توزیع کننده پنل ال ای دی دور شیشه

توزیع کننده پنل ال ای دی دور شیشه انواع مدل های محصول را با بهترین کیفیت و قیمت به صورت آنلاین در اختیار مشتریان می گذارد تا خریداران سراسر کشور بتوانند با دست بازی سفارش محصول را انجام دهند.

پنل ال ای دی نسل جدیدی از چرغ های روشنایی است چون دارای تکنولوژی متفاوت و طراحی مدرن می باشد و توانسته جایگزین تمام چراغ ها مانند چراغ های فلورسنت، معمولی و…شود و محیط دلپذیری را تقدیم فضای مورد نظر می کند.

توزیع کننده پنل ال ای دی دور شیشه

اطلاعاتی درباره پنل ال ای دی

اطلاعاتی درباره پنل ال ای دی پنل ال ای دی نور بیشتری نسبت به دیگر چراغ های روشنایی دارد چون تراشه های آن زیادتر از دیگر لامپ های با تکنولوژی LED می باشد پنل ال ای دی دارای قاب آلومینیومی است به همین دلیل سبک وزن می باشد و دارای سه لایه است و از مهم ترین اجزای این چراغ ها قاب پنل است که از هدر رفتن نور جلوگیری می کند صفحه هدایت کننده نور، چیپ های LED و دیفیوزر از لایه های داخل پنل های ال ای دی می باشند.

کار توزیع نور به صورت مساوی و یکنواخت توسط دیفیوزر انجام می شود ایمنی بالایی دارد چون توسط هیت سینک تجهیز شده است دیفیوزر و صفحه هدایت کننده با هم کار می کنند تا نور یکنواختی ایجاد شود تکنولوژی استفاده شده در ساخت این نوع چراغ ها باعث شده بتوانند بدون لرزش نور به صورت آنی کار کنند از آرسنید، آلومینیوم و گالیوم برای ساختن چیپ های ال ای دی استفاده می کنند.

پنل های led دارای نوری ساده، نازک و شیک هستند و شما می توانید با توجه به شرایط مختلف و نیاز خود نور آن را تنظیم کنید به همین دلیل در برابر نور ناخوشایند و خیره کننده از چشم محافظت می کند دارای قاب آلومینیومی و سیستم حرارتی می باشد به همین دلیل از اتلاف حرارتی جلوگیری می نماید که این باعث افزایش طول عمر چراغ می شود و همین ها باعث شده اند خرید انواع پنل ال ای دی کوچک و بزرگ افزایش یابد.

فروش پنل ال ای دی دور شیشه

فروش پنل ال ای دی دور شیشه فروش پنل ال ای دی دور شیشه به صورت آنلاین توسط بیش از ۹۰ درصد مشتریان انجام می شود چون با این روش می توانند با کمترین سرمایه محصول خود را به فروش برسانند علاوه بر این مزیت های فراوان پنل ال ای دی باعث شده فروش آن بازار داغی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • طول عمر بالایی دارد.
  • اشعه ای از خود ساطع نمی کند به همین دلیل دوستدار محیط زیست می باشد.
  • هیچ گونه آلودگی ایجاد نمی کند.
  • قابل بازیافت می باشد.
  • مطابق با پیشرفته ترین استاندارد ها تولید شده است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.