توزیع کننده پنل ال ای دی خطی

توزیع کننده پنل ال ای دی خطی شرکت ها متعددی هستند که به عرضه پنل خطی مشغول هستند پنل خطی از انواع پنل ها موجود در داخل بازار می باشد. به این چراغ ها پنل لاین هم در بازار گفته می شود میزان مصرف لامپ های خطی کم تر می باشد به همین دلیل از طول عمر بیشتری برخوردار هستند. لامپ ها مورد نظر در انواع طرح ها و رنگ ها تولید می شود که هر کدام یک استفاده خاص خود را به همراه داشته است.

توزیع کننده پنل ال ای دی خطی

روش نگهداری از پنل ال ای دی خطی

روش نگهداری از پنل ال ای دی خطی روش نگهداری از پنل های ال ای دی خطی به این صورت است که محصول مورد نظر به صورت یکپارچه تولید می شود و بدنه این لامپ ها از تیوب شیشه ای باز نمی شود. هنگام باز و بسته کردن برای پیشگیری از شکسته شدن باید از بدنه پلاستیکی لامپ گرفته و آن را باز کنید. امکان به کارگیری لامپ ها ال ای دی با کم سو (دیمر)، امکان پذیر نمی باشد. که در صورت استفاده کردن باعث صدمه زدن به پنل خطی می شود.

لامپ های خطی به صورت ضد آب تولید نمی شود بنابراین نباید در محیط هایی که در آن رطوبت و ریزش باران و آب وجود دارد نباید استفاده کرد. هنگام روشن کردن لامپ ها ال ای دی خطی نور به صورت مداوم افزایش پیدا می کند.

بعد از روشن کردن ۴ دقیقه طول می کشد تا روشنایی به حداکثر خود برسد. میزان روشنایی لامپ ها ال ای دی متاثر از دمای محیط می باشد. استفاده کردن از این لامپ ها در دماهای بیشتر از ۴۸ درجه و کمتر از منفی ۱۰ درجه بهتر است صورت نگیرد.

در دماهای پایین و محیط ها رو باز پنل مورد نظر را در داخل قاب و یا حباب قرار دهید. در این صورت از ترکیدگی و شکستگی لامپ جلوگیری کردید. از این پنل ها برای محیط های راهرو و راه پله ها و پارکینگ ها بهتر است استفاده نشود.

مرکز تولید پنل ال ای دی خطی

مرکز تولید پنل ال ای دی خطی مرکز تولید پنل ال ای دی خطی این لامپ را برای استفاده مشتریان در داخل کشور تولید می کند. مصرف کننده پنل را با روش ها متعددی می تواند تهیه کند یکی از این روش ها سفارش مستقیم بوده است که در این صورت چراغ با قیمت ارزان تامین می شود.

یکی دیگر از راه ها به دست آوردن پنل ال ای دی سفارش بدون واسطه بوده است که در این روش هم چراغ با هزینه ارزان به دست مصرف کننده خود می رسد. یکی دیگر از راه های فراهم کردن لامپ سفارش عمده آن بوده است در این روش هم پنل با هزینه مقرون به صرفه به دست مصرف کننده می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.