تولید انواع پنل LED سقفی روکار در بسیاری از کارخانجات کشور انجام می گیرد، و این امر باعث اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بسیاری از جوانان کشور شده است. کارخانجات تولیدی کشور با مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه یک این محصول را تولید می نمایند. پنل های سقفی روکار در مدل ها و همینطور درطرح های بسیار گوناگون و تولید می گردد، این طرح‌ها به گونه ای می باشد که با سلیقه و زائقه همه مشتریان و مصرف کنندگان هم‌خوانی دارد.

تولید انواع پنل LED سقفی روکار

دلایل محبوبیت انواع پنل ال ای دی

دلایل محبوبیت انواع پنل ال ای دی در مورد دلایل محبوبیت انواع پنل ال ای دی می‌خواهیم نکاتی را ذکر نماییم، چون این پنل ها معمولاً دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشند و مردم تمایل دارند که از این محصولات برای افزایش زیبایی و تنوع دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه خود استفاده نمایند.

علاوه بر این این پنل ها معمولاً دارای عمرمفید بسیار بالایی می باشند و دوام و ماندگاری آنها نسبت به لامپ های معمولی بسیار بالا میباشد و مصرف کنندگان ترجیح می دهند این محصولات را جایگزین لامپ‌های معمولی نمایند. یکی دیگر از ویژگی‌های برتر پنل‌ها نوردهی بالا ی آنها می باشد.

شایان ذکر است هنگامی که این پنل ها را در مکان‌های بسیار بزرگ نصب می نمایند به دلیل اینکه نور دهی آنها فوق العاده بالامی باشد معمولاً مکان بسیار روشن و و همین طور در ازای نوری که این پنل ها از خود منتشر می کنند معمولاً مصرف انرژی آنها در مقایسه با لامپ های معمولی و غیر استاندارد بسیار پایین می باشد.

معمولاً پنل های ال ای دی که روشن میشوند حرارت و گرمای بیش از اندازه در اطراف آنها وجود ندارد و بدین طریق باعث گرم شدن فضای خانه نمی شوند. علاوه بر این با توجه به اینکه عمر مفید این محصولات بسیار بالا می باشد و اگر این محصولات خراب شوند معمولاً هزینه تعمیرات و نگهداری آن بسیار پایین می باشد.

آشننایی با متریال ساخت پنل ال ای دی

آشننایی با متریال ساخت پنل ال ای دی برای اینکه بتوانیم با ویژگی ها و مشخصه های پنل های ال ای دی آشنا شویم حتما باید با متریال ساخت پنل ها آشنا شویم. این محصولات معمولا از تراشه های بسیار زیادی ساخته شده است و کارکرد این تراشه ها به گونه ای می باشد که نور را به اطراف منتشر می کند.

علاوه بر این معمولا پنل ها دارای قلاب و زنجیرههایی برای نصب این محصولات بر روی سقف ها و دیوارها می باشند. صفحه ای به نام صفحه انعکاسی در پنل ال ای تعبیه شده است که که باعث می‌شود کیفیت نور تولید شده افزایش پیدا کند و این صفحه معمولاً از مواد نانو تشکیل شده است.

شایان ذکر است که این محصول از یک صفحه دیگری به نام دیفوزر ساخته شده که کار این لایه را به این صورت می باشد که نورها را به صورت یکنواخت به همه اطراف منتشر می‌کند. علاوه بر این منبع نوری در این محصولات تعبیه شده که مواد بسیار با کیفیت تولید و ساخته شده است.

قاب پنل معمولاً یکی از اجزای مهم این محصول می باشد و از انتشار نور و گرما به بیرون پنل خودداری می‌کند جنس این قاب ها معمولا از آلومینیوم می باشد البته امروزه برای تولید این قابهای پنل از مواد pvc نیز استفاده می گردد چگونه هزینه خرید این مواد بسیار پایین باشد.

مراکز توزیع پنل LED سقفی روکار

مراکز توزیع پنل LED سقفی روکار مراکز توزیع پنل ال ای دی سقفی روکار این محصولات را به همه مراکز فروش و همینطور بازار های سراسر کشور ارسال می کنند. به دلیل اینکه تولید پنل ال ای دی در کشور انجام می‌گیرد این مراکز پخش به صورت گسترده و روزانه فعالیت می‌کنند تا محصولات در موعد مقرر به دست مصرف کنندگان برسد. قیمت پنل سقفی در مراکز فروش با توجه به مدل ها و همینطور کیفیت مواد اولیه آن متفاوت می باشد. البته توزیع پنل LED به مقصد کشورهای خارجی نیز انجام می‌گیرد چون صادرات این محصول هم بسیار گسترده و در سطح عمده و کلی صورت می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *