توزیع مستقیم پنل ال ای دی ۲۰*۲۰

پنل ال ای دی ۲۰*۲۰ یک محصول همه کاره و فوق العاده سبک با طراحی متناسب با زیبایی شناسی است. همه اینها باعث می شود که در هر فضایی جا بیفتد. از جمله ویژگی های LED ، دمای رنگ باید یکی از مواردی باشد که باید همیشه به آن توجه کنیم. امروزه و در ایران مجموعه ما اقدام به توزیع پنل ال ای دی ۲۰*۲۰ با بهترین کیفیت و قیمتی استثنایی نموده است.

توزیع مستقیم پنل ال ای دی 20*20

پنل ال ای دی ۲۰*۲۰ چه مشخصاتی دارد؟

پنل ال ای دی 20*20 چه مشخصاتی دارد؟ وقتی به مشخصات یک LED فکر می کنیم ، مطمئناً اولین چیزی که به ذهن خطور می کند قدرت است. این مقدار به ما خواهد گفت که آنها چه مقدار مصرف می کنند. اما ما همچنین می توانیم به روشنایی فکر کنیم ، و اگر برخی از لامپ ها را مقایسه کنیم ، دمای رنگ را نیز در نظر خواهیم گرفت.

تعویض لامپ های خانه ما برای لامپ های ال ای دی تقریباً یک وظیفه است. علیرغم اینکه هزینه بالاتری نسبت به لامپ های رشته ای ، یا حتی لامپ های کم مصرف دارد ، قیمتی است که فوراً پرداخت می شود. دریغ نکنید که لامپ های قدیمی خود را دور بریزید و مقداری از فناوری LED را قرار دهید.

قدرت: این پارامتر اصلی است ، پارامتری که به ما می گوید لامپ چه قدرتی دارد. اگر یک LED کم مصرف انتخاب کنیم ، به ما کمک می کند تا یک نور ثانویه داشته باشیم یا اگر بخواهیم چراغ کل اتاق را روشن کنیم ، به چندین مورد نیاز خواهیم داشت.

درخشندگی مقداری است که به لومن وارد می شود و نشان دهنده شدت نوری است که از آن ساطع می شود. نکته عادی این است که هرچه قدرت بیشتر باشد ، درخشندگی بیشتری نیز دارد ، اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که چنین نباشد. برای همان قدرت می توانیم تغییرات لومن ها را پیدا کنیم. این یک ارزش اساسی در هنگام انتخاب LED است.

سیستم نوری مجموعه ای از عناصر است که به وسیله آن چراغ روشنایی توزیع شار نوری ارائه شده توسط LED ها را تعریف می کند: لنزها ، پخش کننده ها ، جلو پنجره ها ، فیبرهای نوری ، بازتابنده های فلزی ، بلورهای تمام بافت ها ، رنگ ها و تمام ویژگی های انتقال که شما می توانید تصور کنید این مجموعه را تشکیل دهید.

پخش کننده پنل ال ای دی ۲۰*۲۰

پخش کننده پنل ال ای دی 20*20 مجموعه ما پخش کننده پنل ال ای دی ۲۰*۲۰ با شرایط ویژه و کیفیتی بی رقیب است. پنل های LED امروزه به یکی از پرمصرف ترین محصولات LED تبدیل شده اند. آنها بارزترین نمونه از چگونگی جایگزینی مطلوب چراغ روشنایی با چراغ روشن معمولی هستند. بسیاری از کسانی که آنها را نصب می کنند این کار را بعد از اینکه می خواهند فقط لوله ها یا لامپهای کم فشار فلورسنت را در قسمت قدیمی تعویض کنند ، انجام می دهند و پس از انجام برخی از اعداد و تفکر ، در مورد صفحه LED تصمیم می گیرند. بنابراین بیشتر ما مزایای بسیاری از آن را می دانیم: کارآمد ، اقتصادی ، زیبایی شناختی و همه کاره.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.