تولید کننده پنل ال ای دی دکوراتیو روکار گرد

پنل ال ای دی روکار گرد یکی از انواع پنل های موجود در بازار می باشد که برای موارد متعدد مانند استفاده در منازل ادارات و مکانهای عمومی گزینه بسیار خوبی می باشد تولید کننده پنل ال ای دی روکار امروزه انواع متفاوتی از این محصول مانند پنل گرد و مربعی و مستطیلی را در اختیار مشتریان قرار می دهد این تولید کننده پنل ها را در اندازه های متفاوت و قطر های مختلفی به دست مصرف کنندگان می رساند.

تولید کننده پنل ال ای دی دکوراتیو روکار گرد

انواع پنل ال ای دی با توجه به نوع نصب

انواع پنل ال ای دی با توجه به نوع نصب امروز انواع مختلفی از پنل ال ای دی در بازار موجود هستند که با توجه به شکل ظاهری دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند اما در بعضی از موارد طریقه نصب آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد برای مثال اگر بخواهیم به انواع پنل ال ای دی بر اساس نوع نصب بپردازیم می‌توان گفت انواع مختلف این محصول دارای دو نوع نسبت هستند:

 1. پنل توکار: پنل توکار همانطور که از نامش پیداست به یکی از انواع پنل های گفته می شود که در داخل سقف کار گذاشته می‌شود و به صورت کلی دارای سطحی مسطح با سقف است انواع مختلف پنل توکار برای موارد متعددی استفاده می شوند و به دلیل دارا بودن سطح یکسان با سقف به هیچ عنوان در ورزشگاهها و یا مکان های عمومی مشکلی ایجاد نمی کنند به همین واسطه می توان گفت این محصول به یکی از بهترین محصولات برای مکان های عمومی تبدیل شده است. برای نصب انواع مختلف پنل توکار در ابتدا از گردبر برای سوراخ کردن سقف استفاده می کنند. گردبرها دارای اندازه های متفاوتی هستند که اندازه گردبر با توجه به اندازه پنل در نظر گرفته می شود و سپس پس تمامی اعضای این محصول در داخل سقف قرار میگیرد و تنها سطح مسطح از آن که نور از آنجا ساطع می شود در سقف قابل مشاهده است‌.
 2. پنل روکار: انواع مختلف پنل ال ای دی دکوراتیو از انواع پنل های روکار می باشند که با کیفیت بسیار بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته اند. پنل روکار همانطور که از نامش پیداست دارای حالتی می باشد که کاملاً روی کار بر روی سقف مورد استفاده قرار گرفته است و دارای سطح نسبتاً برجسته ای است استفاده از این محصول برای منازل کاربرد بیشتری نسبت به محصول قبلی دارد و زمانی که افراد می‌خواهند آن را نصب کنند از روشهای استفاده می کنند تا محصول مورد نظر بر روی سقف نصب گردد و به داخل سقف وارد نشود.

مشخصات پنل ال ای دی روکار گرد

امروزه انواع متفاوتی از پنل ال ای دی روکار در بازار موجود می باشند که پنل گرد را میتوان یکی از آنها دانست به صورت کلی این محصول دارای مشخصاتی است که آن را از سایر انواع محصولات متمایز می سازد و همین موضوع باعث می شود محصول مورد نظر برای مدت زمان بیشتر قابل استفاده باشد و خریداران بیشتری را در بازار به خود اختصاص دهد از جمله برخی از مشخصات پنل ال ای دی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید شده در دو نوع: یکی از مهمترین مشخصاتی که درباره انواع مختلف این محصول می‌توان به آن پرداخت این است که محصول مورد نظر در دو نوع مختلف آفتابی و مهتابی تولید شده است و به همین دلیل خریداران می‌توانند با توجه به نیاز خود انواع مختلف این محصول را خریداری نموده و رنگ های متفاوتی از آن را در دکوراسیون داخلی منازل خود مورد استفاده قرار دهند.
 • زاویه تابش مناسب: پنل ال ای دی گرد دارای زاویه تابش بسیار مناسبی می باشد به گونه‌ای که زمانی که این محصول در محلی نصب می شود می تواند به صورت ۳۶۰ درجه فضا را به صورت کامل روشن کند و به همین واسطه به عنوان یکی از بهترین محصولات برای روشنایی فضا به شمار می رود، این در حالی است که برخی از روشن کننده هایی که امروز در بازار مورد استفاده قرار می گیرند از کیفیت و زاویه تابش مناسبی برخوردار نیستند.
 • مصرف انرژی کم: یکی دیگر از مشخصات این محصول که در این جا می توان به آن پرداخت این است که انواع مختلف این محصولات دارای میزان مصرف انرژی بسیار کمی هستند و به همین دلیل استفاده از آنها از نظر اقتصادی کاملا به صرفه میباشد. به صورت کلی می توان گفت با استفاده از انواع مختلف پنل روکار می‌توانید در حدود ۵۰ درصد در هزینه های برق منزل خود صرفه جویی کنید.
 • نور زیاد: این محصول دارای میزان نور بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل می‌تواند فضای موجود را تا حدود زیادی روشن نماید و به همین دلیل می‌توان گفت این محصول به عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار شناخته می‌شود و خریداران زیادی را به خود اختصاص می دهد.

نکات مهم هنگام خرید پنل‌ال ای دی

نکات مهم هنگام خرید پنل‌ال ای دی با توجه به رونق و رواج بسیار زیاد خرید پنل ال ای دی در بازار امروزه برند های مختلف و گوناگونی در زمینه فروش انواع مختلف این محصولات و فعالیت دارند و محصولات مورد نظر مشتریان را با کیفیت بسیار بالا در اختیار آنها قرار می دهند اما در قسمت نکاتی می‌تواند در هنگام از خرید پنل ال ای دی بسیار کمک کننده باشد و به شما کمک کند تا برندهای با کیفیتی از این محصول را خریداری کنید برای مثال:

 1. اولین و مهمترین نکته در هنگام خرید پنل ال ای دی این است که این محصول باید دارای ضمانت نامه و یا گارانتی باشد به صورت کلی می توان گفت انواع مختلف این محصولات دارای یک الی دو سال ضمانت نامه هستند که بدیهی است که هر چه میزان ضمانت نامه محصول موردنظر بیشتر باشد کیفیت آن تضمین شده است و می‌توان گفت این محصول از کیفیت بالاتری برخوردار است به همین دلیل دقت کنید که محصول مورد نظر شما حتماً دارای ضمانت نامه باشد.
 2. یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید این محصول باید مد نظر قرار دهید این است که همانطور که در بالا نیز به این مسئله اشاره شد این محصول در دو نوع آفتابی و مهتابی به بازار ارائه می شود و دارای رنگ های زرد و یا سفید است و نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که استفاده از رنگ زرد به تنهایی و یا استفاده از رنگ سفید به تنهایی می تواند به سلامت چشم های شما آسیب وارد کند و همچنین میزان نور خوبی را نداشته باشد این در حالی است که اگر سعی کنید از انواع مهتابی و آفتابی این محصول به صورت یکی در میان استفاده کنید کیفیت محصول بالاتر خواهد رفت و برای چشم های شما آسیب ایجاد نخواهد شد.
 3. پنل ال ای دی باکیفیت معمولاً در برندهای شناخته شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد و به همین دلیل دقت به برند محصول می تواند تا حدود زیادی کمک‌کننده باشد. برای مثال اگر سعی کنید محصول مورد نظر خود را از برندهای با کیفیت و شناخته شده در بازار خریداری کنید کیفیت محصولات تا حدود زیادی برای شما بهتر خواهد بود و بهتر است از خرید برند های ناشناخته تا حدود ممکن خودداری کنید.

مقایسه پنل ال ای دی با چراغ های فلورسنت

در زمان های قدیم استفاده از انواع مختلف چراغ های فلورسنت رونق و رواج بسیار زیادی داشته اند و متفاوت آن در بازار به فروش می رسیدند اما کم کم با توجه به مشکلات متعدد این چراغ ها استفاده از آنها تا حدود زیادی محدود شد و پنل ال ای دی جایگزین این محصول شد به صورت کلی اگر بخواهیم به مقایسه‌ی کلی برای پنل ال ای دی و چراغ های فلورسنت بپردازیم می توان گفت این محصولات دارای تفاوت های زیر می باشند:

 • یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که درباره این محصولات می توان به آن اشاره نمود این است که چراغ های فلورسنت و معمولاً از جیوه به عنوان ماده اولیه موجود در خود استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود این محصول از کیفیت چندان مناسبی برخوردار نباشد و استفاده از آن برای مدت زمان طولانی می تواند آسیب های بیشماری به بدن وارد نماید برای مثال باعث سرطان های مختلف در بدن انسان شود اما پنل ال ای دی به هیچ عنوان برای بدن ضرری ندارد و در آن از جیوه به عنوان ماده اولیه استفاده نشده است.
 • یکی دیگر از تفاوت‌های این محصولات را می‌توان در میزان استفاده از برق دانست به صورت کلی پنل ال ای دی دارای میزان مصرف بسیار پایین است اما انواع مختلف چراغ های فلورسنت دارای میزان بالاتری از مصرف برق می باشد و به همین دلیل استفاده از آنها از نظر اقتصادی چندان به صرفه نمی باشد و باعث بیشتر شدن هزینه های برق خانوار می شود.
 • شکل ظاهری این محصول را می توان یکی دیگر از تفاوت های آنها دانست. انواع مختلف چراغ های فلورسنت دارای حالت کاملاً کشیده هستند که به شکل مهتابی شبیه است اما پنل های ال ای دی دارای حالت کوچکتر و کوتاه‌تری هستند و شکل ظاهری آنها کاملاً با انواع مختلف چراغهای فلورسنت متفاوت است.

ابعاد مختلف پنل ال ای دی روکار گرد

ابعاد مختلف پنل ال ای دی روکار گرد پنل ال ای دی رو کار در ابعاد مختلف و متفاوتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد به صورت کلی اگر بخواهیم این محصول را بر اساس ابعاد اندازه گیری کنیم می توان گفت این محصول دارای ابعاد زیر میباشد:

 • در ابتدا این محصول دارای ابعاد کاملاً کوچکی می باشد که معمولاً برای استفاده به عنوان چراغ خواب مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در نورپردازی هایی که در زیر کابینت ها استفاده می شود از انواع مختلف پنل های کوچک استفاده می شود. به صورت کلی می توان گفت قطر پنل ال ای دی کوچک در حدود ۵ الی ۷ سانت می باشد.
 • یکی دیگر از ابعاد این محصول را می‌توان پنل های متوسط دانست که استفاده از آنها برای نورپردازی داخلی منازل و ادارات کاربرد بسیار زیادی دارد و معمولاً قطر ان است حدود ۱۰ الی ۱۵ سانت می رسد، البته در بعضی از موارد برای منازل بزرگتر از قطر ۲۰ سانتیمتر محصول نیز استفاده می شود.
 • در انتها می توان به ابعاد بزرگ چراغ های ال ای دی روکار اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و به واسطه دارا بودن اندازه بزرگ میزان نوردهی بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند این محصولات در مکان های عمومی مانند ورزشگاه ها و یا مترو ها مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند فضای بسیار زیادی را روشن کنند‌. این ابعاد پنل ال ای دی گرد دارای میزان استفاده بیشتری از برخی هستند و به همین دلیل استفاده از آنها در منازل چندان به صرفه نیست به علاوه قیمت آن‌ها نسبت به دو نوعی که در بالا به آنها اشاره شد بسیار بالاتر است و به همین دلیل بسیاری از خریداران توان مالی مورد نظر برای خرید محصول را نخواهند داشت.

خصوصیات پنل ال ای دی روکار باکیفیت

پنل ال ای دی روکار با کیفیت باید دارای خصوصیاتی باشد تا بتوان گفت این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد برای مثال یکی از مهم ترین خصوصیاتی که درباره این محصول می‌توان به آن اشاره نمود این است که بسته بندی این محصول باید کاملاً محکم و مقاوم و با کیفیت باشد و به این واسطه محصول مورد نظر به خوبی حفظ شود زیرا در صورتی که محصول در بسته بندی های بی کیفیت به دست مصرف کنندگان برسد امکان آسیب رسیدن به آن در طول مسیر بسیار زیاد است و کیفیت محصول تا حدود زیادی زیر سوال خواهد رفت.

یکی دیگر از خصوصیاتی که درباره این محصول وجود دارد این است که محصول مورد نظر باید دارای رده بندی مصرف انرژی باشد زیرا انواع متفاوت این محصول معمولاً دارای رده بندی هایی هستند که با نگاه کردن بر روی کارتون این محصول می توانید به رده بندی انرژی آن پی ببرید و بهتر است این محصول در رده بندی انرژی آ قرار گرفته باشد.

شرکت پخش پنل ال ای دی سرامیکی روکار گرد

شرکت پخش پنل ال ای دی سرامیکی روکار گرد شرکت پخش پنل ال ای دی سرامیکی روکار انواع مختلفی از این محصول را با کیفیت بسیار بالا و در اندازه های گوناگون در اختیار مشتریان در سراسر نقاط ایران قرار می دهد این شرکت پخش سعی می‌کند محصولات را به روش‌های متفاوتی به دست مصرف کنندگان برساند تا محصول مورد نظر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و خریداران بتوانند به محصول مورد نظر با بهترین کیفیت دسترسی پیدا کند.

برای خرید محصول مورد نظر خود از شرکت پخش پنل ال ای دی روکار می توانید محصول را با بهترین کیفیت از طریق سایت اینترنتی ما سفارش دهید و آنرا طی چند روز کاری در محل مورد نظر با ضمانت نامه و گارانتی تحویل بگیرید، به این واسطه در هزینه های شما تا حدود زیادی صرفه جویی خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.