تولید کننده پنل ال ای دی سقفی روکار

همواره یکی از دغدغه های طراحان داخلی، ایجاد هماهنگی بین اجزاء و عناصر شکل دهنده به فضاست، به نحوی که روح حاکم بر فضا به وحدتی برسد و هویت فضا شکل گیرد؛ یکی از اجزاء تاثیر گذار بر این ماهیت یکپارچه نور و منبع تامین روشنایی است. در گذشته از آنجا که چراغ‌ها بر مبنای نیازهای عملکردی طراحی می شدند معیار زیبایی برای آنها چندان مطرح نبود اما امروزه این موضوع نیز مدنظر قرار گرفته است و طراحی پنل ال ای دی سقفی روکار از جمله این تمهیدات برای هماهنگی و زیبایی بیشتر است.

تولید کننده پنل ال ای دی سقفی روکار

انواع پنل ال ای دی با توجه به نوع نصب

انواع پنل ال ای دی با توجه به نوع نصب تنوع پنل های ال ای دی به طراحان کمک می کند تا گزینه هایی برای انتخاب داشته باشند. عموما یک طراح حرفه ای همواره به دنبال یک راه حل نیست بلکه از میان گزینه ها با توجه به شرایط بهترین ها را انتخاب می کنند. به همین دلیل تنوع پنل ها یک امتیاز محسوب می شود. این پنلها از نظر شکل به دو صورت مستطیلی و دایره ای تولید می شوند که نور ساطع شده از آنها به سه صورت (نور از لبه، نور از پشت و سه حالته) می باشد.

پنل های ال‌ای‌دی دارای اجزایی مانند قاب، دیفیوزر، صفحه هدایت کننده نور، صفحه بازتابنده نور، اسفنج جاذب ضربه و کاور پشتی هستند که همه این لایه ها به موازات همدیگر و در کنار یکدیگر قرار می گیرند و ضخامتی برای پنل ایجاد می کنند که این ضخامت گاهی در میان پنل های سقف کاذب پنهان می شود و در سطح تمام شده‌ی سقف ضخامت دیده نمی شود اما در حالت دیگر این پنل بر روی سطح نهایی پوشش سقف قرار می گیرد بنابراین پنل ها از نظر محل و نوع نصب به سه دسته‌ی زیر تقسیم می شود که عبارتند از:

  • پنل روکار: این نوع نصب آزادی عمل بیشتری برای نصب به نصاب می دهد و قاب بیرونی پنل دیده می شود پس باید به رنگ و شکل قاب توجه شود.
  • پنل معلق: در این شیوه نصب به دلیل اینکه پنل ال ای دی از سقف فاصله می گیرد، ارتفاع پنل معلق قابل تنظیم است.
  • پنل توکار: این پنل ها باید با دقت در میان پنل های سقف کاذب جانمایی شوند و تمهیدات لازم برای تحمل وزن پنل ال ای دی توسط پنل های سقف کاذب در نظر گرفته شود.

نکات مهم هنگام خرید پنل‌ال ای دی

نکات مهم هنگام خرید پنل‌ال ای دی از آنجا که بحث روشنایی و منبع تامین نور صرفاً موضوعی ظاهری نیست، علاوه بر توجه به شکل ظاهری باید با متخصصین این امر در خصوص ویژگی های فنی نیز مشورت شود؛ موضوعاتی که در هنگام خرید پنل ال ای دی بر انتخاب تاثیرگذار هستند می توان به دو دسته تقسیم کرد که عبارتند از :

نکات فنی

  • میزان محافظت پنل در برابر گرد و غبار و رطوبت که با عدد IP مشخص می شود.
  • رنگ نور و میزان روشنایی حاصل از پنل و بازده درخشانی آن
  • نوع درایور و صفحه هدایت کننده نور

نکات غیر فنی

  • قیمت پنل: معمولا پنل های ارزان قیمت، معمولا از کیفیت پایینی برخوردارند و به زودی کارائی خود را از دست می دهند.
  • اندازه پنل: انتخاب اندازه پنل باید متناسب با محل نصب انجام گیرد.
  • گارانتی: خرید پنل های ال ای دی از شرکت های معتبر دارای گارانتی، باعث اطمینان بیشتر از کیفیت پنل ها می شود.

فروش عمده پنل ال ای دی سقفی روکار

فروش عمده پنل ال ای دی سقفی روکار از آنجا که میزان روشنایی پنل موضعی است بنابراین تعداد بیشتری از آنها باید در یک فضا نصب شود تا نور موضعی و ملایم آنها به صورت یکنواخت فضا را روشن کند، ما به عنوان تولید کننده‌ی معتبر پنل ال ای دی می توانیم در زمینه ی فروش پنل روکار، مشاوره لازم را به شما ارائه نماییم و تعداد مورد نیاز پنل برای فضاهای وسیع را به صورت عمده و با قیمت مناسب، برای شما تامین نماییم. از آنجا که قیمت پنل سقفی ارتباط مستقیم با کیفیت آن دارد تمام تلاش ما آنست که با کیفیت ترین پنل ها را با مناسب ترین قیمت و به همراه گارانتی به شما عرضه نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.