تولیدی پنل ال ای دی چوبی

تولیدی پنل ال ای دی چوبی این محصولات را در طرح های بسیار شیک و ابعاد گوناگون ساخته و سپس به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. باید بیان نمود، شرکت تولید پنل ال ای دی جذاب ترین مدل ها را آماده می کند که بیشتر به صورت روکار در مکان ها مختلفی به کار می روند. قابل ذکر است، فروش پنل ال ای دی را نیز کارخانه سازنده به صورت عمده انجام می دهد.

تولیدی پنل ال ای دی چوبی

مراحل تولید پنل ال ای دی چوبی

مراحل تولید پنل ال ای دی چوبی درباره مراحل تولید پنل ال ای دی چوبی چه می دانید؟ عموماً از چوب های متنوع به ویژه درختان کاج، بامبو، گردو، گیلاس و … در این عرصه استفاده می نمایند. البته امروزه از ام دی اف هم به شکل وافری کار می گیرند که هم ارزان تر تمام می شود و نیز تنوع بیشتری در رنگ و طرح هم دارد.

در کل، کارخانه سازنده ابتدا چوب ها را به قطعات متفاوت بر اساس مدلی که قصد طراحی دارد، برش می زند. آنها را سپس به وسیله چسب و میخ های متعدد به هم دیگر‌ وصل می نماید. پس از این کار، می گذارند تا برای مدت زمانی، قطعات برش خورده خوب به هم بچسبند.

دست آخر رنگ آمیزی انجام می شود و سپس آنها را در بسته بندی های متنوع جای می دهند. چنین کالاهایی در سایزهای متنوعی تولید می گردند و برای مکان های گوناگونی از جمله راهرو، اتاق نشیمن، دفتر کار، اتاق مطالعه و غیره مناسب اند. آنها هم برای سقف و نیز دیوار بسیار خوب بوده و محیطی با دکوراسیون خاص را ایجاد می کنند.

به هر حال، شرکت سازنده با در نظر گرفتن سفارش مشتریان در مدل های متنوع پنل های یاد شده را تولید می نماید.

فروش عمده پنل ال ای دی چوبی

فروش عمده پنل ال ای دی چوبی بزرگترین مرکز، فروش عمده پنل ال ای دی چوبی را انجام می دهد. مشتریان آن اغلب صادر کنندگان و یا افرادی هستند که در بازار به فروش تکی محصول می پردازند. قابل یاد ‌آوری است که هر کدام از پنل ها به صورت ساده و طرح دار، در سایزهای متنوع و به شکل رنگ های گوناگون ارائه می گردند.

نکته بعدی که باید به آن پرداخت، عرضه به شکل آنلاین می باشد. با این حساب، شما به عنوان خریدار می توانید از هر گوشه کشور نوع درجه یک را سفارش داده و سریع هم آن را در مدت زمان تعیین شده، تحویل بگیرید. این کار بدون هزینه های اضافه، در کمترین زمان و تنوع بالا امکان پذیر است.

ولی جهت ارائه دادن سفارش، می توانید با شماره های واحد فروش همین مجموعه تماس بگیرید و سوال هایی که دارید را نیز مطرح کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.