود مزیت بزرگ این پنل محسوب می شود و خریداران آن را افزایش می دهد. پنا ال ای دی کیفیت نور بسیار بالایی داشته و نور آن فراوان است و شدت نور پنل قابل تنظیم می باشد.

این پنل ها در عین داشتن نور زیاد اما باعث صرفه جویی در مصرف برق هم می شود و عمر زیادی دارد. میزان نور فراوان پنل ال ای دی مربع می تواند بر اساس نیاز و در شرایط مختلف تنظیم گردد. نور پنل ال ای دی به گونه ای است که به چشم آسیب نمی رساند و دارای طیف رنگی نور بدون استفاده از فیلتر هم می باشد.

مرکز خرید پنل ال ای دی کناف

مرکز خرید پنل ال ای دی کناف برترین مراکز مرکز خرید پنل ال ای دی کناف عمده و جزئی کجاست؟

تولید پنل ال ای دی کناف در برخی کارخانجات تولید لوازم برقی انجام می گیرد و رونق خوبی دارد، زیرا استفاده و کاربرد زیادی دارد و از این رو خرید و فروش انواع پنل ال ای دی و پخش عمده آن هم بازار پردرآمدی داشته و توسط مراکز فراوان انجام می شود.

اولین و اصلی ترین مرکز خرید پنل LED کناف تولید کنندگان هستند که به کمک تجهیزات لازم و با فراهم کردن مواد اولیه مرغوب به تولید انواع پنل و از جمله پنل ال ای دی چوبی باکیفیت می پردازند و آن را با قیمت ارزان در بازار پخش کرده و به فروش می رسانند. با خرید پنل از آنها به دلیل اینکه دست واسطه ها کوتاه است، قیمت کمتری پرداخت می شود و پنل مرغوب نصیب آنها می گردد.

از دیگر مرکز خرید پنل ال ای دی سایت های معتبر اینترنتی و از جمله سایت حاضر است که با خرید از آنها پنلی با جنس خوب در اسرع وقت به دست خریداران می رسد. همچنین به علت اینکه در خرید مجازی دلالی وجود ندارد تا موجب افزایش قیمت پنل شود، هزینه خرید آن کم می شود و از این رو روشی مقرون به صرفه برای خرید و عرضه پنل LED کناف است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *